KIROBEAST

269 příspěvků
Strana 15 ze 17

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: KIROBEAST

Máte někdo nakej top článek ohledně superkomenzace a odvodnění na den D? :)

Mám zkušenost se superkompenzací od milana tehdy na soutěž a tam byly jen racia a jasmínová rýže a mě prostě příšlo že jsem byl měkkej totálně ikdyž to tak na oko třeba nevypadalo ale já to cítíl.

Jestli neseženu něco lepšího tak pojedu podle tohodle, protože to má hlavu a patu a hlavně sladký brambory jedu celou dietu jako hlavní zdroj sacharidů a myslím že by byl nesmysl abych měnil zdroj sachrů.

Text odkazu...

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

24.03.2015 16:14

Odpovědět

1.2kg kuřecí ho a 1kg brokolice ve me.

Jeste bojuji s posoednima 2 litry vody abych dal 10 za dnešek :D

Docela v pohodě, mit oraly v diete je strašná výhoda. Apetit je totalne vyplej takze sezeru co musim a chutě a hlad vubec nepocituju. Taky hlavne díky tomu ze posledni dva tydny jedu CKD kterou sem začal milovat. Uz vim jak budu jist pořad.. Ketogenni duet na me funguje topove..

Jinak jaký je nejlepší naturalne diueritikum? Jediný co me napadá použit je pampeliskovej nebo urologickej čaj

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

26.03.2015 21:58

Odpovědět

Hele měl jsem nějakej ten herbal diuretic complex od scitecu a i při dávkování který radši ani nebudu zmiňovat, jsem nepoznal rozdíl. Vit C ve vysokejch dávkách by měl fungovat, ale zase ne v takovejch aby ses posral jako když ses s nim léčil. :D
Už jenom to že piješ 10l je dost diuretický, když to pak rovnou přepneš na míň a nebudeš dělat nějakej pitomej taper, tak vychčiješ dost.
edit: teď čumim na ten plán a dokonce je tam i to cčko atd, no líbí se mi to a neměnil bych to asi. Jako natty bych to nedělal, ale takhle si myslim že je to ok. Otázka je, co s tebou udělá ten dlouhej let a jet lag

Naposledy upraveno 26.03.2015 22:07

Petr B Offline

vEprik

26.03.2015 22:05

Odpovědět

Na ten let jsem taky zvědavej, každopádně budu mít aspon pohyb jak budu chodit kažých 20 minut chcát tak snad mě to nevymrdáá no do Mia přiletím v 18PM a fotit budu druhej den odpoledne. Takže nevím jestli utnout tu vodu už ve středu večer a pak prostě celej čtvrtek do focení pít třeba max 0.2ml ? Jak rychle se dokáže dostat ta voda z těla cca když z ničeho nic utnu z 10 litrů na minimum?

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

26.03.2015 22:18

Odpovědět

kirobeast: Na ten let jsem taky zvědavej, každopádně budu mít aspon pohyb jak budu chodit kažých 20 minut chcát tak snad mě to nevymrdáá no do Mia přiletím v 18PM a fotit budu druhej den odpoledne. Takže nevím jestli utnout tu vodu už ve středu večer a pak prostě celej čtvrtek do focení pít třeba max 0.2ml ? Jak rychle se dokáže dostat ta voda z těla cca když z ničeho nic utnu z 10 litrů na minimum?
No, fakt těžko říct, ale kdybych to dělal na sobě tak jí radši utnu dřív,klidně dopoledne den před focením+cukrovat zároveň, protože přidat jí tam pak kousek můžeš vždycky, zato ubrat ne žejo. Já to beru tak že když jí máš na 10l a najednou se prostě probereš a piješ řekněme jen po douškách a zároveň rveš cukry, tak něco dochčiješ a zbytek musí logicky jít z podkoží do orgánů/svalů, aby si tělo poradilo s těma sachrama. Sodík jsem v tom plánu nesledoval, ale předpokládám že to nebude nic drastickýho. Vlastně by ani neměl vadit nějakej sodík navíc pár h před focením, když už budeš mít tu vodu zmanipulovanou.S tim ale fakt nemám zkušenost, nikdy jsem neriskoval nějaký větší manipulace.

Naposledy upraveno 26.03.2015 22:43

Petr B Offline

vEprik

26.03.2015 22:40

Odpovědět

Allright braahs its time to talk one on one with everyone heeere :D

Takžee, report z toho všeho.. Čím začít, hmm možná tím že sem dojebal formu asi co nejvíc to bylo vůbec realně možný.

