Insane NO z USA

48 příspěvků
Strana 2 ze 3

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Insane NO z USA

ragu: Já už pomalu zvažuju pervitin.
Jednou se třeba dočkáš proteinu s názvem - Pervitin white protein. :)

Jiří Vlk Offline

Roper

15.06.2014 00:03

Odpovědět

Roper: Jednou se třeba dočkáš proteinu s názvem - Pervitin white protein. :)
Neměl jsi náhodou k večeri vitpnou kaši ze syrovátky?

Jo a kdo mi najde nějakej UK/EU shop s dmaa a podobnejma prasárnama, dostane vzorek až to koupim. :D

Naposledy upraveno 15.06.2014 00:10

Za tento příspěvek bylo poděkováno 3x.

Petr B Offline

vEprik

15.06.2014 00:09

Odpovědět

Vždyť jsem to posílal na minulé stránce. Posílají do česka, lokalitu bych tipl tak na UK nebo Polsko.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Ragu Offline

ragu

15.06.2014 00:11

Odpovědět

vEprik: Neměl jsi náhodou k večeri vitpnou kaši ze syrovátky?
Jo a kdo mi najde nějakej UK/EU shop s dmaa a podobnejma prasárnama, dostane vzorek až to koupim. :D
Ano, tři plný talíře...

ragu: Igelitka na hlavě už není v módě? :)

Jiří Vlk Offline

Roper

15.06.2014 00:16

Odpovědět

Ne, chystám fotku s pytlem od syrovátky.

Ragu Offline

ragu

15.06.2014 00:18

Odpovědět

ragu: Vždyť jsem to posílal na minulé stránce. Posílají do česka, lokalitu bych tipl tak na UK nebo Polsko.
Nevšimnul jsem si, považoval jsem to .com za US. Dík, až budou peníze, bude fet.
K dokonalosti chybí jenom craze, na to nikdy nezapomenu, to byly tréninky, úplnej discoland.

Petr B Offline

vEprik

15.06.2014 00:20

Odpovědět

Craze se mnou nic moc nedělal. Ale sparring si to pochvaloval, prej byl po tom veselej víc než Marek Veselej.

Naposledy upraveno 15.06.2014 00:25

Ragu Offline

ragu

15.06.2014 00:24

Odpovědět

ragu: Ne, chystám fotku s pytlem od syrovátky.
Zaručeně jdeš správnou cestou... :)

Jiří Vlk Offline

Roper

15.06.2014 00:28

Odpovědět

ragu: Teď jsem objevil tohlea přemýšlím nad vyzkoušením.
Zvláštní...To geranium vypadá naprosto stejně jako všechny produkty od NUTRAPLANET, kde jsem už několikrát nakupoval. Fakt mě zaráží ten samej obal pod názvem jiný firmy.
Btw koupil jsem tam něco, co se jmenuje Albutarex, klidně jednu pixlu přepošlu dál, kdyby měl někdo zájem (ne, neobsahuje to DMAA, ale jiný stims).
Z toho nutraplanet jsem objednával asi 4x a vždycky spokojenost. Teď pred pár dny jsem si navíc řekl o nejaky free věci a aby je uvedli na fakturu (jinak ti je celník klidně zabaví) a přišel shaker a triko. Až tam budou mít zas nejaky akce, tak si tam něco objednam, jej poštovný je killer, 50$ základ a podle váhy balíčku roste, pak si pripocti daň a eventuelně i clo. 2 ze 4 balíčků prosly bez celního řízení rovnou na postu (to byly ale mensi zasilky).

Má někdo zkušenost s tim Pivht? Už jsem si tam jednou něco vyhlidnul. Taky myslim, ze je to polská stranka.

Venec

15.06.2014 08:55

Odpovědět

Má někdo zkušenost s tim Pivht? Už jsem si tam jednou něco vyhlidnul. Taky myslim, ze je to polská stranka.
http://forum.kulturistika.com/viewtopic.php?p=163171#p163171

Naposledy upraveno 15.06.2014 09:46

Ragu Offline

ragu

15.06.2014 09:46

Odpovědět

Ten odkaz nefunguje :(

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

15.06.2014 14:53

Odpovědět

Naposledy upraveno 15.06.2014 15:08

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Tomáš B. Offline

Cornelius

15.06.2014 14:58

Odpovědět

O víkendu asi pojedu k dealerovi, tak se Vám můžu na nějaký US pekla zeptat. Napíšu sem pak nabídku i s cenami.

K těm zásilkám mimo EU - celníci si za prověření (otevření a kontrolu) zásilky účtují asi 86,-Kč. Takže ikdyž je to fólie na mobil a jim se to nezdá, tak platíš. Tak to mám já se suplementy z Indie. 5 balíků projde v klidu a šestý, totožný jako ostatních 5, neprojde, a musím platit.

Naposledy upraveno 16.06.2014 10:46

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

L G Offline

LaszloGogolak

16.06.2014 10:44

Odpovědět

Nechci zakládat nové téma, tak jsem tohle bral jako tomu nejvíc podobné.
Má někdo zkušenost či znalost, jak to chodí s dovozem látek, který jsou u nás zakázaný? Zakázaný jsou tušim yohimbin, forskohlin, dmaa, myslím, že i cissus a určitě plno dalších.

Chtěl bych si nechat poslat Dermacrine, v podstatě transdermální gel s DHEA a spol.
Zajímá mě, jestli to mam hodit do košíku a riskovat zabavení nebo se na to vykašlat a hodit tam něco jinýho radši :)

Vím, že prohormony a jiný věcičky třeba z UK ti přijdou v pohodě až k baráku. Ale jelikož to je v rámci EU, tak to nejde přes celnici, který bych se v tomhle případě bál.

Venec

17.08.2014 09:51

Odpovědět

Nakupuji přes ebay docela často, zásilky z USA apod. Mimo EU je dovoz dost problematický, nehledě na případný Clo a DPH (což se týká až dražších záležitosti - resp. zásilek nad určitou cenu, limit lze dohledat přes google) no největší problém je ta celnice, jak to projedou rentgenem, tak to asi rozbalej, protože se jim logicky nebude moc libit práškovej obsah zásilky. Být tebou, nedělal bych to. V rámci EU je to jinak v pohodě.

Tomáš B. Offline

Cornelius

17.08.2014 10:14

Odpovědět

Když jsem ještě tak dva roky zpět kupoval Hemo Rage z US, pustili mi to, i když to rozbalili. Je to asi o náhodě.

Ragu Offline

ragu

17.08.2014 10:17

Odpovědět

48 příspěvků
Strana 2 ze 3

Vytisknout