Shazovaci kůra

5 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Shazovaci kůra

#1

Čau chtěl bych znát vás názor na tuhle kombinaci- test. Propionate + oxandrolon + clen + t3
Případně jaké by jste šli dávkování :)
Díky za názory. :)

Patrik Kohout Offline

Mayos

28.03.2019 06:44

Odpovědět

Re: Shazovaci kůra

#2

Sypat je nejlepší začít když jsi na nízkém procentu tuku. Pokud chceš jenom snížit procento tuku a myslíš si, že si to tímhle ulehčíš, tak bych to určitě nedělal.

Jan Navrátil Offline

Dixxik

28.03.2019 19:30

Odpovědět

Re: Shazovaci kůra

#3

Díky za tip, ale není to ani trošku odpověď na moji otázku :)

Patrik Kohout Offline

Mayos

29.03.2019 06:43

Odpovědět

Re: Shazovaci kůra

#4

Mayos: Díky za tip, ale není to ani trošku odpověď na moji otázku :)
No chtěl jsi názor, dostal jsi názor. :) S clenem zkušenosti mám, podle mě negativní účinky převyšují pozitivní, nějaký velký příznivý vliv jsem nezaznamenal. S T3 vlastní zkušenost nemám. Propík a oxan na samotné shazování nepotřebuješ, takže celkem nevidím důvod je dávat, pokud ti jde o to jenom shodit. Taky záleží, jestli je to tvoje první kůra, či na co navazuješ, jaké jsou tvoje stats, momentální situace atd... to se prostě nedá jenom tak říct. A dávkování taky nejde jenom tak říct, otázka je, jak velkému riziku a zátěži se chceš vystavit. Můžou to být malé základní dávky a nebo taky 4x takové...

Jan Navrátil Offline

Dixxik

29.03.2019 23:06

Odpovědět

Re: Shazovaci kůra

#5

Clenbuterol lidi fakt často dokáže hodně rozhodit - třas, nespavost...
T3 už je pak nutný doplněk ke clenu

Oxandrolon se často fejkuje a dává se náhražkovitě Stanozol. Ten má horší vedlejší následky. Obecně ale to dávkování bývá stejné kolem 50 mg denně. U oxandrolonu není takový prolém zvyšovat na 70-80 mg, u stanozolu už ano.

Propionát je taková podkladovka, klasická TRT dávka bývá 250 mg. Pro začátečníka je zbytečné jít výrazně více (třeba dvojnásobek).

Obecně se před kůrou doporučuje dostat se někam na 10 % tuku naturálně. Jinak tvoje játra budou mít opravdu dost velký nápor a hladina cholesterolu v krvi bude hodně vysoká.

Pokud jsi na 10 %, tak ta kůra smysl dává. Pokud jsi třeba na 20 % nebo více, dej si tak půl roku ROZUMNOU dietu a kardio 2-3x týdně.
Samozřejmě můžeš dát i drastickou dietu na 3 měsíce, ale tělo bude zbytečně vystresované. Zvýšíš si kortizol hodně a pak tam napálíš steroidy a bude to šok.

Relativně bezpečný, ale drahý způsob je dávkovat růstový hormon kolem 2 UI denně třeba 3 měsíce. Opět je to ale problém zdrojů, kde získat a za kolik.

Naposledy upraveno 31.03.2019 14:15

Kamil Fila Offline

Tetsuo

31.03.2019 14:12

Odpovědět

5 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout