Podpora růstu vousů

22 příspěvků
Strana 2 ze 2

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Podpora růstu vousů

lukynnn: tak to jsem rád že v tom nejsem sám :D a vůbec jsem netušil, že se to dá řešit laserem, jaké to je? není to drahé? třeba ty vousy na krku se dají přežít ale ty záda to je síla :D o tom bych už časem přemýšlel, příští rok chci jet k moři na dovolenou tak abych tam nevypadal jak nějaký tarzan :D
no aby nedošlo k nedorozumění, tak to nebylo na krku ale v oblasti za krkem a hlavně z boku krku a to docela husté, pod bradou je mám taky, ale to mi nevadí :)

Jinak bud je IPL (intenzivní pulzni světlo), což je méně drastická, levnější, ale více sezení a možná méně účinná. Takže spíše jít "Laserová epilace", ta je dražší, ale účinnější. Jen tak krk je 1.500,- ošetření, takže pro zbavení je to cca 7.500,- což není zrovna nejlevnější. A záda cca 5.000/ošetření. Záleží na hustotě chloupků a barvě - čím tmavší tím je to účinnější.

Jinak viz http://www.dermi.cz/trvala-epilace/

A hlavně s tím jít na dermatologickou kliniku a ne třeba do nějakého estetického salónu! :-)

mr71

07.06.2014 17:24

Odpovědět

mr71: no aby nedošlo k nedorozumění, tak to nebylo na krku ale v oblasti za krkem a hlavně z boku krku a to docela husté, pod bradou je mám taky, ale to mi nevadí :)
Jinak bud je IPL (intenzivní pulzni světlo), což je méně drastická, levnější, ale více sezení a možná méně účinná. Takže spíše jít "Laserová epilace", ta je dražší, ale účinnější. Jen tak krk je 1.500,- ošetření, takže pro zbavení je to cca 7.500,- což není zrovna nejlevnější. A záda cca 5.000/ošetření. Záleží na hustotě chloupků a barvě ...
aha tak to je zajímavé, klidně bych do toho šel ale je to drahé a zatím ne nutné, nejsem herec nebo model aby se na mě každý díval :D

lukynnn

07.06.2014 23:00

Odpovědět

mr71: Protože holit si minimálně každé 3 dny krk je na nic navíc to jen podporuješ.
Jeden z mýtů, že holení podporuje rychlost a hustotu chlupů/fousů.

Marek Veselý Offline

marktvark

07.06.2014 23:14

Odpovědět

marktvark: Jeden z mýtů, že holení podporuje rychlost a hustotu chlupů/fousů.
jn, zaříznutej vous akorát vypadá tlustší, takže se zdá, že ti toho roste víc. Jsem to četl v Maximu, takže to je na tuti.

Martin Offline

Mrak

08.06.2014 01:43

Odpovědět

mr71: no aby nedošlo k nedorozumění, tak to nebylo na krku ale v oblasti za krkem a hlavně z boku krku a to docela husté, pod bradou je mám taky, ale to mi nevadí :)
Jinak bud je IPL (intenzivní pulzni světlo), což je méně drastická, levnější, ale více sezení a možná méně účinná. Takže spíše jít "Laserová epilace", ta je dražší, ale účinnější.
Taky bych se přikláněl k laserové epilaci. Odstraní to chlupy kompletně i s kořínky, takže už znova nerostou. Kromě toho to je docela pohodlné. Zkus si o tom něco přečíst třeba tady. Rozhodně bych se taky klonil k tomu, že je lepší zajít na odbornou dermatologickou kliniku. Tam máš jistotu, že všechno bude ok.

Martin Zlamal Offline

marzla

28.06.2018 10:35

Odpovědět

mr71: Jinak bud je IPL (intenzivní pulzni světlo), což je méně drastická, levnější, ale více sezení a možná méně účinná. Takže spíše jít "Laserová epilace", ta je dražší, ale účinnější. Jen tak krk je 1.500,- ošetření, takže pro zbavení je to cca 7.500,- což není zrovna nejlevnější. A záda cca 5.000/ošetření. Záleží na hustotě chloupků a barvě ...
To je moc zajímavé. Já bych tuhle metodu moc ráda vyzkoušela. Jako neříkám, cena je na mě trošku moc, ale při troše šetření. Já už si nebudu nic nalhávat, holím se už spoustu let a jsem z toho tak vyhořelá a zklamaná. Vždyť je to normální, že si s tím člověk dá takovou práci a druhý den už je jako struhadlo? Proto bych tedy ráda vyzkoušela něco takového. Takže moc díky za rady.

Alicinka

před 1 měsícem

Odpovědět

22 příspěvků
Strana 2 ze 2

Vytisknout