Všemožné dotazy

Uzamčeno

2557 příspěvků
Strana 152 ze 160

Toto téma je uzamknuté a nejde do něj již přidávat příspěvky.

Re: Všemožné dotazy

Tetsuo: Jedu 3x týdně silovku, 2xdřep+bench, 1xtah+tlak vestoje, pokaždé k tomu dost shybů.
Jakým stylem jedeš ty základní cviky ? 5/3/1 ?

Naposledy upraveno 07.07.2016 10:29

Jan Novák (fake) Offline

Thor

07.07.2016 10:29

Odpovědět

Dřep a bench: jednou týdně 5x3 a podruhý 4x8
Tah a tlak. 5x5

Kamil Fila Offline

Tetsuo

08.07.2016 13:39

Odpovědět

Cavte,
poprosim o radu uz som fakt zufaly.

Mam problem s golfovym/osteparskym loktem.Trapi ma to uz dlhu dobu prve korkosteroidove injekcie zabrali(asi tak na 2-3 mesiace)..posledna uz nie :( .
Skusal som aj razovu vlnu a bohuzel nepomohla.

Chcel som skusit na liecbu steroidy ale dopocul som sa ze nepomahaju(ze vraj len bolest potlacuju ale nelieca) a teraz som sa docital o peptidoch.
Tak chcem vediet ci mi pomozu a resp. ake peptidy a odkial objednat.
Posledna moznost je operacia ale tu moc nechcem,takze skusam vsetko mozne.
Dakujem

Naposledy upraveno 10.07.2016 15:10

barney811

10.07.2016 15:09

Odpovědět

Ahoj,
tohle je dost těžký aby ti někdo radil, ono těch příčin té bolesti je hromada. V první řadě bych vyhledal pokud jsi ještě neučinil fyzioterapeuta. Další věc je jídlo, vyloučit co nejvíce zánětlivých potravin,cukr,rostlinné oleje, ořechy, arašídy. Nasadit protizánětlivý věci, kurkumu nebo kurkumin, MSM já ho jedl ve velkém, omega3, ale tady je to těžké s výběrem, vit C. Dost taky pomáhá automasáž a nebát se do toho zajet. Dále, prokrvovat, lehce procvičovat biceps i triceps před i během tréninku, hodně opakování. Kroužit rukama dokud tě nebudou brnět prsty, ženeš tam krev, tohle je mimochodem slušná pumpa když se tím proloží série na biceps. V neposlední řadě protahovat a to nejen zápěstí a předloktí, ale i ramena, bicepsy.
Hodně štěstí,chce to trpělivost.

MichalDee

10.07.2016 16:22

Odpovědět

Ahoj
Jsem po operaci oštěpařského lokte (oštěp jsem nikdy nedržel v ruce). Osobně bych ti doporučil něco úplně jiného (změny v úponu masážema absolutně nerozchodíš)-okamžitě si najdi ortopeda. Operaci jsem měl lokálně (tedy když mě to osekával dlátem tak nic moc) a úspěšnost je podle ortopeda 95 %.

Karel Höll Offline

Teiko

10.07.2016 16:37

Odpovědět

Ano proto píšu že radit takhle je těžký a těch důvodů bolesti je víc.Co se masáží týče mě pomáhali znatelně, ale je to moje zkušenost o kterou jsem se podělil.
S doktorama je to těžká věc, kdyby to bylo na nich mám už odoperované i rameno, kde mi našli před 5ti lety artrozu a impigmen.s. Prostě jsem si našel jinou cestu a rameno se kterým jsem nemohl zvednou ruku a ani spát se mi povedlo dát do kupy.
Je jasné pokud tam jsou trvalé změny, že operace je asi jediné řešení. Bohužel mám pocit že, většina doktorů k tomu přistupuje tak, že pokud nezabere pár injekci tak se jde otvírat, ale neřeší příčinu, proč to vůbec začalo.
Jo abych nezapomněl, ačkoliv mě všichni odrazovali tak jsem koupil Wobenzim a v kombinaci se vším co jsem psal to prosto zabralo, ale opakuji, to není pravidlo jen jedna cesta jednoho člověka.

MichalDee

10.07.2016 16:52

Odpovědět

Jasně plně s tebou souhlasím. Některé změny ( především artritické operací nevyřešíš ale jdou utlumit příznaky. Co se týky lokte měl jsem za sebou měsíce léčení- opichy pomohly vždy jen na chvíli. Myslím, že nejdůležitější je najít toho dobrého ortopeda ne řezníka. Co mám teď z Tanvaldu tak ten sám mě nechce do kolena sahat dokud to nebude nezbytný.

Karel Höll Offline

Teiko

10.07.2016 17:09

Odpovědět

Je to tak, problém je jak poznat toho správného, doktor je bez debat autorita a většina lidí bezmezně věří, a ani je nenapadne trochu se zajímat a rozhodovat sami.
Zeptám se, byly ty změny na ůponu hmatatelný?
Co rekonvalescence, můžeš dělat vše bez omezení?
Ptám se, třeba mě to jednou taky nemine :)

MichalDee

10.07.2016 17:19

Odpovědět

Ahoj
Absolutně žádný změny jsem neměl ( myšleno zvětšení) Problém byl velká bolest. Nebyl jsem schopný udeřit kladívkem hřebík. A samozřejmě bolest na tlak. Dneska jsem absolutně bez problémů (asi 10 let sám přesně nevím). Co je nutno si uvědomit, že rekonvalescence je dost dlouhá ( 6 týdnů vůbec nic a pak postupně zatěžovat cca až 1 rok) Při operaci ti odeberou část úponu ( zdegenerovaný).

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Karel Höll Offline

Teiko

10.07.2016 17:28

Odpovědět

Jak se tady na fóru maže příspěvek prosím? Nějak na to nemohu přijít. Díky...

Capita

14.07.2016 07:37

Odpovědět

Capita: Jak se tady na fóru maže příspěvek prosím? Nějak na to nemohu přijít. Díky...
Nijak, mažou ho moderátoři/administrátoři.

Jiří Vlk Offline

Roper

14.07.2016 13:48

Odpovědět

Ahoj, chci se zeptat, jaké máte názory na pana Calábka? Viz
nebo Text odkazu...toto video. Co se týče zdraví, tak absolutně nedoporučuje pomalu žadné sacharidy. Uvažuju teď o ketogenní dietě, ale zase sem čerl hodně na netu, že to též neni zdravá dieta, tak už fakt nevim jakým stylem se stravovat :D

Naposledy upraveno 14.07.2016 23:20

Ludva

14.07.2016 22:56

Odpovědět

Ludva: Ahoj, chci se zeptat, jaké máte názory na pana Calábka? VizneboText odkazu...toto video. Co se týče zdraví, tak absolutně nedoporučuje pomalu žadné sacharidy. Uvažuju teď o ketogenní dietě, ale zase sem čerl hodně na netu, že to též neni zdravá dieta, tak už fakt nevim jakým stylem se stravovat :D
Naprosté vynechání sacharidů je výmysl moderních funkčních homo sapiens. Zvlášť pokud sportuješ je to dle mého hloupost.
Na druhé straně přesacharidování, což už se snad moc nenosí, je taky škodlivý.

Z toho mi vychází, že přes všechny extrémy a výmysly a speciální diety je nejroumnější vyváženej jídelníček, který obsáhne vše ve správné míře a správném načasování.

S tou fruktozou souhlasím, jedno jablko denně max. Kupovat si fruktozu v prášku je zvěrstvo všech zvěrstev.

Sebastián Offline

Peck-Deck

15.07.2016 10:14

Odpovědět

Ludvo a proč musíš jest podle někoho co něco napsal co fungovalo na něm neznamená že bude fungovat na tobě rozhoduje hodně faktoru...
Souhlasím s Peck-Deck že nejlepší je vyvážený jídelníček...
Ale nesouhlasím že za den jedno jablko max.:-D třeba teď když je období borůvek které si sám trhám:-D,malin atd..navíc jsou hrozně zdravé, přírodní,čerstvé tak mi přijde tohle na hlavu jedno jablko max.:-D sám zápoj hlavu a vyzkoušej co ti sedí..

Denis Offline

Denny

15.07.2016 21:39

Odpovědět

Na sobotní akci jsme zkonzumoval značné množství alkoholu a několikrát zápasil v páce. V neděli jsem byl celej polámanej (klasika) a i dneska mě silně bolí levý loket a obě zápěstí. Už sem podobné problémy měl když jsem dřív víc pil, takže poznám, že to není moc vážné. Jen by mě zajímalo jestli se vyplatí spíš na týden snížit váhy a spíš pumpovat vršek (prokrvení a více živin do svalu a hlavně kloubů) a nebo úplně vypustit trénink vršku a nechat to vzpamatovat se. Jinak samozřejmě žádný alkohol, smažená jídla atd.

Naposledy upraveno 18.07.2016 21:25

Tomáš Bouzek Offline

Bouzi

18.07.2016 21:24

Odpovědět

Uvažuješ rozumně.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

18.07.2016 21:41

Odpovědět