Endokrinologie rady (Brno)

1 příspěvek
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Endokrinologie rady (Brno)

Ahoj,

po delší době jsem se odhodlal řešit gynekomastii (kterou mám už od puberty), šel jsem k obvodnímu doktorovi a ten mi napsal doporučení na endokrinologii s tím, že mám gynekomastii a zvýšenou hladinu prolaktinu.
Rád bych se zeptal na pár věcí

3) bydlím kousek od Brna, nemáte náhodou tip na rozumnýho endokrinologa/ložku, kde by byla rozumná šance na fér doktora a uhrazení pojišťovnou? (ideálně v okolí Brna)

2) hrazení pojišťovnou - jsem pořád student, a i když pár korun odložených mám, ideální by bylo aby celek nebo aspoň část proplatila pojišťovna (VZP). Četl jsem o zkušenostech ostatních, a prý pomáhá zdůraznit nepraktičnost do každodenního života (tahá to když nosím svetr, když mám v autě zaplej pás a ruší to od řízení, často to svědí a je to nepříjemný. Je to pravda, nebo to záleží čistě jenom na endokrinologovi?

3) cena - pokud se nepodaří domluvit pojišťovnu, stejně to chci ven. Na kolik to pak průměrně vychází? Obvoďák napsal že mám gyno jenom na jednom prsu, já bych řekl že na obou. Je mi jasný že záleží na chirurgovi, ale nějaký rozmezí.

díky moc za rady.

rogan rogan Offline

rogan

před 7 dny

Odpovědět

1 příspěvek
Strana 1 z 1

Vytisknout