EnduraRACESeries

4 příspěvky
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

EnduraRACESeries

Tetsuo, zaujala mě tahle řada s tím, že už mám docela dobrou zkušenost s Inosin Komplexem a uvažuji i o dalších produktech. Doporučil bys něco z toho speciálně pro běžecké ultramaratony?
V téhle souvislosti bych se zeptal v jakém časovém odstupu by se dal používat ten IntraShot? Šlo by to cca každé 2 hodiny?
A ješě ten After Drink, je možné ho ještě doplnit AMG Stronger a Isotonicem, které na potréninkovou regeneraci používám dosud?
Neuvažujete tuto řadu ještě rozšířit o nějaké energetické gely?
Díky.

Ondřej Zeithammer Offline

Ondra79

před 2 týdny

Odpovědět

Re: EnduraRACESeries

Zdravím, nejsem sice Testuo, ale EnduRACE jsem vytvářel primárně já ve spolupráci s Tetsuem.

Vezmu to od konce. Gely zatím neplánujeme a to proto, že když už vyrábíte tekuté věci, tak to musí být ve vysokých objemech.

Co se týče After EnduRACE, tak jeho profil přidaných volných aminokyselin 100% odpovídá AMG Max Strongeru. Takže z tohoto hlediska, pokud je potřeba více substrátu pro regeneraci, tak více After EnduRACE než přidávat AMG Max Stronger. Nicméně, pokud máš "na skladě", tak můžeš přidávat než dopoužíváš.

Co se týče přidávání Isotonicu, tak pokud je potřeba více minerálů, tak se může přidat.

A nakonec IntraSHOT EnduRACE. A k tomu potřebuji vědět, jak dlouho běháš ty závody a dle toho bych doporučil.
JL

Jakub Lonský Offline

jakublonsky

před 7 dny

Odpovědět

Ahoj,

díky za rady.Regeneraci po těžších vytrvalostních trénincích založím tedy na tom Afteru Endurace a případně doplním o ten Isotonic. AMG Stronger si nechám na silovější tréninky.
Co se týká toho IntraShotu, tak jsem měl představu cca šestihodinové zátěže a vzít
dávku po dvou a čtyřech hodinách. A pro cca tříhodinovou zátěž vzít dávku někdy v polovině.
Je možné ten IntraShot vzít i před výkonem v kombinaci s tím Pre Endurace?

Díky za odpověď.

Ondřej Zeithammer Offline

Ondra79

před 6 dny

Odpovědět

Dávkování intrashotu v průběhu může takto být. Před tréninkem je za mě zbytečné, ale může být. Díky za info pak, jak to šlape. :)

Jakub

Jakub Lonský Offline

jakublonsky

před 4 dny

Odpovědět

4 příspěvky
Strana 1 z 1

Vytisknout