TRANSFORM + NexGen Pro + aminokyseliny

12 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

TRANSFORM + NexGen Pro + aminokyseliny

Zdar,

uvažuji o koupi TRANSFORMu s tím, že bych ho dávkoval dvě odměrky (80 g) ráno po probuzení před cvičením a další dvě odměrky bych začal upíjet v druhé polovině tréninku + dopil po tréninku.

Pravidelně užívám NexGen Pro, lze brát jednu kapsli NexGenu ráno před cvičením spolu s TRANSFORMem?

Mám ještě k dobrání beta alanin, HMB, kreatin a glutamin. Lze i tyto "aminokyseliny" dávkovat v rozumném monžství k TRANSFORMu?

V současné době mně vyhovuje napít se do hodiny po probuzení gaineru a tak za půl hodiny jít cvičit. Zvláště teď v létě bude cvičení po ránu nejlepší, cvičení okolo poledne v teple a dusnu je o trošku horší.
Navíc moc nechci čekat minimálně dvě hodiny na natrávení snídaně.

pavelpale

před 1 měsícem

Odpovědět

Re: TRANSFORM + NexGen Pro + aminokyseliny

Doporučuju to rozložit na dva nápoje. TRANSFORM ráno a RESTART k tréninku.

Beta-alanin a glutamin přidávat lze, kreatin ideálně po tréninku. HMB je trochu luxus už.

Nextgen dávat můžeš-

Kamil Fila Offline

Tetsuo

před 1 měsícem

Odpovědět

Chtěl jsem se zeptat, jestli je nějaký zásadnější rozdíl mezi TRANSFORMEM a AMG Drinkem? Stejně tak mezi RESTARTEM a AMG POST?
Rozhoduji se co pořídit na brzké ranní tréninky (minimum jídla) na pití okolo a při tréninku. Co by bylo s těvhto produktů nejvhodnější?
Díky za radu.

Ondřej Zeithammer Offline

Ondra79

před 4 týdny

Odpovědět

Jsou tam decentní rozdíly a v rámci gramů u sacharidů a aminokyselin. Už jsem ty AMG verze původní dlouho neměl, podle ty novější trochu líp chutnají.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

před 4 týdny

Odpovědět

Já jsem právě dřívě ten AMG docela používal, chuťově byl pro mě ok.
Teď jedu již nějakou dobu okolo tréninku kombinaci AMG Stronger a Isotonic Optiont,
je to ok?
Zvažuju zkusit nějaký z těch produktů Body-Tranform.
Bylo by vhodné případně ten Restart doplnit ještě třeba o Pure ionts nebo tam elektrolytu už nějaké jsou a bylo by to zbytečné?

Díky

Ondra79

před 4 týdny

Odpovědět

Záleží na délce tréninku, teplotě, v jaké cvičíš a jak se celkově potíš.

Ionty v ATTACK a RESTARTU jsou napočítané tak, aby dávka vyšla na přibližně hodinu tréninku. Pokud to nestačí, je možné lupnout si třeba 2-5 tobolek Pure Ionts třeba hodinu až půl hodiny před tréninkem a zapít vodou, nebo je mít v druhé půli tréninku. Záleží na tom, kdy piješ ty nápoje.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

před 4 týdny

Odpovědět

Díky Tetsuo,
co se týká té účinnosti na regeneraci výchází to tedy podobně pro všechny tři varianty, které používám nebo chci používat při a po tréninku?
1. AMG Stronger + Isotonic Optiont
2. AMG Post
3. AMG Restart

Ten zmíněný Attack je obdoba AMG Pre? Tady v e-shopu ho ale nemáte, je to tak?

Ondra79

před 4 týdny

Odpovědět

Jo, Attack nemáme.

Ty varianty vycházejí podobně. AMG-Post a Restart ale mají navíc syrovátkový izolát, věci jako kreatin, HMB a glycin.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

před 3 týdny

Odpovědět

Dalo by se říci, že AMG-Post a Resatart jsou vhodnější pro silové tréninky
a ta kombinace AMG Stronger s Isotonicem spíše pro vytrvalostní zatížení?
Tetsuo, jakou optimální dávku Isotonicu vídíš k těm 10-20g AMG Stronger?

Když vidím nadpis tématu, tak se zeptám. Náhodou nějaký produkt jako obdobu Nexgenu ve Vaší nabídce nemáte?

Ondra79

před 3 týdny

Odpovědět

Množství Isoonicu záleží na délce zátěže a celkovém pocení. 50 g určitě, může být víc. Pro někoho, kdo to má jen lehce, stačí 20-30 g.
Pro jednoho klienta jsem vyvinul toto:
quercetin, extrakt z kozince blanitého (70% polysacharidů), extrakt z ženšenu pravého (25% ginsenosidů), extrakt z hroznových semínek (15:1), kyselina askorbová, fumaran železitý, beta-karoten, dl-alfa-tokoferyl acetát, koenzym q10, extrakt z rajčat (10% lykopenu), extrakt z měsíčku lékařského (80% luteinu), pyridoxin hydrochlorid, niacinamid, riboflavin, citronan manganitý, extrakt z pepře černého (95% piperinu), thiamin hydrochlorid, protispékavá látka: fosforečnan vápenatý, extrakt z česneku setého (1% alicinu), glukonan měďnatý, pantotenát vápenatý, menatetrenon-7, l-selen methionin, fylochinon, chrom pikolinát, molybden sodný, kyselina listová, jodid draselný, kyanokobalmin, biotin, cholekalciferol.

Nebudu uvádět další zdroj.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

před 3 týdny

Odpovědět

Podle nich složení vymyslel Jonáš Petřík, tak jak je to :D

Jan Navrátil Offline

Dixxik

před 2 týdny

Odpovědět

Jonáš Petřík si zadal věci, které by tam chtěl. Konzultovali jsme, co je možné z hlediska dávkování a dospěli k tomuhle výsledku. Neprorazuju snad moc, že tam třeba chtěl různé greens a já namítnul, že na to bude lepší mít samostatný výrobek.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

před 2 týdny

Odpovědět

12 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout