Tribulus nebo Reishi/Shiitake/Maitake

15 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Tribulus nebo Reishi/Shiitake/Maitake

Jsem po poměrně dlouhé dietě a rád bych znovu nakopl produkci testosteronu. Vyplatí se vůbec koupit nějaký takovýto legální supplement? Popřípadě houby odsud z eshopu nebo třeba tribulus od vemoherb, který je poměrně dost doporučovaný, jako jeden z mála, který by měl fungovat?

Mixy Offline

MIxy

13.06.2014 23:49

Odpovědět

Re: Tribulus nebo Reishi/Shiitake/Maitake

Nemyslim si že tribulus od x firmy bude fungovat líp než od y firmy. S houbama má dost dobrý zkušenosti kiro, zrovna včera o tom psal do všemožných dotazů. Ale obecně houby fungujou na tom principu (myslím) že se ti volný tst nebude tolik přeměňovat na dht. Ale hodně se mluví (spíš v zahraničí) o DAA, prej když se to bere s nějakým methyl donorem nebo co, tak to funguje dobře, i Tetsuo na starým fóru psal že je to legální věc co funguje, prej to umí zvednout tst tak o 40%. Tribulus podle různých studií funguje spíš na libido než aby to ovlinilo svaly, ale zase ty studie jsou takový rozporuplný občas (lidi různýho věku, někdy je hodí na kalorický deficit a různý jiný věci co můžou ovlivnit výpovědní hodnotu). Pak existujou nějaký věci "estrogen blockery" tam sou různý výtažky z brokolice, pomerančové kůry atd.
Nejjednodušší co by ti mohlo pomoct je víc jíst tuků (konkrétně nasycených), doporučuje se dělat si maso na másle, dost ořechů, dost olejů (mct se prej dá dobře pít chuťově), bacon n eggs atd.

Michal Vašíček Offline

mclama

14.06.2014 11:21

Odpovědět

mclama: Nemyslim si že tribulus od x firmy bude fungovat líp než od y firmy.
Nemáš pravdu.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

jk22

14.06.2014 11:26

Odpovědět

ja mam zkusenost s DAA (Mutant Test) a prislo mi, ze ze zacatku to hodne lehce cejtit bylo, ale potom jakoby se s tim telo srovnalo a necejtil sem vubec nic..

Luster

14.06.2014 11:43

Odpovědět

U tribulusu by měl být rozhodující obsah protodisoscinu. DAA jsem zkoušel, necítil jsem rozdíl.

Naposledy upraveno 14.06.2014 11:45

Ragu Offline

ragu

14.06.2014 11:43

Odpovědět

Rád bych upozornil na věcičku jménem fenugreek, která funguje lépe než tribulus. Minimálně tedy na luteinizační hormon. Ono se to pak sladí i s vylučováním testosteronu.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

14.06.2014 16:10

Odpovědět

Lze houby brat dlouhodobe ?A jak poznam zda doopravdy funguji? :) davkoval bych od kazdy houby 5-6 tabletku denne

Davy

16.06.2014 21:34

Odpovědět

Jsi vitálnější, sexuálně nabuzenější, líp se regeneruješ. Co se týče nabírání svalů, tak tam to slavné/velmi viditelné není.
Tyhle suplementy spíš harmonizují, než že by posouvali tělo nad běžnou úroveň a la hormonální preparáty.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

16.06.2014 22:11

Odpovědět

Jen taková zajímavost. Dneska jsem byl u sportaka kvůli zádům a když jsem měl v ruce mojí složku a koukal se na poslední krevní testy na který jsem si tehdy zapomněl zavolat tak jsem zjistil že jsem měl hooodně vysoko hladinu testosteronu.

Podlě jejich tabulek je norma 8-29 nevím čeho a já tam měl 27 a pak jsem si uvědomil že jsem na těch testech (z října 2013) byl cca dva měsíce po dobrání jednoho balení od všech hub a tribulusu tady z shopu. Když jsem koukal na krevní testy ještě z dřívějška tak jsem měl 20 a to jsem nebral žádnej tst booster. Takže jednoznačně můžu říct že ty houby fakt tst zvýší a nadlouho. A když tak přemejšlím tak zrovna v tom období jsem měl nejlepší formu takže já to beru jako nejlepší doplněk co jsem kdy zkusil :) takovej legální doping

Naposledy upraveno 30.06.2014 22:06

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

30.06.2014 22:04

Odpovědět

Byl jsem u kožního kvůli vypadávání vlasů a přišla řeč na látku finasterid. Jak mi bylo řečeno, finasterid blokuje enzym (5-alfa-reduktázu), který přeměňuje testosteron na dihydrotestosteron (DHT). Potuď dobrý.
Problém je v tom, že finasterid, který vznikl jako léčebný prostředek pro zbytněnou prostatu, může omezit projevy rakoviny prostaty. Neovlivní sice její vznik, ale může oddálit její zjištění, když už jí budete mít. Proto lékař požaduje pravidelné urologické kontroly.

No a já se ptám, funguje extrakt z Reishi na stejném principu, jako finasterid? Tady http://reishi.setamed.com/articulos/art20.pdf jsem tak nějak pochopil, že ano. Zabýval se tím někdo?

Třešnička: Někteří uživatelé finasteridu pociťují snížené libido. Což je tedy dost paradoxní, pokud potlačuje přeměnu T na DHT.

Naposledy upraveno 06.10.2014 17:50

J V Offline

Skylarker

06.10.2014 17:44

Odpovědět

Zdravím, dotaz ohledně hub a silnějšího složení: je nějaká úprava, co se týká doporučeného dávkování? ten původní přepočet obsahu polysacharidů atd. mně přišel takovej matoucí, tak proto se ptám, jestli bude update v shopu? Díky

Petr Špryňar Offline

graves9

31.10.2014 14:32

Odpovědět

Zlepšuje tribulus kvalitu spánku? Po tom co sem jej začal užívat se mi okamžitě výrazně zlepšil spánek(především už se téměř během spánku nebudím) předtím jsem stím měl velké problémy(klidně i 10x za noc jsem se probudil).

Placebo to nebude protože jsem mu vůbec nevěřil a vyhrál sem ho v soutěži.
Ale jestli je to jeho zásluha tak ho budu dávat dál :D

Miloš Masaryk Offline

Milda18

13.06.2016 16:52

Odpovědět

Tak koukám, že forum nejen že umřelo, ale ještě k tomu je totálně zaspamovaný:// Přesto se pokusím zeptat kdyby se tu zjevil nějaký zbloudilec:

Jak se správně užívá tribulus?

někde je na lačno, někde je před tréninkem, někde před spaním, někde aby to bylo hlavně s jídlem, narazil jsem i na 20mg/kg (to mi přijde nejlepší)...

Jak to teda je? Protože tohle si navzájem i odporuje...

díky

Capita

05.06.2018 08:09

Odpovědět

Taky jsem něco přečetl o Tribulu. Vcelku dost se shodují ohledně užívání. Nejčastější doporučení je ráno a pak před tréninkem, pokaždé nalačno. Někde jsem četl začít na 10 mg/kg a postupně zvyšovat až na 20 mg/kg.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Jaroslav Polánský Offline

Meathead

05.06.2018 19:36

Odpovědět

Meathead: Taky jsem něco přečetl o Tribulu. Vcelku dost se shodují ohledně užívání. Nejčastější doporučení je ráno a pak před tréninkem, pokaždé nalačno. Někde jsem četl začít na 10 mg/kg a postupně zvyšovat až na 20 mg/kg.
Jasný no, ty propočty s váhou mi přijdou nejlepší. Přišel jsem jak slepý k houslí k 90 kapslim po 300mg,přeci jen už mi je pomalu 40 tak to tam nejak takhle naperu:)

Každopádně je to zvláštní když se u jedné látky doporučené užívání tak diametrálně liší...aspon víme že je to podvod:)

Capita

07.06.2018 17:16

Odpovědět

15 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout