MedniLedved - log, profil

83 příspěvků
Strana 5 ze 6

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: MedniLedved - log, profil

Bohužel to není ani něco jako trh.Musíš daleko víc zapojit hnáty.A to vymrštění činky by nemělo rozhodně bejt takhle krkolomný.

Martin Maixner Offline

Maixner

10.04.2015 18:10

Odpovědět

Maixner to píše podle mě dobře, snažit se víc zapojit nohy a pamatovat si, že ten švih s činkou byl měl být co nejdynamičtější.

Jinak varianta z visu je dobrá, pakliže budeš trvat na tom, že je budeš pilovat sám...Já to taky tak udělal.

K pochopení techniky mi nejvíc pomohly tyhle videa (zejména to první):

Tady na tom videu (od času 2:05) dost dobře ukazuje tu nejhlavnější fázi pohybu + poskok.

Naposledy upraveno 10.04.2015 18:55

Jiří Vlk Offline

Roper

10.04.2015 18:53

Odpovědět

Hello world. Again.

Poslední post mám před půl rokem, což by tak nějak odpovídalo náloži, která mne od té doby provázela. Psaní diplomky, výběrová řízení, velké státnice, stěhování, nástup do práce, výpověď, stěhování a nástup do práce..
Cvičení tím hodně utrpělo a v podstatě šlo o nárazové drbky. V Olomouci bylo sice zklamání, že přes prázdniny byla zavřená sokolovna, ale cvičit u Jablonického a vidět ho taky šlo. Na kole letos jen kolem 1,2k, ale relativně mi to jezdilo a zlepšil jsem dost sjezdy. Nyní jsem se už jakš takš zabydlel a začal cvičit pravidelně. Dokonce pravidelněji jak dříve, málo který den mám kardio, nebo úplně volno. V podstatě jen nucené, když cestuji.

Vrátil jsem se u většiny cviků na váhy kde jsem byl a cítím se tak nějak "nepřemožitelně".
Zajímavé je, že mám pocit i mnohem lepší techniky u dřepu, benche a shybů/stahování kladky. Snad to není jen pocit.
Naopak se trochu peru s mrtvolou, kde se odvažuji jen na váhy srovnatené s dřepem; stejně tak mám nějaký problém s dipy.

Je fajn, že mám slušnou posilovnu teď vysloveně u baráku (200m), stejně jako třeba inlinový ovál a 3 obchody. Docela to zvyšuje pravděpodobnost na nějaký režim.
Stejně tak budu mít často záminku jet do Prahy, takže pevně doufám, že se párkrát ukážu u Pavly Kladivové na kurzech techniky.

Čekám až se doplní AMGčka v obchodě, rád je konečně zkusím a těším se na výsledky. Bohužel jsem díky zpožděním jejich releasu dost na suchu se suplementy a výživa mírně trpí.

Tak snad si to tu zase začnu malovat a psát nějak poctivě deníček, už kvůli sobě. Bylo teď zajímavé pročíst si svůj vlastní log, jak že jsem na tom byl vlastně před rokem a zopakovat si rady ostatních.

Jan Skacel Offline

MedniLedved

07.10.2015 17:33

Odpovědět

Ach jo.

Režim jsem měl moc pěknej, čas na log nebyl. Ale poprvé v životě jsem cvičil 4+x týdně, dny bez tréningu mi přišly proflákané i když bylo kardio,začínal jsem zvedat slušně a.. taky vypadat docela k světu. Všechno letělo krásně nahoru. Navíc poprvé po škole se stabilním zázemím a příjmem jsem si dopřál suplementy o řady výš než jsem byl zvyklý. Amg max, preworkout, postworkout, hydro, curcumin, you name it. K nezastavení.

Před 3 týdnama jsem se ale vracel z Kvasin, kde jsme chystali výrobu nového auta zpět do Boleslavi. Zkrátím to. Spal jsem na místě spolujezdce, čelní naráz do protijedoucího auta, nemohl jsem se ve spánku připravit na naráz a něco zatnout, většina úrazů od pásů (ofc bez nich by to bylo ještě horší). Finální skóre: zlomená páteř, 2 bederní obratle, 4 sešroubované 'nafurt' k sobě, roztrhlá střeva, přeřízlé břišní svaly, ztráta 2L krve, zlomená klíční a loketní kost a pár kosmetických blbin.

Po 3 týdnech na posteli svaly nikde. Nula. Ajťák.
Ale především obavy jestli budu moct kdykoliv do rambodílny pod osu a užít si 100kg+ na dřep, nedej bože mrtvolu.
Aaach jo.

