Amino Hattrick

13 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Amino Hattrick

Amino Hattrick mi přijde jako skvělá věc např. pro vegetariány a celkově pro lepší využití bílkovin z různých zdrojů. Mohli by sem lidi psát u jakých konkrétních jídel to pomůže doplnit amino spektrum. Zajímalo by mě např. jestli, když sním řekněme 200g bílých fazolí a k tomu dám pár tablet Amino Hattrick (kolik?), tak jestli to pak jde počítat plnohodnotně. Zajímaly by mě také např. arašídy a další využití..Díky :)

Karel Mencl Offline

charlie77

13.05.2014 16:12

Odpovědět

Re: Amino Hattrick

charlie77: Amino Hattrickmi přijde jako skvělá věc např. pro vegetariány a celkově pro lepší využití bílkovin z různých zdrojů. Mohli by sem lidi psát u jakých konkrétních jídel to pomůže doplnit amino spektrum. Zajímalo by mě např. jestli, když sním řekněme 200g bílých fazolí a k tomu dám pár tablet Amino Hattrick (kolik?), tak jestli to pak jde počítat plnohodnotně. Zajímaly by mě také např. arašídy a další využití..Díky :)
tak to jsem na vas geeky zvedavej, kdo se bude piplat s aminospektrem jednotlivych potravin. navic te bude asi i zajimat to nasledujici jidlo.
rozklad na aminokyseliny a vstrebavani taky neni spot-on, takže pochybuju, že musíš mít přesně ve stejnou chvíli ideální a.spektrum.

ty se snažíš nějak snizit svoje bilkoviny na minimum?

Martin Offline

Mrak

13.05.2014 17:15

Odpovědět

To ne, ale jím dost nízkofrekvenčně. Třeba jen snídaně, na oběd např. nějaký oříšky nebo jiný tuky a pak večeře..Tam jsou pak velký pauzy na vyrovnání spektra

Karel Mencl Offline

charlie77

13.05.2014 17:29

Odpovědět

Tetsuo, chtěl bych se poradit ohledně Amino Hattricku.
Teď jsem dobral jedno balení, když jsem dával vždy 2 tablety k potréninnkové snídani, která obsahovala protein (Whey Concentrate) + vločky /ovesné, pohankové, atd.
Je to hodně důležitý suplement a má smysl do něho opět investovat pro tento účel, tj.jako doplněk k jídlům s mléčnými proteiny?
Četl jsem, že je ho možné brát i před spaním, je to důležité a pomůže s regenerací?
Má ho smysl brát, když teď chci zkusit AMG?
Díky za odpověď

Ondřej Zeithammer Offline

Ondra79

12.01.2015 12:10

Odpovědět

Amino Hattrick je suplement, který obsahuje základní aminokyseliny (3+1) spouštějící anabolizaci.

AMG ho předčí, protože obsahuje kromě těch "3+1 aminokyselin" (methionin+lysin+threonin+cystein) i BCAA, phenylalanin a beta-alanin a betain. AMG jsou tedy silnější, ale bere se jich samozřejmě víc a vyjdou celkově dráž.

Stejně jako Amino Hattrick se dají brát k jídlům.

V podstatě máš několik možností.

1) BCAA několikrát denně - podle mě nejslabší možnost; celkově dost drahá na celkový efekt

2) Čistý leucin několikrát denně, pokaždé aspoň 3 g - pravděpodobně velmi slušný efekt

3) Amino Hattrick - buď leucin, nebo tohle

4) AMG - nejlepší varianta (chuťově nejhorší, ale ekonomicky ok a podporuje nejen anabolizaci, ale i tréninkový výkon a trávení živin)

Naposledy upraveno 12.01.2015 18:29

Kamil Fila Online

Tetsuo

12.01.2015 18:26

Odpovědět

Tetsuo: Amino Hattrick je suplement, který obsahuje základní aminokyseliny (3+1) spouštějící anabolizaci.
AMG ho předčí, protože obsahuje kromě těch "3+1 aminokyselin" (methionin+lysin+threonin+cystein) i BCAA, phenylalanin a beta-alanin a betain. AMG jsou tedy silnější, ale bere se jich samozřejmě víc a vyjdou celkově dráž.
Stejně jako Amino Hattrick se dají brát k jídlům.
V podstatě máš několik možností.
1) BCAA několikrát denně - podle mě nejslabší možnost; celkově dost drahá na celkový efekt
2) ...
Takže, když budu brát AMG a jedna z dávek bude po tréninku (poté bude následovat gainer Milky Gain) a pak snídaně (vločky + Whey Concentrate), tak už k té snídani je zbytečné ten AminoHattrick brát? Stejně tak před spaním, když v průběhu dne budou ještě další dávky AMG?

Ondra79

13.01.2015 11:53

Odpovědět

V případě, že bereš AMG a nevadí ti trochu dražší cena, tak nemá smysl brát zároveň Amino Hattrick. Ono se to teda nijak netluče. Doplňuje se to. Ale AMG v sobě už obsahuje matrici Amino Hattrick.

Kamil Fila Online

Tetsuo

13.01.2015 13:43

Odpovědět

Tetsuo: V případě, že bereš AMG a nevadí ti trochu dražší cena, tak nemá smysl brát zároveň Amino Hattrick. Ono se to teda nijak netluče. Doplňuje se to. Ale AMG v sobě už obsahuje matrici Amino Hattrick.
To jsem právě chtěl vědět.
Takže Amino Hattrick má smysl jen v případě, když zrovna nebudu mít AMG.
Pak by smysluplná denní dávka byla cca 3x2 tablety?
Jedna dávka k snídani k mléčným proteinům, druhá po tréninku a třetí před spaním,
bylo by to takhle dobře a bylo by možná tu potréninkovou dávku zkombinovat s BCAA?

Ondra79

13.01.2015 15:05

Odpovědět

Ano, Amino Hattrick základně doplňuje jídlo. Kombinace s BCAA je možná.

Kamil Fila Online

Tetsuo

13.01.2015 15:18

Odpovědět

Můžu se zeptat, když by se mělo pro vegana vybrat, tak doplňovat čistý L-lysin nebo Amino Hattrick? A jaké cca dávkování u obojího? Díky moc!

Karel Mencl Offline

charlie77

15.11.2016 17:37

Odpovědět

Amino Hattrick je lepší volba. Dávkování bude odpovídat popisce na etiketě.

Kamil Fila Online

Tetsuo

16.11.2016 20:30

Odpovědět

Díky moc. Ještě se zkusím zeptat, jiná možnost než to poštovné za 155,- tam není? Nějaká uloženka a platba předem nebo tak? Je to celkem dost, když chci kupovat produkt za 179,-

Karel Mencl Offline

charlie77

17.11.2016 16:50

Odpovědět

Lze se dohodnout na osobním setkání v Praze.

Kamil Fila Online

Tetsuo

17.11.2016 22:47

Odpovědět

13 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout