Dv9 PT

10 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Dv9 PT

Zdravstvujem,

poprosil bych o zkritizování plánu v příloze.

Před tréninkem warm up, strečink, hss, mobilita samozřejmostí.

Základem je důraz na dřepy, kterým je věnován specialně jeden den po dvoudenním odpočinku, následně ve středu kdy se objem navýší přemístěním do dřepu a v pátek spíše lehčí váhy, s důrazem na výbušnost a techniku.

Na benchpress se kašle. Paže, laty a hrudník cvičit na objem, primárně doma na kruzích, eventuelně jako doplňkový cvik.

Plánuju pokračovat v tří-týdenních blocích, podle stavu vkládat mezi ně deload týden.

Suplementace jen základní vitamíny a kolagen.

Co se týče stravování, tak tápu. Stále jím jen jednou denně, regenerace dobrá, váha za poslední měsíc +3kg, snad to není jen tuk.

Ale uvědomuji si, že pro růst síly to není zrovna ideální.

Rady, tipy, kritika jsou vítány.

Inspirací mi byl tento Christianův post http://tnation.t-nation.com/free_online_forum/sports_body_training_performance_bodybuilding_thibaudeau/quadruple_strength_layers

Přílohy

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Kryštof Slabý Offline

dv9

14.05.2014 21:51

Odpovědět

Re: Dv9 PT

Ty Skoky máš podle toho programu vzadu schválně??? Mohl bys je třeba dát na začátek jako Neural Charge :)

Tomáš Veselý Offline

Merry

15.05.2014 09:55

Odpovědět

Nepřipadá mi to moc těžký,spíš na hlavu postavený.Clean and Jerk je kde?Clean Pull je kde?Snatch Balance je kde?Overhead squats jsou kde?Deadlifty jsou kde?

Martin Maixner Offline

Maixner

27.11.2014 14:24

Odpovědět

Maixner: Nepřipadá mi to moc těžký,spíš na hlavu postavený.Clean and Jerk je kde?Clean Pull je kde?Snatch Balance je kde?Overhead squats jsou kde?Deadlifty jsou kde?
Přínos týhle rady půl roku po vzneseném dotazu je kde?

Petr Špryňar Offline

graves9

27.11.2014 14:34

Odpovědět

graves9: Přínos týhle rady půl roku po vzneseném dotazu je kde?
Už asi v prdeli,ale teprv až dneska jsem si všimnul,že na tenhle dotaz už nikdo dlouho neodpověděl.Kromě toho chtěl znát taky kritiku programu.

Martin Maixner Offline

Maixner

27.11.2014 14:43

Odpovědět

Tetsuo, jaký máš názor na PT od dv9?

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

11.12.2014 18:27

Odpovědět

On je to rozpis, který používá víc metod, akorát jsem zmatený, že tam nevidím moc cviky na vršek, ale jen dřepy a vzpěračské cviky.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

11.12.2014 20:38

Odpovědět

Dle mého názoru je absence těžkých horizontálních tlaků jedině ke prospěchu, s nimi bych ještě teď měl zkrácené prsní svaly.

Dipy a tlaky ve stoje spíše na objem než na sílu,
face pully, muscle snatche na vršek zad, tot na konci tréninku v několika kombinacích.

Takhle mi to vyhovuje, samozřejmě proti gustu žádný dišputát.

Kryštof Slabý Offline

dv9

11.12.2014 21:30

Odpovědět

Možná jsem slepej, ale tlaky ve stoje ani dipy tam nevidím.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

11.12.2014 22:42

Odpovědět

Ne, napsány tam nejsou, beru to spíš ako doplněk, rozcvičku a trénink hss jsem taky bral jako samozřejmost před tréninkem:D

Kryštof Slabý Offline

dv9

11.12.2014 22:57

Odpovědět

10 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout