Insane NO z USA

48 příspěvků
Strana 3 ze 3

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Insane NO z USA

Venec: Chtěl bych si nechat poslat Dermacrine, v podstatě transdermální gel s DHEA a spol.
...za dobu, co objednávám z ebaye, mně celníci jednou stopli = nepropustili Melatonin, byla z toho skoro půlroční šaráda (komunikace ohledně celního řízení - odvolání proti nepropuštění zboží - zlikvidování zásilky, popř. vrácení odesílateli atd...), celkem sranda.
Jinak všechno, u nás omezený, prošlo (DHEA, jindy Melatonin atd...) Záleží, jak to objednáš, pokud ti na deklaračku jsou ochotný uvést obecný popis (např. "vitamíny"), šance se zvyšuje ;-) Ale oficiální shop ti většinou přiloží fakturu s komplet specifikaí zboží, takže mimo EU téměř 100% stopka.

Petr Špryňar Offline

graves9

17.08.2014 10:27

Odpovědět

Venec: cissus se u nás koupit da (aktin, f-sport)

Naposledy upraveno 17.08.2014 10:38

Luster

17.08.2014 10:38

Odpovědět

Ono já jsem z tý stránky objednával už několikrát. Většinou větší zásilky, takže se musíš táhnout na Prahu 5 (pokud nedáváš plnou moc poště) a "docálovat" všechny ty nesmyslný poplatky. Objednával jsem i dvě menší a ty prošly bez celního řízení.
Dokonce prošly i yohimbin a coleus forskohli. DHEA teda nevim, ale zkusim to, při nejhorším si to nechaj no. Navíc je to množství "malé" dle legislativy, tak snad to pustí a nebudou dělat zagorky.

Venec

17.08.2014 11:16

Odpovědět

Venec: Dokonce prošly i yohimbin a coleus forskohli. DHEA teda nevim, ale zkusim to, při nejhorším si to nechaj no. Navíc je to množství "malé" dle legislativy, tak snad to pustí a nebudou dělat zagorky.
no pokud to je na seznamu látek, co se nesmějí dovážet ze zemí mimo EU a stopnou ti to, tak žádné malé množství, popř. vlastní potřeba, neplatí. A rozhodně si to nenecají, budeš řešit buď zničení zásilky (na vlastní náklady), nebo zaslání zpět na náklady odesílatele/vlastní) prostě opruz.

Petr Špryňar Offline

graves9

17.08.2014 15:35

Odpovědět

graves9: no pokud to je na seznamu látek, co se nesmějí dovážet ze zemí mimo EU a stopnou ti to, tak žádné malé množství, popř. vlastní potřeba, neplatí. A rozhodně si to nenecají, budeš řešit buď zničení zásilky (na vlastní náklady), nebo zaslání zpět na náklady odesílatele/vlastní) prostě opruz.
Jen pro informaci, dneska jsem si vše hezky vyzvedl na poště(!). To znamená žádný clo, žádná daň, žádnej sprostej poplatek poště. Prostě poslali 2 balíčky a já si je vyzvednul na poště, ani to dlouho netrvalo na to, že to byl nějakej super economy shipping. Nikdo neřešil nějaký DHEA nebo Ostarine, ani otevřený to snad nebylo, prostě všechno v cajku :).
Tím nepopírám tvůj komentář, že někdy buzerujou za pár nesmyslů...někdy taky ne :).

Venec

04.09.2014 19:54

Odpovědět

Mně třeba obyčejnej Liv52 z Indie otevírají pravidelně.

L G Offline

LaszloGogolak

04.09.2014 20:32

Odpovědět

Toho jsem zrovna bral 20 balení a pohoda, prodejce to sám od sebe chytře rozdělil do 4 balíků, aby nebyl problém.

Ragu Offline

ragu

04.09.2014 20:37

Odpovědět

Včera mi od pivht-supplements přišel http://pivht-supplements.com/product_info.php?products_id=3110
Složení to má fakt jiný než tam píšou, a oproti oficiálnímu webu chybí jenom yohimbin, ale jinak při dvou kapslích je to teda dobrá prasárna, Palach a Jan Hus approved spalovač tuků.

Petr B Offline

vEprik

04.09.2014 22:11

Odpovědět

Yohim mám doma čistej, nic z toho.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Ragu Offline

ragu

04.09.2014 22:37

Odpovědět

ragu: Yohim mám doma čistej, nic z toho.
Ok, tak teda příště beru jen dmaa. Infarkt myokardu, zapíšu si to do kalendáře v telefonu abych nezapomněl.

Petr B Offline

vEprik

04.09.2014 23:13

Odpovědět

No to mám samozřejmě taky. Nejlíp funguje, když se přidá k jinýmu preworkoutu, jinak nic.

Ragu Offline

ragu

04.09.2014 23:16

Odpovědět

ragu: No to mám samozřejmě taky. Nejlíp funguje, když se přidá k jinýmu preworkoutu, jinak nic.
To je mi jasný. Doma se mi válí ještě trochu gaspari superdrive a iforce conqueru, ale pohlížim po prosupps hyde, na usa-protein ho maj. Pak by mě zajímalo jestli je dobrej ten bpi 1mr vortex, ale to jsem teď línej hledat.

Petr B Offline

vEprik

04.09.2014 23:37

Odpovědět

Za tento příspěvek bylo poděkováno 3x.

Ragu Offline

ragu

04.09.2014 23:40

Odpovědět

Ale půlka lidí to ani nepozná.

Petr B Offline

vEprik

04.09.2014 23:59

Odpovědět

Venec: Nikdo neřešil nějaký DHEA nebo Ostarine, ani otevřený to snad nebylo, prostě všechno v cajku :).
Tím nepopírám tvůj komentář, že někdy buzerujou za pár nesmyslů...někdy taky ne :).
jasná věc, já popisoval svoje zkušenosti a co se stane, pokud ti to stopnou. Hodně záleží, co bylo uvedený na celní deklaračce toho balíku. To by mě celkem zajímalo. Objednávals nějaký komplex věci, nebo jednotlivý látky?

Naposledy upraveno 05.09.2014 06:38

Petr Špryňar Offline

graves9

05.09.2014 06:38

Odpovědět

graves9: jasná věc, já popisoval svoje zkušenosti a co se stane, pokud ti to stopnou. Hodně záleží, co bylo uvedený na celní deklaračce toho balíku. To by mě celkem zajímalo. Objednávals nějaký komplex věci, nebo jednotlivý látky?
Objednával jsem tohle a pak ten Ostarine...nevim, jak je na tom z legislativního hlediska, ale ano, to je jen čistá látka.

Venec

05.09.2014 09:07

Odpovědět

48 příspěvků
Strana 3 ze 3

Vytisknout