Kotúče

15 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Kotúče

kde sa dajú zohnat kotúče za rozumnú cenu? také ktoré by sa dali púšťať na zem minimálne z mrtveho ťahu bez výrazného dlhodobého poškodenia

fly

24.05.2014 23:05

Odpovědět

Re: Kotúče

fly: kde sa dajú zohnat kotúče za rozumnú cenu? také ktoré by sa dali púšťať na zem minimálne z mrtveho ťahu bez výrazného dlhodobého poškodenia
http://levnecinky.cz/?p=
Tady jsou asi nejlevnější kotouče, váha u 10kg kotoučů houhlasí dle osobní váhy přesně, ale nevím zda to vydrží házení o zem. Ty moje mám na knihách

kernel

24.05.2014 23:51

Odpovědět

Chce to sledovat Aukro a občas tam mají litinový kotouče značky Hop Sport nebo Xylo. Já je mám doma a jsou úplně v pohodě. 20kilový vyšly cca na 750 Kč a 10kilový na cca 400 Kč.

Marek Veselý Offline

marktvark

24.05.2014 23:57

Odpovědět

750 kč za 20 kg je dost dobrá cena.
kernel - jako púšťaš to na knihy? a co nejaká gumová podlaha ?

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

fly

25.05.2014 10:15

Odpovědět

fly: 750 kč za 20 kg je dost dobrá cena.
kernel - jako púšťaš to na knihy? a co nejaká gumová podlaha ?
Zkoušel jsem to ve i sklepě 14 dní kde jsem měl po stranách dvě vrstvy koberců a přežili to. Neočekávám žádné zázraky, ale jsou nejlevnější co jsem našel.
Pak mám jeté Energit(InterSport) a stěma řežu klidně o beton a nic.

kernel

25.05.2014 12:10

Odpovědět

som to pozeral a jaksi som tam nenašiel priemer 50mm

fly

25.05.2014 12:44

Odpovědět

čo s tým robíš Bacigala do púče?

Slabej Čaj Offline

Slaboch

25.05.2014 14:20

Odpovědět

našiel som solidne liatonové kotúče 50mm za dobrú cenu http://www.doledo.cz/zavazi-s-otvorem-50mm
akurát nemajú 10 a 15 kg.. akorát 20, 25, 5, 2.5 a menší.

fly

09.06.2014 21:25

Odpovědět

Zdravím mám dotaz myslíte si že je to důvěryhodný našel hodně levní činky co máme v posilovně ale nejsem si jisty tím prodejem.

1. bych řekl ze bude v pohodě ale cena za dopravné je vysoka
http://www.ma-vybaveni-posiloven.cz/kotouce-panatta/

2. je to od nějakého borce ale nevím přijde mě ,že je to moc levný a + na 50kg zdarma doprava se mě zdá divná ,když doprava tak těžkých předmětu je drahá

http://www.fitbazar.cz/inzerat/113157/nove-litinove-kotouce-znacky-panatta-a-topsport/

Jaky je na to váš názor a co si o tom myslíte ?
Dělám si domaci posilovnu abych měl kde cvičit tak hledám závaží a ty ceny všechno se mě hodně libí ale mam docela pochyby.

moc díky za odpověď.

Timpa

26.03.2017 14:56

Odpovědět

Asi bych si tomu člověku zavolal. Jinak s těmi kotouči a osami může být problém dělat nějaké dynamičtější vzpěračské cviky, taky nevím, jak budou snášet pouštění na zem, např. od pasu či kolen.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

26.03.2017 18:39

Odpovědět

Jaký problémy máš na mysli ,že by to mohlo dělat ?

Naposledy upraveno 26.03.2017 21:35

Timpa

26.03.2017 19:39

Odpovědět

Osa nepruží, takže se to hůř zvedá. Při dopadu se naopak může trvale ohnout.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

26.03.2017 22:41

Odpovědět

Já mám pannaty doma taky a jsou imho úplně ok. Nejsou teda samozřejmě pogumovaný, ale to jsi si asi všiml.

Martin Štencel Offline

Torio

29.03.2017 23:56

Odpovědět

Chtěl jsem se zeptat časem budu dokupovat ale co si MYSLÍTE že bude lepší varianta.

Koupit si jednoročky (celkové závaží 50 Kg + samotné osy) a časem si koupit velkou činku. Jednoručky mě budou stát kolem 2500 ,-

Nebo si koupit osu za 2000 ,- + 60 kg závaží cca 80kg dohromady a časem jako doplněk si koupit jednoručky.

- můj trénink byl dříve posilovně hodně silový Mrtvé tahy, Dřepy, Nadhozy, Tlaky.
Ale jak si mě už nějak omrzelo jezdit do posilky.
- ted spíše jedu hrazdy kliky a různá cvičení ale potřebuji váhu a činky.

- moje teorie byla ,že s jednoručkama mohu udělat větší škálu cviků než s velkou osou. A velkou osu si dokoupit časem.

Děkuji

Timpa

30.03.2017 13:59

Odpovědět

Podle mě největší kámen úrazu v nakládacích jednoručkách je to, jak dlouho trvá, než přidáš váhu a zašroubuješ ten závit. Takže tam bude celkem rozdíl v tom, jestli budeš pořád měnit podle cviků váhu na jednoručkách a šroubovat 4x závit nebo jednoduše naložíš velkou osu. Záleží teda jakej typ tý osy myslíš.
Jinak mi ale i z pohledu cvičení přijde výhodnější velká osa. S jednoručkama mrtvoly nenahradíš, dřepy trochu jo, ale pořád to není ono. S velkou osou odjedeš spoustu cviků... squat, front squat, box squat, zercher squat, BB bulgurian split squat, BB lunges, romanian deadlift, military press, push press, bradford press, bench press, floor press, JM press, deadlift, bent over rows, BB yates rows, pendlay rows, CG bench press, scull crushers, barbell curls (nadhmat, podhmat), BB shrugs, power shrugs... a je toho mnohem víc, stačí jen trochu hledat :)

Karel Mencl Offline

charlie77

31.03.2017 08:05

Odpovědět

15 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout