Insane NO z USA

48 příspěvků
Strana 1 ze 3

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Insane NO z USA

Rád bych si nechal dovést něco z USA, co fakt bere. cenově to většinou i s dopravou vyjde jako některé předražená NOčka u nás, která nešlapou ani zdaleka tak, jako US verze, co jsme slyšel (ten 1,3-dimethylamylamine je prý opravdu znát). Navíc, oproti klasickým NOčkám jsem si už vytvořil (bohužel ještě dříve, než bych je měl vubec začít brát :D - v 16i) toleranci a tedy už nic moc necítím ani z dvojnásobných dávek.

Máte někdo zkušenosti s objednáváním NOček z US? Je mi jasne že to musim nechat poslat jako gift s value do 25 babek, abych se vyhnul poplatkům. SPíš, víte někdo z jakeho shopu brát, aby to byla fakt ta prava US verze? A jaky NOčko vubec vám bralo nejvíc? HemoRago, nebo nejaké jiné? Ragu myslím někde na starém foru psal, že s tím má nějake zkušenosti..

Díky

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

14.06.2014 23:15

Odpovědět

Re: Insane NO z USA

Zkus se porozhlédnout tady:

http://usa-protein.cz/

Jiří Vlk Offline

Roper

14.06.2014 23:31

Odpovědět

Díky, vypada to dobře.
Je někde nějaká garance, resp. jde na produtech nějak poznat, že to je doopravdy z US? Myslím si, že tam budou mít přirážku. Nebylo by lepší objednat to přímo z nějakého US shopu?

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

14.06.2014 23:33

Odpovědět

a koukam, že momentálně mají vyprazdněné sklady. Takže tady nic. Nějaké další návrhy někdo? Díky moc

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

14.06.2014 23:36

Odpovědět

Z3NTIVA: Díky, vypada to dobře.
Je někde nějaká garance, resp. jde na produtech nějak poznat, že to je doopravdy z US? Myslím si, že tam budou mít přirážku. Nebylo by lepší objednat to přímo
z nějakého US shopu?
Hele přesně nevím, ale chlápek ve fitku mi tvrdil, že v tom shopu kupuje a chutna to (zabírá to) prý daleko víc než český "srajdy".

Jiří Vlk Offline

Roper

14.06.2014 23:38

Odpovědět

Dřív jsem ze států objednával, ale přestalo to být zajímavé, když zakázali DMAA. Teď jsem objevil tohle a přemýšlím nad vyzkoušením. Na fóru kulturistika.com už z toho eshopu objednávali a přišlo to.

Ragu Offline

ragu

14.06.2014 23:39

Odpovědět

S tím DPH/clem to tak jednoduchý není, pokud vím. Bezcennej gift tam práská skoro každej včetně obchodů z Číny a vzhledem k tomu, že se pochopitelně ukázalo, že většina těch zásilek není bezcennej gift, tak to celníci otvírají o 106 a DPH/clo ti pak vyměří stejně.
Pro mě to třeba znamená, že čekám na bandáže zápěstí z USA už věčnost jak ocas, ačkoliv bych platit skutečně nic neměl. Asi to leží někde na celní správě, než na to přijde řada, protože přes ně jde tak jako tak všechno, když to máš ze země, kde ty cla můžou hrát roli.

Naposledy upraveno 14.06.2014 23:44

Géza von Medak Offline

LaFontaine

14.06.2014 23:41

Odpovědět

DMAA už je i v US produktech zakázané? Myslel jsme právě, že tam to do toho pořád házejí.

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

14.06.2014 23:41

Odpovědět

Dodání z US se nebojím :) Když mi prošlo 1500g tabáku do vodních dýmek (na biz, samozřejmě :D :D), tak se nějakého NOčka určitě nebojím :).

Naposledy upraveno 14.06.2014 23:46

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

14.06.2014 23:43

Odpovědět

Z3NTIVA: a koukam, že momentálně mají vyprazdněné sklady. Takže tady nic. Nějaké další návrhy někdo? Díky moc
Musíš brát v potaz, že ty výrobky převážej z USA, takže nějakej pátek to bude trvat, než sklady doplněj. :)

Jiří Vlk Offline

Roper

14.06.2014 23:43

Odpovědět

Proto si myslím že je lepší vzít to přímo z US :). Pokud ale už i v US zakázali DMAA tam nemá cenu se o tom bavit a chce to najít něco jíneho, kde DMAA je.

Nedávno mi borec v posilce prodal za 20kč nějakou bílou tableku, která v sobě má prý efedrin kofein aspirin kombo, a docela to bralo. Možnná až trochu moc, protože jsme se pak v noci klepal na posteli. Takže jednou asi stačilo :D.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

14.06.2014 23:45

Odpovědět

Jinak Ragu: Ja jsem koukal na tohle a to vypáda ještě zajímavěji http://www.nutrivitashop.com/10pu1dmusp.html

Akorát to chce zahrát si na chemika a přimíchavat to k EU NOčkum. Trochu bych se pál, že mi ujede o gram ruka a nepřežiju :D.

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

14.06.2014 23:48

Odpovědět

Z3NTIVA: Proto si myslím že je lepší vzít to přímo z US :). Pokud ale už i v US zakázali DMAA tam nemá cenu se o tom bavit a chce to najít něco jíneho, kde DMAA je.
Nedávno mi borec v posilce prodal za 20kč nějakou bílou tableku, která v sobě má prý efedrin kofein aspirin kombo, a docela to bralo. Možnná až trochu moc, protože jsme se pak v noci klepal na posteli. Takže jednou asi stačilo :D.
:DD Bůh ví, co v té tabletce nakonec bylo...

Jiří Vlk Offline

Roper

14.06.2014 23:54

Odpovědět

Ten efedrin se zdá relevantní.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

14.06.2014 23:56

Odpovědět

Já už pomalu zvažuju pervitin.

Naposledy upraveno 14.06.2014 23:57

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Ragu Offline

ragu

14.06.2014 23:56

Odpovědět

:D

Každopádně. Pokud má někdo nějaké další tipy, či zkušenosti, sem s tím.

Dá se třeba někde ještě vubec sehnat to staré dobré US hemorage? Jak dlouho to už je zakázané worldwide? Díky

Naposledy upraveno 15.06.2014 00:06

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

14.06.2014 23:59

Odpovědět

48 příspěvků
Strana 1 ze 3

Vytisknout