BCAA

156 příspěvků
Strana 10 ze 10

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: BCAA

Zatím dávám před tréninkem: 10g glutaminu, 10g bcca, 4-5g argininu, 2-3g lysinu a 1g beta-alaninu.
Po: 10g glutaminu, 10g bcca, 1g beta-alaninu a 2-3g lysinu
To jsou kvalitní megadávky, možná i přehnaný.

27-29 g amin předem, 22-23 g amin po tréninku, 49-52 celkem, wow...

Ne, že by to byl nesmysl, jen ti tam chybí v tom množství jiný věcičky.
Když si projedeš všechny aminokyselinové cykly, tak vždycky využiješ tak jednu složku a tu napálíš ve velkém množství.

Podstatně lepší než hodně argininu je jeho kombinace s citrulinem a ornithinem.
Podstatně lepší než hodně glutaminu je kombinace s glutamovou a asparagovou kyselinou.
Podstatně lepší než jen lysin je lysin s methioninem a threoninem.
Betalanin se zajímavý s betainem apod.

Lidi prostě raději uvažují velikášsky než komplexně. Ono, když chce člověk dávat hodně aminokyselin, může to být okolo tréninku 30-40 gramů, ale v nějaké pestřejší matrici.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

01.03.2015 23:20

Odpovědět

Díky! Těmhle kombinacím rozumím, vytáhl jsem si je už různě z fóra a článků. Šlo mi konkrétně o to, jak uspořádat tyhle konkrétní, protože je mám zrovna doma a nechce se mi je vyhazovat.

Takže snižovat dávky?

Dan Offline

tekat00

01.03.2015 23:25

Odpovědět

Nemusíš, regeneraci z toho budeš mít super.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

01.03.2015 23:34

Odpovědět

zdravím, přemýšlím, že zakoupím AMG max prášek/amg max drink. Hodně lidi z mého okolí používá Triade od konkurenční firmy, ke kterému přidávají glukopur - používají to jako intraworkout supplementaci. Jak je to s použitím AMG při tréninku s glukopurem ? Přemýšlel jsem nad kombinací AMG max prášek před tréninkem a AMG max drink při tréninku, po tréninku vidim jako nejlepší alternativu klasické hydro.

xkrip

01.03.2015 23:42

Odpovědět

My máme i ty před a potréninkové nápoje. Jsou tam nějaké aminokyseliny, ionty, vitageny a byliny navíc. Taky nějaká glukóza a maltodextrin.

Samozřejmě jde používat univerzálně i AMG Max a AMG Drink.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

02.03.2015 00:25

Odpovědět

Leucin

Zdar,
koupil jsem práškovej leucin od Survival, víčko bylo pochybně zavřený, smrdí to z dálky jak med. Konzistence není typicky načechraná, že by to lítalo všude při lehkým dýchnutí, spíš těžký jak kreatin. Je možný, že to je nepoživatelný? Nechci se úplně v noci posrat ;)

Díky

Martin Offline

Mrak

25.03.2015 23:03

Odpovědět

Ahoj,
uvažuju, že vyzkouším AMG Max Stronger. Do teď jsem dával cca 10g čistých BCAA před tréninkem, 10g BCAA + 6g glutaminu hned po tréninku společně s 30g malty, za 20 minut po BCAA a maltě dávám protein. Do hodiny od proteinu jsem si dal normální jídlo (rýže+maso).

Když koupím AMG Max Stronger, tak může být dávkování následující?

20g AMG Max Stronger (mohu i více v jedné dávce?) po tréninku společně s 30g malty a 6g glutaminu, po 20 minutách protein a opět za hodinu po proteinu normální jídlo. Před tréninkem už žádné BCAA jen max. NO.

Můžete poradit, zda něco změnit nebo ne?

marin

01.01.2017 15:52

Odpovědět

Pokud máš před cvičením delší dobu (3 hodiny a více), dal bych 10 g AMG před tréninkem (+ glukózu na přenos aminokyselin).
Po tréninku stačí 15 g AMG, je v tom 9 g esenciálních aminokyselin, což stačí na spuštění proteosysntézy. Klidně můžeš zkusit i 20 g a více AMG po cvičení, ale otázka je, zda ucítíš nějaký rozdíl.
Zhruba půl hodiny po AMG dej protein a pak pevné jídlo.
Místo maltodextrinu bych dal s AMG po cvičení glukózu, bude rychleji ve svalech než maltodextrin. Maltox bych dal až s proteinem.

AMG lze kombinovat i s proteinem/gainerem, není v tom problém.

Musíš ale zkoušet, co Ti bude vyhovovat. Každému sedne něco jiného. Někdo dává AMG i intra (během tréninku), někdo jenom před, někdo jenom po tréninku.

pavelpale

01.01.2017 20:48

Odpovědět

Kdyz prijimam bcaa rano na lacno (cca 10-20g), muzu k nim prihodit i krestin (5g) se lzickou cukru (10g) a popr. Greens atd.a pak za 30 minut snidane/shake. Nevadi nicemu tato kombinace?

Kares

22.02.2017 21:27

Odpovědět

schanim tip na sypke BCAA za slusnou cenu a dobrou chuti

co my protein?
nebo ty ochucene na 4f. hodila by se mi i zkusenost s konkretni chuti

dik

hattori hanzo Offline

karlwanhov

29.04.2017 17:52

Odpovědět

Když už prahneš po ochucených, tak jsem byl hodně spokojený s virusem, ananasové super chutnají v kombinaci s vanilkovým proteinem např. MYprotein má taky fermentované BCAA dost pěkné - chutě jsou všechny dobré, vybíral bych jenom podle subjektivity a aditiv.
Od 4F bych dal ruce dál, tam je to dost na pováženou, každý jejich batch má jinou čistotu, vždycky tam najdeš okolo 0,3% balastních látek. Já se jenom modlím aby 4F jednou provždy zmizelo z trhu, ale dokud si pojedou tu svoji povedenou kampaň "bez obchodní přirážky", tak to asi bude fungovat.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

30.04.2017 00:08

Odpovědět

Ananasový BCAA Drink máš i zde

Kamil Fila Offline

Tetsuo

30.04.2017 01:18

Odpovědět

156 příspěvků
Strana 10 ze 10