Všemožné dotazy

Uzamčeno

2557 příspěvků
Strana 106 ze 160

Toto téma je uzamknuté a nejde do něj již přidávat příspěvky.

Re: Všemožné dotazy

ragu: Ale hovno. Taky jsem to nedávno měl, může na to mít vliv X věcí, nedostatečná regenerace, výkyvy v hormonech, přepálená CNS, nebo si prostě blbě vaříte a už vám ten stereotyp nejede... Chce to trochu si odpočinout, vyjet ze stereotypu, zkusit kefíry, acidofilní mléka etc.
Je fakt, že během přípravy na soutěž jsem si udělal k vejcím a masu totální odpor. Až teď dva měsíce po dokážu vůbec pozřít vejce, i když nátlakem.

Druhej fakt je, že prostě žeru kvůli účinku a jedu stereotyp. Jednou se to prostě musí přejíst. Zaměstnám svou ženu.

Třetí fakt je injekční b12, to by možná pomoct mohlo

Sebastián Offline

Peck-Deck

18.02.2015 10:55

Odpovědět

Peck-Deck: Třetí fakt je injekční b12, to by možná pomoct mohlo
Ani ne.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Ragu Offline

ragu

18.02.2015 11:26

Odpovědět

Chce to na chvíli vypnout a neřešit.

http://youtu.be/4RpXxtrPl7k?t=4m57s

Naposledy upraveno 18.02.2015 15:59

El Zee Offline

elzee

18.02.2015 15:59

Odpovědět

Nekdo zkusenost s kolostrem nebo wobenzynem? Na co a jak vam to pomohlo?!
Pomuze to jako prevence v zime napr proti angine?

hulk smash Offline

TheJacob

18.02.2015 21:26

Odpovědět

Peck-Deck: Třetí fakt je injekční b12, to by možná pomoct mohlo
Mně to teda pomohlo. Velká chuť k jídlu. Ani ne hlad, ale pořád se mi sbíhaly sliny na nějaký jídlo, takže jsem se cpal k prasknutí. Navíc jsem se na b12 krásně vyspal. Stačilo 5-6 hodin a byl jsem ráno čilej jak prase.

L G Offline

LaszloGogolak

19.02.2015 07:33

Odpovědět

LaszloGogolak: Mně to teda pomohlo. Velká chuť k jídlu. Ani ne hlad, ale pořád se mi sbíhaly sliny na nějaký jídlo, takže jsem se cpal k prasknutí. Navíc jsem se na b12 krásně vyspal. Stačilo 5-6 hodin a byl jsem ráno čilej jak prase.
Cau, prosimte, jak si tu b12 davkoval? a jak dlouho by se mela davkvovat? celkem premyslim ze ji zkusim.. dik

Tomáš Červinka Offline

tom3

19.02.2015 15:55

Odpovědět

Jaký máte „recept“ na rýmu a otravnej kašel? Jablka/mandarinky jím snad po kilech, vymačkávám si citron do čajů, piju i jitrocelovej sirup...Je pravda, že rýma pozvolna ustupuje, ale ten debilní kašel přetrvává. Mrzí mě, že mi došlo Céčko.

Jiří Vlk Offline

Roper

19.02.2015 17:51

Odpovědět

Roper: Jaký máte „recept“ na rýmu a otravnej kašel? Jablka/mandarinky jím snad po kilech, vymačkávám si citron do čajů, piju i jitrocelovej sirup...Je pravda, že rýma pozvolna ustupuje, ale ten debilní kašel přetrvává. Mrzí mě, že mi došlo Céčko.
Česnek. Oloupat, rozkousat. Pokud chceš méně hc verzi, můžeš zajídat rajčetem, třeba.

Tomáš P Offline

Tom

19.02.2015 20:40

Odpovědět

Roper: Jaký máte „recept“ na rýmu a otravnej kašel? Jablka/mandarinky jím snad po kilech, vymačkávám si citron do čajů, piju i jitrocelovej sirup...Je pravda, že rýma pozvolna ustupuje, ale ten debilní kašel přetrvává. Mrzí mě, že mi došlo Céčko.
Zázvorový čaj. Ne žádný pytlíky, ale prostě vylouhovat nastrouhaný kořen. Chuť zlepší citron s medem.

Roman Offline

archetyp91

20.02.2015 02:24

Odpovědět

Roper: Jaký máte „recept“ na rýmu a otravnej kašel?
čaj z bylinek - šalvěj, podběl, tužebník, č.bez, máta atd. + ten nastrouhaný zázvor+med+citron
...a dokoupit céčko ;-) brát krátkodobě vyšší dávky C+zinek

Petr Špryňar Offline

graves9

20.02.2015 07:50

Odpovědět

tom3: Cau, prosimte, jak si tu b12 davkoval? a jak dlouho by se mela davkvovat? celkem premyslim ze ji zkusim.. dik
Dával jsem ampuli ob den, tedy 300µg EOD. Měl jsem jedno nebo dvě balení, takže 10-20 dní.

L G Offline

LaszloGogolak

20.02.2015 08:15

Odpovědět

Na nachlazení a kašel je nejlepší česnek dva stroužky si nastrouháš potřeš na chleba a za chvíli bude kašel pryč...

Denis Offline

Denny

20.02.2015 09:05

Odpovědět

LaszloGogolak: Mně to teda pomohlo. Velká chuť k jídlu. Ani ne hlad, ale pořád se mi sbíhaly sliny na nějaký jídlo, takže jsem se cpal k prasknutí. Navíc jsem se na b12 krásně vyspal. Stačilo 5-6 hodin a byl jsem ráno čilej jak prase.
kolik si dával? nestačilo by pouze koupit b 12 tablety a žrát to po balení? vycucat at se to přes sliznici dostane do krve dřív.

Sebastián Offline

Peck-Deck

20.02.2015 09:18

Odpovědět

Já bych potřeboval poradit něco na lepší tráveni sacharidu (hlavně brambory,rýže,pohanka atd..)Vždycky jsem myslel že se mi špatně tráví bílkoviny ale jsou to sacharidy po jídle se vetšinou cítím nafoukly a občas i unaveny:-(Tak nevím jak to zlepšit fungoval by na to ten GOS nebo FOS tady ze shopu?nebo něco jiného?Fakt nevím

Denis Offline

Denny

20.02.2015 09:21

Odpovědět

Denny: Já bych potřeboval poradit něco na lepší tráveni sacharidu (hlavně brambory,rýže,pohanka atd..)Vždycky jsem myslel že se mi špatně tráví bílkoviny ale jsou to sacharidy po jídle se vetšinou cítím nafoukly a občas i unaveny:-(Tak nevím jak to zlepšit fungoval by na to ten GOS nebo FOS tady ze shopu?nebo něco jiného?Fakt nevím
Garnicia zlepšuje využití sacharidů, zkusil bych jí.

blu3

20.02.2015 09:29

Odpovědět

Denny: Já bych potřeboval poradit něco na lepší tráveni sacharidu (hlavně brambory,rýže,pohanka atd..)Vždycky jsem myslel že se mi špatně tráví bílkoviny ale jsou to sacharidy po jídle se vetšinou cítím nafoukly a občas i unaveny:-(Tak nevím jak to zlepšit fungoval by na to ten GOS nebo FOS tady ze shopu?nebo něco jiného?Fakt nevím
Ještě mě napadá Chrom.

Jakub E. Offline

bellito

20.02.2015 10:38

Odpovědět

Uzamčeno

2557 příspěvků
Strana 106 ze 160

Vytisknout