Jan Skacel Offline

MedniLedved

21.11.2015 12:31

Odpovědět

Bože můj, příšerný. Ale buď rád, že jsi vůbec naživu. A měj víru v to, že hodně lidí se dostalo z podobných problémů zase zpátky. Jen to trvá nějaký ten rok.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

21.11.2015 12:52

Odpovědět

To je mazec, ale ona ta posilovna taky neni uplne vsechno. ;) Drz se!

Lada Offline

kripl

21.11.2015 14:25

Odpovědět

Tak to je vážně nepříjemné, cítím s tebou.

Chlape, DŘŽ SE!

Držím ti palce ať se dáš dokupy, to zvládneš!

Kryštof Slabý Offline

dv9

21.11.2015 17:00

Odpovědět

V tvém případě bych byl upřímně nejvíc šťastný za to, že žiju a nejsem trvale invalidní. Pokud ti vidina toho, že budeš jednou zase normálně cvičit poslouží jako motivace k rychlejší rekonvalescenci, tak se toho drž. Jinak buď fakt nejvíc rád za to, že žiješ a kašli na to, že nemůžeš nějakou dobu cvičit.

Přeju hodně štěstí v budoucnu a co nejrychlejší uzdravení.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Ragu Offline

ragu

21.11.2015 17:56

Odpovědět

ragu: V tvém případě bych byl upřímně nejvíc šťastný za to, že žiju a nejsem trvale invalidní. Pokud ti vidina toho, že budeš jednou zase normálně cvičit poslouží jako motivace k rychlejší rekonvalescenci, tak se toho drž. Jinak buď fakt nejvíc rád za to, že žiješ a kašli na to, že nemůžeš nějakou dobu cvičit.
Přeju hodně štěstí v budoucnu a co nejrychlejší uzdravení.
Si vysadil, že jsi tak měkkej a málo sarkastickej? Pamatuji si tvůj výrok, že city jsou jen pro homosexuály a ženy v přechodu.

Jinak brzké uzdravení přeji též.

Jiří Vlk Offline

Roper

21.11.2015 18:59

Odpovědět

Roper: Si vysadil, že jsi tak měkkej a málo sarkastickej? Pamatuji si tvůj výrok, že city jsou jen pro homosexuály a ženy v přechodu.
Jinak brzké uzdravení přeji též.
Vysadil, takže jsem momentálně žena v přechodu.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 3x.

Ragu Offline

ragu

21.11.2015 20:38

Odpovědět

Ježiš chlape, drž se!

Štěpán Offline

Stepan

22.11.2015 20:04

Odpovědět

To je strašný. Držím palce, aby pojišťovna/viník museli plati a pak si měl na kvalitní rekonvalescenci. Známý po těžké nehodě s VZV po pár letech byl úplně v pořádku, ale jen lázně za lázně(Jáchymov atd) dal hodně peněz..

kernel

22.11.2015 21:39

Odpovědět

Kámo, drž se! Jak píšou výš, buď rád, že si přežil. Mohlo se to stát jen trochu jinak a nemusel si tu už být mezi námi. Nějakým způsobem určitě cvičit budeš zase moct, držím palce!

Slabej Čaj Offline

Slaboch

22.11.2015 22:59

Odpovědět

Čus chlapi. Díky všem. Podpora potěšila :)

Jasné, mohlo to dopadnout hůř. Ale i líp. Oba řidiči vyvázli se 'směšnými' zlomenými žebry, apod. Tak jsem trochu ufňukanej. Jen ta představa kolik práce, času, peněz mi dalo nabrat těch 10kg svalů, které mi zmizely.. Vypadám bídně.
Věci co bolí a zahojí se nevadí, ale člověk úplně nechce v mém věku řešit co nebude moci dělat.

Nicméně určitě je super, že se nestalo nic s míchou a že jsem se dostal (helikoptéra kupodivu není takový zážitek) do Hradce, kde jsou hoši se skalpelama prý dost frajeři.
Už jsem v domácím léčení a hlavně s domácí stravou, chodím, až se nejhorší zahojí, tak jsou v plánu i rehabky, lázně a vůbec.. budu pro to dělat úplně všechno. :)

První stanovený milník: alespoň jednou letos na konci sezóny sešoupat kopec. I kdyby to mělo být jednou na modré a s juniorskýma obřačkama.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Jan Skacel Offline

MedniLedved

25.11.2015 13:23

Odpovědět

Pěkný cíl :)

O svaly strach neměj. Svalová paměť funguje. Pár měsíců posilování a jsi zpátky.

rejdis Offline

rejdis

25.11.2015 16:22

Odpovědět

Drž se! Všechno zas bude dobrý, stačí neztratit naději.

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

25.11.2015 16:55

Odpovědět

83 příspěvků
Strana 5 ze 6

Vytisknout