Kompresní tričko-UNDER ARMOUR

5 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Kompresní tričko-UNDER ARMOUR

Láká mně si pořídit na trenink kompresní tričko konkrétně tento typ od značky UNDER ARMOUR

Má někdo s tímto oblečením zkušenosti, jsou i levnější verze od jiných značek? Také mi vrtá hlavou jakou velikost koupit aby byla zachována požadovaná ,,komprese,,.

Jan Novák (fake) Offline

Thor

14.07.2014 21:04

Odpovědět

Re: Kompresní tričko-UNDER ARMOUR

S UA trikem nemám zkušenost.Mám od nich "kompresní" 3/4 kalhoty a na trénink dobrý, fakt je znát větší napumpování. Ale připlatil bych si dvě stovky na to kompresní triko od madmaxu, protože je fakt hodně kompresní. :D
http://www.fitnessworld.cz/kompresni-obleceni/tricko-mad-max-technowear-dlouhy-rukav/

Petr B Offline

vEprik

14.07.2014 21:35

Odpovědět

doporučuju v tom zničit ramena a triceps do selhání. enjoy příštích 10minut v šatně XD

Martin Offline

Mrak

14.07.2014 22:11

Odpovědět

vEprik: S UA trikem nemám zkušenost.Mám od nich "kompresní" 3/4 kalhoty a na trénink dobrý, fakt je znát větší napumpování. Ale připlatil bych si dvě stovky na to kompresní triko od madmaxu, protože je fakt hodně kompresní. :D
http://www.fitnessworld.cz/kompresni-obleceni/tricko-mad-max-technowear-dlouhy-rukav/
Dík, o kompresních kalhotách sem taky uvažoval ale obávám se že nejsou moc pohodlné co se týče rozkroku

Jan Novák (fake) Offline

Thor

15.07.2014 19:49

Odpovědět

Thor: Dík, o kompresních kalhotách sem taky uvažoval ale obávám se že nejsou moc pohodlné co se týče rozkroku
Zdar, cvičím v kompresních šortkách UA už několik let, pod kraťasy to je např. na dřepech naprosto ideální. V rozkroku pohodlný, celkově to pocitově i zpevní, jde jen o zvyk. Rozhodně doporučuju. Kompresní trička UA mam ve verzi HeatGear pouze krátký rukáv, s dlouhým nosím ColdGear verzi např. v zimě na běžky jako první vrstvu.

Petr Špryňar Offline

graves9

18.07.2014 13:01

Odpovědět

5 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout