Kernel - tréninkový log

66 příspěvků
Strana 4 z 5

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Kernel - tréninkový log

Jediné v čem mi to trochu nevyhovuje, že občas cítím, jak kolena dostala zabrat.
Což u čelních dřepů nemám, ale z těch samozřejmě zas tahaj záda.

Good mornings jsem viděl tolika způsobama,že lze říci, že každý byl jiný.

Copywriter Maixner je jak Colombova manželka, všichni o něm mluví, jen ho nikdo nikdy neviděl.

kernel

24.09.2015 20:51

Odpovědět

Hledám někoho kdo by se mnou chodil plavat do Axa bazénu na Poříčí, Praha 1.
Mám 20 vstupů a musím je vychodit do vánoc, jeden vstup mě vyjde na 62kč, bez omezení času, tak nabízím vstup se mnou za 50kč.
Je mi jedno kdo, jdu tam vždy plavat a nemluvit. Alespoň 7x někdo. PM

kernel

19.10.2015 23:44

Odpovědět

Tak jsem si udělal radost, koupil na radu Štěpána kotníčkové matochy, kompresní kalhoty a dostal/nakoupil velkou sypku.

S těma botama je to legrační. Jak mají vzadu vedení nad šlachou tak mě to nahýbá nohu dopředu a ve výsledku se dole tolik nepředkloním.

Sice nemají tak pěkní profil jako AdiPower,Romaleos nebo Drehkraft, ale ujde to. Jen se cítím jak ve starých přezkáčích. Pěkný dárek a podpora domácího průmyslu.
No a ty kalhoty na podzimní běhání a pod s kompresním efektem od Tchibo jsou taky zupa. Asi jako "Skins" ale 2,5 levnější.
Po 4 měsíční pauze jsem byl v Sokole a i když ráno jsem byl plavat a tohle je po 4x8 dřepech , i tak jsem se cítil dobře(asi tak sypka) :)

No a někdo si vzal můj široký pásek(přeji pěkné vánoce) tak pojedu bez pásku, než si nějaký koupím, a kupodivu mi to vyhovuje.

20,20,15,15,5,2.5

Naposledy upraveno 06.01.2016 11:11

kernel

06.01.2016 11:06

Odpovědět

Stojan z doby kamenný.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Jiří Vlk Offline

Roper

06.01.2016 14:36

Odpovědět

Předklon téměř neznatelný.
Btw, co máš za "sypání"?

Přílohy

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Ondřej Kaduhaz Offline

Kaduhaz

06.01.2016 15:21

Odpovědět

Kaduhaz: Předklon téměř neznatelný.
Btw, co máš za "sypání"?
Vážně ano. :-D :-D :-D

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

06.01.2016 17:10

Odpovědět

Kernele, neměl by si spíš drtit hodiny mobility než řešit svojí "sypku"?

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

06.01.2016 17:12

Odpovědět

Nechte Kernela, ať si dřepuje, jak mu to vyhovuje, Neříkám, že je to 100% ok, ale každý má jinou kostru, pákové poměry a prostě mu to vyhovuje jinak. Co bych ale omezil je to pochodování s činkou na místě po vytažení ze stojanu a dlouhé stání před dřepem.

Ragu Offline

ragu

06.01.2016 20:55

Odpovědět

Jo, fakt je sranda od lidí co prostě poprvé v posilce dřepnou bez problému ATG na patách bez předklánění vidět blbý poznámky o mobilitě u dřepu. Kdy už pochopíte, že ne všechno se dá vyřešit strečinkem a drillama na mobilitu.

Naposledy upraveno 06.01.2016 23:46

Michal Vašíček Offline

mclama

06.01.2016 23:45

Odpovědět

At kazdej drepuje s preklonem, jakej je pro nej ok. Jen me pobavilo, kdyz Kernel psal, ze se tolik uz nepredklani :-) ja se s tezkou vahou taky nekdy klonim jak muslim k Mekce.

Ondřej Kaduhaz Offline

Kaduhaz

07.01.2016 13:42

Odpovědět

ragu: Nechte Kernela, ať si dřepuje, jak mu to vyhovuje, Neříkám, že je to 100% ok, ale každý má jinou kostru, pákové poměry a prostě mu to vyhovuje jinak. Co bych ale omezil je to pochodování s činkou na místě po vytažení ze stojanu a dlouhé stání před dřepem.
Ale tímto pseudostylem si akorát zničí spodek zad.

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

07.01.2016 18:02

Odpovědět

Stojan je relativně v pohodě(i když i ve vězení mají lepší), ale ta podlaha je špatná. Zvlněná, výmoly, lezoucí hřebíky tak musím najít správné místo.

Místo multisport karty(zdravím kolegu z nonetu) jsem měl něco jiného ale sortiment v lékárnách byl dost omezený.

Chuť těch BCAA sypaných, strašná. Pro masochisty.
Jak jsem se tím prosypal, tak ustoupily nějaká tahání a pod, ale cena v reálu neúměrná očekávánému efektu.

kernel

10.01.2016 13:18

Odpovědět

k čemu je dobry ten wobenzym?

fly

10.01.2016 15:18

Odpovědět

Klouby i potréninková regenerace. Je to takový vrcholný suplementační trik. Mnozí lidé, kteří neužívají nic jiného krom steroidů, si wobenzym nemůžou vynachválit. Stojí to ale několik tisíc měsíčně.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

10.01.2016 15:22

Odpovědět

kedy to najlepšie dávkovať ?

fly

10.01.2016 15:37

Odpovědět

kernel: Místo multisport karty(zdravím kolegu z nonetu) jsem měl něco jiného ale sortiment v lékárnách byl dost omezený.
Mám takovej pocit, že jsme na tom stejně. Multisport už se snažím nějakou dobu bezúspěšně sehnat a nic, zato flexipassů mam za 4k.

Ragu Offline

ragu

10.01.2016 15:55

Odpovědět

66 příspěvků
Strana 4 z 5

Vytisknout