Všemožné dotazy

Uzamčeno

2557 příspěvků
Strana 160 ze 160

Toto téma je uzamknuté a nejde do něj již přidávat příspěvky.

Re: Všemožné dotazy

Nejlešpí řešení je bohužel teď to neřešit a obecně se snažit navyšovat dlouhodobě imunitu (to ti pomůže jak v prevenci, tak v tom, že průbeh většiny virových a bakteriálních onemocnění v těhle sezónách bude v budoucnu mírnější a kratší). Nezapomínat na fos/gos, mikroflóru střev, odolnost sliznic. Teď s tím neuděláš nic, tělo se léčí samo, obzvlášť, když neznáš původce onemocnění, tak je zbytečné se ptát na to co pomáhá a co ne. Hlavně nekupovat kraviny typu preventan, coldrex na nachlazení a podobně. Lidi na vitaminy, mineraly a všecko celý rok kašlou, pak přijde a chřipková sezóna a i tři týdny frkaj. :D včetně mě teda.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

30.12.2016 01:57

Odpovědět

Nejlepší je samozřejmě prevence..ja osobně si nemůžu vynachválit kontrastní sprchu co si dávám po každým tréninku a saunu v odpočinkový dny. Ta sprcha by měla zlepšovat i regeneraci a hlavně v tomhle počasí když jdeš z tepla do zimy je to pro to tělo takovej trénink :D.

Začal jsem to praktikovat někdy koncem přípravy na soutěž(září zhruba) a držím se toho pořád :). Další věc je vitamín C který dokáže pomoct když člověk už i cítí že na něj něco leze(na 2-3dny velký dávky).

Miloš Masaryk Offline

Milda18

30.12.2016 14:20

Odpovědět

U nakopávačů se používá kajenský pepř ne? tak mě napadlo, že bych ho začal přimíchávat do předtréninkáče :D

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Maty

07.01.2017 15:32

Odpovědět

gimli7: Co vám zabírá na déletrvající rýmičku?
Česnek, v jakékoliv podobě. Přidávat do jídla. Jíst syrovej. Prý pomáhá smíchat s olejem a natřít pod nos, nevim, kdyžtak googluj.

Tomáš P Offline

Tom

07.01.2017 19:17

Odpovědět

Tom: Česnek, v jakékoliv podobě. Přidávat do jídla. Jíst syrovej. Prý pomáhá smíchat s olejem a natřít pod nos, nevim, kdyžtak googluj.
Česneku jsem jedl, že to víc nešlo a vliv na nemocnost 0,0. Akorát obtěžující.

Zkusil jsem před rokem cyklus s Wobenzym 800+Kolostrum(2-4měsíce) a je to lepší, I alergie mě trochu pustila. Známému to snížilo bodový stav Lymské Boreliozy o dva body.

Naposledy upraveno 09.01.2017 13:41

kernel

09.01.2017 13:41

Odpovědět

kernel: Zkusil jsem před rokem cyklus s Wobenzym 800+Kolostrum(2-4měsíce) a je to lepší, I alergie mě trochu pustila. Známému to snížilo bodový stav Lymské Boreliozy o dva body.
Já myslel, že Wobenzym a jemu podobné léky berou důchodci.

gimli7

09.01.2017 14:34

Odpovědět

Chlapi, je nějaký rozdíl mezi vekou a toustovým chlebem? Je to dementní otázka, ale vrtá mi hlavou. :-)

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

09.01.2017 15:21

Odpovědět

Wobenzym berou hodně vzpěrači a trojbojaři.
A nejsou to léky, ale prostě enzymy.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

09.01.2017 19:36

Odpovědět

Rozdíl mezi bílou vekou a bílým toustovým chlebem bude zcela minimální. Složení bude prakticky stejné, lišit se může trochu výroba (pečení).

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

09.01.2017 19:37

Odpovědět

Tetsuo: Rozdíl mezi bílou vekou a bílým toustovým chlebem bude zcela minimální. Složení bude prakticky stejné, lišit se může trochu výroba (pečení).
Toustový chleba je o dost chutnější. :-)

Stanislav K. Offline

Standa

12.01.2017 18:24

Odpovědět

co sposobuje nadmernu plynatost z mlieka?
intoleranciu na laktozu ani alergiu nemam urcite.
a ta plynatost sa prejavuje asi tak za 10 hodin od pozitia mlieka.
mozem vypit aj liter naraz a v pohode sa to strávi, nic necitim.. a potom tak za 10-12 hodin, alebo na dalsi den ráno nadmerna plynatost.
som si 100% istý že je to mlieko, mam to vytestované

fly

07.02.2017 13:28

Odpovědět

fly: co sposobuje nadmernu plynatost z mlieka?
intoleranciu na laktozu ani alergiu nemam urcite.
a ta plynatost sa prejavuje asi tak za 10 hodin od pozitia mlieka.
mozem vypit aj liter naraz a v pohode sa to strávi, nic necitim.. a potom tak za 10-12 hodin, alebo na dalsi den ráno nadmerna plynatost.
som si 100% istý že je to mlieko, mam to vytestované
Alergie(nerovná se intolerance), příliš odborná otázka na internetové forum.
Mám to samé s kokosem, kreatinem... rada doktora byla: "tak to nejezte"
Můžeš cyklovat mléčné výrobky se sníženým obsahem laktozy či bez ní. Nahrazeno sacharózou a uvidíš.

kernel

07.02.2017 23:37

Odpovědět

Dá se něco dělat s chronickou bolestí? Revmatismem?

Kryštof Slabý Offline

dv9

25.02.2017 23:36

Odpovědět

Uzamčeno

2557 příspěvků
Strana 160 ze 160

Vytisknout