KIROBEAST

269 příspěvků
Strana 10 ze 17

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: KIROBEAST

Mám takovej problém, rostu až moc rychle každej den mám na váze víc a víc :D

Dneska ráno když jsem v sobě měl jen nočko tak 96.6 nechápu ještě před 2 tejdnama jsem měl 92 :D

Jestli dám do začátku diety 100kg tak to bude nakých 15kg za měsíc a půl a to jedu kurva oxáč po kterým jsem jak bulímička a skoro nic se do mě nevejde :D

aka I když nemáš genetiku jako profík, stále tam můžeš posílat propík. Kiro Motivation :D

Za tento příspěvek bylo poděkováno 3x.

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

08.02.2015 17:59

Odpovědět

kirobeast: Mám takovej problém, rostu až moc rychle každej den mám na váze víc a víc :D
Protože nejedeš Genesis od nejmenovaný trenérský hvězdy. :D
Nemáš třeba ani větší hlad, když jedeš teď bez nikotinu?

Petr B Offline

vEprik

08.02.2015 18:07

Odpovědět

Tady máš jednu exklusivní motivačku.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 6x.

Ragu Offline

ragu

08.02.2015 18:25

Odpovědět

vEprik: Protože nejedeš Genesis od nejmenovaný trenérský hvězdy. :D
Nemáš třeba ani větší hlad, když jedeš teď bez nikotinu?
NN ten hlad je píčovina. To si lidi jen kompenzujou tím že přestali tak těd můžou žrát bez výčitek apod sračky :D Jediný co to fakt změnilo je jak rychle hubnu tuk..

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

09.02.2015 07:38

Odpovědět

Shit is getting outta control :)

Od pondělka začínám dietu.

Dieta bude muset být trochu razantnější jelikož na začátku Dubna s největší pravděpodobností letím Miami na focení takže už budu muset mít top formu.. Budu na to mít 40 dní tu formu udělat a po Miami budou 3 týdny do soutěže takže sem zvědavej jestli mě něco nevyřadí ze hry.

97kg right there.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 7x.

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

11.02.2015 17:34

Odpovědět

driv jsem chtel byt jako Ragu-velky a moudry....ted mi bude stacit byt velky jako Kiro

Za tento příspěvek bylo poděkováno 7x.

hulk smash Offline

TheJacob

11.02.2015 18:37

Odpovědět

Jak to máš s cestou na focení, musíš letět na vlastní náklady?

Chadzi von Dumbbellon Offline

Chadzi

11.02.2015 19:40

Odpovědět

Brutál totál masakr!!

Karel Mencl Offline

charlie77

11.02.2015 23:30

Odpovědět

Ano letenku (6k) si platím sám.. Jinak tyvole nevíte jak je to s převážením gearu v letadle? já nevím jaký jsou zákony na tohle všude.. při nejhorším bych vzal jen orál sebou.. A další věc, jak s jídlem? Pokud vím tak ty kurvy vůbec nepovolujou do letadla jakýkoliv jídlo ani pítí.. přitom vždycky vidím fotky kulturistů který tam sebou maj krabičky..

Protein mi asi taky nepovolí protože si budou myslet že z toho na záchodě sestrojím bombu, takže fakt nevím jaký tady mám možnosti? protože poletím půl dne a clean food v tu dobu bude dost důležitý..

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

12.02.2015 17:20

Odpovědět

kirobeast: Ano letenku (6k) si platím sám.. Jinak tyvole nevíte jak je to s převážením gearu v letadle? já nevím jaký jsou zákony na tohle všude.. při nejhorším bych vzal jen orál sebou.. A další věc, jak s jídlem? Pokud vím tak ty kurvy vůbec nepovolujou do letadla jakýkoliv jídlo ani pítí.. přitom vždycky vidím fotky kulturistů který tam sebou maj krabičky..
Protein mi asi taky nepovolí protože si budou myslet že z toho na záchodě sestrojím bombu, takže fakt nevím jaký tady mám možnosti? protože poletím ...
:D ty vole, to jsou problémy. Co já vim, tak na UK-Muscle někdo psal, že lidi dělaj největší nájezdy na lékárny v Egyptě a šťávu si pak vozí domu za zlomek ceny, za kterou by to koupili doma. Samozřejmě USA je asi něco jinýho, tam ti hned vezmou otisky a budou se tě ptát, jestli nejsi terorista, to bych asi neriskoval.
Protein by snad šel, v bezcelní zóně pak koupíš vodu a máš to. Asi bych koupil s sebou nějakou malou dózu spíš než pytel.

Venec

12.02.2015 17:29

Odpovědět

Nebo to vyřeším jinak. Koupim letenku s více přestupama a krabičky budu mit v kufru a nazeru se vždycky mezi prestupem. To by vycházelo i cca po 3 hodkach co sem Koukal Praha -frankfurt - Atlanta - Miami

Naposledy upraveno 12.02.2015 17:37

Kiro Markopulos Offline

kirobeast

12.02.2015 17:36

Odpovědět

kirobeast: Nebo to vyřeším jinak. Koupim letenku s více přestupama a krabičky budu mit v kufru a nazeru se vždycky mezi prestupem. To by vycházelo i cca po 3 hodkach co sem Koukal Praha -frankfurt - Atlanta - Miami
A to budeš mít v příručním zavazadle všechno? Protože kufr ti vždycky automaticky převezou z letadla do letadla a dostaneš ho až v cíli.

Venec

12.02.2015 17:42

Odpovědět

kirobeast: Nebo to vyřeším jinak. Koupim letenku s více přestupama a krabičky budu mit v kufru a nazeru se vždycky mezi prestupem. To by vycházelo i cca po 3 hodkach co sem Koukal Praha -frankfurt - Atlanta - Miami
jestli poletíš přímo z Prahy nebo přes Frankfurt, je úplně jedno. po třech hoďkách těžko, Frankfurt-Atlanta počítám 8-10hodin letu. Časy příletu budou napsaný včetně časovýho posunu, to musíš brát v úvahu
Navíc při přestupu se ke kufru v nákladovým prostoru dostaneš těžko, ty převážejí mezi letadlama povětšinou odděleně.

Naposledy upraveno 12.02.2015 17:50

Petr Špryňar Offline

graves9

12.02.2015 17:48

Odpovědět

Po tom co jsem videl SF7 page jsem rad ze nezebras o prachy a platis to sam. on dva tydny before show zjistil ze musi zaplatit hotel a prosi stary homosexualy o prispevek.Mozna by mu mel nekdo rict, ze existuje prace.

Sorry za prispevek mimo tema:) vypadas dobre!

Za tento příspěvek bylo poděkováno 3x.

Sebastián Offline

Peck-Deck

12.02.2015 18:18

Odpovědět

Šteflovič má pak výhodu v tom, že si do zadku schová víc ampulí.

Petr B Offline

vEprik

12.02.2015 19:05

Odpovědět

v praze te nepustej dal je s tekutinama.. mel jsem s sebou v krabicce normalne vejce se zeleninou a snedl jsem si to az u gatu. slo by i v letadle, pak uz zadna zraci kontrola neni

Martin Offline

Mrak

12.02.2015 19:35

Odpovědět

269 příspěvků
Strana 10 ze 17

Vytisknout