Kyselina D-asparagová

18 příspěvků
Strana 1 ze 2

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Kyselina D-asparagová

Má někdo zkušenost se suplementací tuto látkou? Na starém fóru Body-testu jsem vyčetl diskuzi ovědecky potvrzeném zvýšení testosteronu až o 40 procent, tak jsem ze zvědavosti vybral dle mého názoru dobrý produkt a rozhodl se látku otestovat. Dávkování jsem oproti doporučenému pochopitelně zvýšil (na dvojnásobek, tzn. na 4-6 g denně podle toho, zda je trénink či nikoliv). Mohu říci, že účinek je rozhodně znatelný a určitě ne placebo, už po několika dnech suplementace, později napíšu podrobnosti.

Petr Polák Offline

PP

26.05.2014 10:59

Odpovědět

Re: Kyselina D-asparagová

Já jsem to používal, jednou čistou DAA a podruhý v přípravku form-x, ani jedno se mnou nic neudělalo.
Pro ty, co by si chtěli kupovat čistou látku, tak opravdu nedoporučuji, je to těžce hnusný a kyselý.
Taky jsem četl, ze by se to melo kombinovat s nejakym methylovým donorem, prostě něčím, co poskytne tu methylovou skupinu ze svý molekuly. Takový jsou treba betain(neboli trimethylglycin), methylkobalamin a jiný.
Dávkoval jsem typicky 3g denně(polovina ráno, polovina pred spaním).

Venec

26.05.2014 14:42

Odpovědět

otázka je, kolko toho reálne treba dávkovat, výrobci píšu kadejaké kraviny.

fly

26.06.2014 14:32

Odpovědět

fly: otázka je, kolko toho reálne treba dávkovat, výrobci píšu kadejaké kraviny.
Mam dojem,ze ty 3g staci,dokonce tusim,ze vyssi davkovani muze naopak tst snizovat.Zkusim to zjistit.

Sebastián Offline

Peck-Deck

26.06.2014 21:03

Odpovědět

Jaký produkt sis pořídil??? Hodiš odkaz??? Prášková či talbetová/kapslová forma??? Já jsem na internetu našel jen předražené kapsle/tablety :)

Pokud by zveřejnění bylo proti pravidlům fóra, tak hoď ten odkaz do zpráv :)

Thanks!

Tomáš Veselý Offline

Merry

26.06.2014 23:07

Odpovědět

Merry: Prášková či talbetová/kapslová forma???
Jestli vám do toho můžu vstoupit, tak si URČITĚ nekupujte práškovou formu, sice to vyjde hodně cheap, ale stejně cheap to i chutná...kyselý jak *rdel :)

Venec

26.06.2014 23:48

Odpovědět

Peck-Deck: Mam dojem,ze ty 3g staci,dokonce tusim,ze vyssi davkovani muze naopak tst snizovat.Zkusim to zjistit.
yep buddy.. taky jsem slyšel, že vysoký dávky jsou spíš na škodu..

Martin Offline

Mrak

27.06.2014 02:33

Odpovědět

Venec: Jestli vám do toho můžu vstoupit, tak si URČITĚ nekupujte práškovou formu, sice to vyjde hodně cheap, ale stejně cheap to i chutná...kyselý jak *rdel :)
Mě to chutná :D

Sebastián Offline

Peck-Deck

27.06.2014 09:36

Odpovědět

Peck-Deck: Mě to chutná :D
No ty vole, tak to seš gurmán :-D. Já to nebyl schopnej přebít ani pomerancovym džusem.

Venec

27.06.2014 09:39

Odpovědět

Venec: No ty vole, tak to seš gurmán :-D. Já to nebyl schopnej přebít ani pomerancovym džusem.
Já jsem asi těhotnej,chutná mi i samotný AMG :D

Sebastián Offline

Peck-Deck

27.06.2014 09:44

Odpovědět

Peck-Deck: Já jsem asi těhotnej,chutná mi i samotný AMG :D
udělej si dezert z amg a chlorelly aka peckdeckovy laskominky

Naposledy upraveno 27.06.2014 10:31

Martin Offline

Mrak

27.06.2014 10:30

Odpovědět

Peck-Deck: Já jsem asi těhotnej,chutná mi i samotný AMG :D
tak těhotný určitě nejsi:)

já s AMG také nemám vůbec žádný problém a jsem si jist, že žádnýho mutanta v sobě nemám :D :)

Asi je to tím, že se mi genetika vyřádila víc na chuťových buňkách než na tělesných predispozicích pro silový trénink :D I GOT SCREWED!!! :D

Tomáš Veselý Offline

Merry

27.06.2014 10:34

Odpovědět

Peck-Deck: Mam dojem,ze ty 3g staci,dokonce tusim,ze vyssi davkovani muze naopak tst snizovat.Zkusim to zjistit.
Osobne by som asi davku nenavysoval, velke davky mali u potkanov opacny efekt - zmensenie testes kvoli zvysenemu oxidativnemu stresu.

Sebastián Offline

Peck-Deck

27.06.2014 10:47

Odpovědět

amg je lahoda, ale zkuste sušené hovedzie játra :D to je top kentus

fly

27.06.2014 13:16

Odpovědět

Čau,
Chtěl sem se zeptat ohledně užívání DAA.
Na spoustě fórech se píše o gynekomastii způsobenou DAA. Je třeba společně s KYSELINOU D-ASPARAGOVOU používat inhibitor aromatazy nebo něco proti Prolaktinu, popřípadě betain?
Díky

dawore

05.04.2015 20:28

Odpovědět

dawore: Čau,
Chtěl sem se zeptat ohledně užívání DAA.
Na spoustě fórech se píše o gynekomastii způsobenou DAA. Je třeba společně s KYSELINOU D-ASPARAGOVOU používat inhibitor aromatazy nebo něco proti Prolaktinu, popřípadě betain?
Díky
Betain ano, o tom jsem četl, ostatní mi přijde jako blbost. Ta látka přece nemůže podléhat aromatizaci.

Venec

05.04.2015 21:14

Odpovědět

18 příspěvků
Strana 1 ze 2

Vytisknout