Superkompenzaci jsem začínal ve středu přesně týden před odletem ( fotit jsem měl za týden ve čtvrtek, takže 7 dní superkompenzace)

1-4 den

0g sacharidů. 300g bílkovin, hodně zeleniny, tuk jen z oleje a trochu mandlí.

Po 4 dnu sem měl nejlepší fomru svýho života, všude samej pruh, tvrdost, ostrost svalů neskutečná.

5-7 den začínalo cukrování.

první den 600g, druhej den 500g a třetí den(den odletu 400g) sacharidů

Po první dnu vylezli žíly solidně, forma ještě lepší, ale furt sem byl prázdnej. Druhý den furt stejný jak po prvním. Tak si říkám že se to dostane do těch svalů terpve až ten třetí den asi když sem byl skoro tři týdny bez sacharidů a ještě jsem byl na t3.

Den odletu, vstanu, šáhnu s na břicho a dopíči vytáhnul sem kůži tak 5cm a říkám si neeee kurva neee, podívám se do zrcadla, xicht zalitej jak po cheatu, svaly jak bahno měkký.

Začínám zmatkovat, mám přidat sachry, vodu nebo utnout sachry a vodu? nevím nic tak píšu Milanovi a ten mi hned řekl že to je přecukrovaný. Takže sedím na letiši s formou jak kdybych jel na soutež v přejídání a ne na focení. V letadle žeru jak troska suchý maso, stres jak svině takže kortizol v oblacích. Tak jsem to nějak přetrpěl ten let, ale říkám vám nejhorších 9 hodin mýho života ještě jak jsem nepil a seděl mezi dvouma lidma, samozřejmě začlo nadýmání takže sem tam ještě do toho všeho zadržoval sraní a to samozřejme tu kůži v břiše vytáhá ještě víc..

No tak sem domluvil s Luisem ze fotit budu místo čtvrtka až v pondělí abych měl nakej čas to fixnout. Samozřejmě z toho všeho stresu a časovýho posunu sem si zapomněl vzít arimidex takže se k tomu přecukrování navalila voda z estrogenů, pod bradavkama uplne balony s vodou.. tak sem zacal ladovat tamox a arimidex cely ty tři dny aby to odteklo.. Jedl jsem prostě zdravě celý tri dny, zadny brutály se sacharidama, forma se zlepšovala a naděje ze v pondělí bude top forma se zvyšovala.

V sobotu jsem tam koupil naky diuretika a pampeliškovej čaj, vypil jsem asi 20 sáčku za den.

Je nedělě večer, chodím chcát každých 10 minut a říkám si joo jestli to takhle bude pokračovat tak vychčiju všechno a bude to top.

V 8 večer chci jít spát protože v 6 ráno následující den máme sraz s Luisem a jdem fotit.

Tady přišel ten nejvetší výmrd co se mohl stát. Do 5 do rána sem čumel do stropu!! Furt sem chodil chcát a říkám si kurva můžu pít a jíst? radši ne seru na to, takhle to všechno vychčiju a budu vysekanej a aspon me to jidlo nezavodní apod... Okey je 5 ráno a já usnu na hodinu. Vstanu a mám takovou sračku že jsem se vysral na rok dopředu. Vstanu z toho hajzlu podívám se do zrcadla a normálně kůže mi skákala totálně na břiše, celej jsem vyměknul, vysral jsem prsotě všechny elektrolyty ze svalů, žíly totálně zmizeli tak zase začínám stresovat a říkám už to fakt mrdám, jedem dneska už budu konečně žrát a už mi je jedno jak to všechno dopadne.

No tak sme se setkali s luisem a jeli někakm k moři kde jsme fotili.. Začínám se pumpovat a píčo totálně se nedá napumpovat prostě jak sem v sobě neměl ani vodu ani živiny .. tak sem tam udělal snad 200 kliků za 10 minut tyvole a stejně jen trošicku to pumplo :D

Tak jsme začali něco fotit a prostě totálně napíču forma, sem nemohl ani zatnout břicho jak bylo vytahaná a zavodnený..

Tak si říkám, mrdám na to, vzal jsem čevený víno začal to do sebe lejt půl litru za minutu, sezřal 5 košíků Reeses(čokoládový sušenky) a začal pumpovat jak magor že jsem malem odpadl :D :D

No a hned to aspon trochu nalezlo do těch svalů a naky fotky se aspon trochu povedli..

Ponaučění pro mě? VYSER SE ty kokote na naky zmeny na posledni chvili viz. superkompenzace kdyz mas tejden pred nejlepší formu svýho života!!

Aspon můžu potvrdi že je pravda to že poslední týden ti může bud zlepšit postavu o pár procent a nebo zhoršit o 100! Bohužel jsem byl jeden z těch failů co se mu zhoršila o 100% :D

Tak tady házím aspon dvě foto, názor si udělejte samy, forma prostě nevyšla totálně. Pro lidi který neví jak jsem vypadal předtím je jasný že to je dobrá forma, ale když vím že jsem byl o 100% lepší tak to docela zamrzí.. Ale co, po souteži mám focení v UK a na souteži jsem domluvenej s Jeffem Simpsonem že tam setkáme a možná něco natočíme tak tam musím mít nejlepší fomru svýho života, už to dosypu co to dá a pak už se teším až vysadím, už me to totálně nebaví ty AS :D..

Ten Jeff má fitmedia channel na youtube a to je můj sen bejt featured v nečem takovým..

Přílohy

Naposledy upraveno 11.04.2015 19:49

Za tento příspěvek bylo poděkováno 11x.

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

11.04.2015 19:47

Odpovědět

Díky za report, musím se přiznat že sem cca 2x denně poslední týden stalkoval tvůj fb abych viděl fotky atd. :D, jinak celkem široké nohy.

Jan Novák (fake) Offline

Thor

11.04.2015 21:28

Odpovědět

Kiro, ty si vul:D...ale cteni to je napinavy, uplne cejtim tu atmosferu:D
Jak pises, pro nas "obycejny" je to supr forma, hlavne ty nohy-jinej vesmir, tak doufam, ze na zavodech to bude top.
Jo a moje mala nadeje o tom, jak "jednoduchy" je udelat formu, je uplne pryc diky tobe...forever skinny-fat bastard :D

hulk smash Offline

TheJacob

11.04.2015 21:31

Odpovědět

Mno konečně vidíme i nohy. Ale formu vem čert, mě by zajímalo jak dlouho jsi trénoval ten samolibý xicht, to každý neumí :D. Fakt dobrý :D. Já bych se tvářil jako totální eshoul, zatímco ty i když máš pocit, že jsi posral formu, tak vypadáš, jako by jsi vyhrál titul mistra vesmíru :D

Udělal jsi obrovský pokrok a musel sis za to projít slušným stresem, klobouk dolů ;)

Martin Vidlák Offline

Vidlak

11.04.2015 22:05

Odpovědět

Ta druhá fotka hodně dobrá. :D

El Zee Offline

elzee

12.04.2015 11:32

Odpovědět

Dík klucíí.. každopádně sem rád že jsem si vzal tyhle plavky, aspon konečně naká fotka z nohama :D celej fb je jen o mým bicáku :D

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

12.04.2015 11:42

Odpovědět

Ode dneška 90 % body testu přetává cvičit, protože ví, že ani za 5 let neudělá takovou formu jako Kiro za čtvrt roku.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 5x.

Marek Veselý Offline

marktvark

12.04.2015 14:38

Odpovědět

kirobeast: Dík klucíí.. každopádně sem rád že jsem si vzal tyhle plavky, aspon konečně naká fotka z nohama :D celej fb je jen o mým bicáku :D
Přes stehno víc než v pase. Sen :)

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

kernel

12.04.2015 16:32

Odpovědět

S

Naposledy upraveno 14.04.2015 08:58

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

14.04.2015 08:58

Odpovědět

vypadas jak polobuh - ale ctj za mrkdy fotky? prvne sem myslel, ze te vyfotil nejakej jamajcan fotakem z prupisky, ale ted si vsimam dole podpisu toho typka

hattori hanzo Offline

karlwanhov

14.04.2015 10:07

Odpovědět

karlwanhov: vypadas jak polobuh - ale ctj za mrkdy fotky? prvne sem myslel, ze te vyfotil nejakej jamajcan fotakem z prupisky, ale ted si vsimam dole podpisu toho typka
Moc sem nepochopil tvůj komentář :D ty fotky jsou neupravený ještě s watermarkem.. Akorat sem si hrál s filtrama na instagramu :D proto je ještě nedávám nikam veřejné jen sem protože tady to nevadí :D

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

14.04.2015 10:20

Odpovědět

269 příspěvků
Strana 15 ze 17

Vytisknout