Forskolin a budování svalů

12 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Forskolin a budování svalů

Zdravím,

dostal se ke mě extrakt Coleus Forskohlii 20%. Četl jsem, že mimo pomoci při redukci váhy, má také poztivní vliv na budování svalů.

Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?

Doporučené dávkování by mělo být kolem 100 mg čisté látky, takže 500 mg toho extraktu. Platí i zde, že pro max. účinek má být dávka 3x tolik?

Případně s čím by se dalo kombinovat, aby byl účinek ještě lepší?

Předem díky za každou odpověď.

pj_blazkowicz

před 4 týdny

Odpovědět

Re: Forskolin a budování svalů

Ahoj,
Ideální kombo co se týče budování svalů je určitě ecydosteron,pokud by sis dokázal udělat injekční formu, orální zas tolik nedělá. Nekupuj to v Čechách,objednej z Číny, ušetřis strašný peníze.
Brával jsem forskolin+yohimbine na spalování do diety a fungovalo to skvěle.
Ale upřímně za ty peníze co do toho dáš tě vyjdou líp sarmsy,když už nechceš sypat.

AdnanNatsuki

před 4 týdny

Odpovědět

Ahoj,

Ten ecdysterone myslíš asi čistou látku že? Nebo lze hovořit i o extraktu ze Sumy v místním shopu/ případně z číny?
O jakých dávkách se bavíme při orálním užívání, aby to mělo vůbec smysl?

A ohledně dávek forskolinu, kolik jsi ho bral v dietě na podporu spalování?

Díky, PJ

pj_blazkowicz

před 4 týdny

Odpovědět

Nejlepší volba je turkesterone z Číny. Vždycky chceš čistou látku. Efektivní je 300mg denně cca 10% extraktu a víc.
Forskolinu jsem bral hodně -az 500mg 20% extraktu a k tomu cca 10mg yohimbinu HCl
Nějaký vedlejší efekty tam byly,ale výsledky docela staly za to, oproti diete bez.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

AdnanNatsuki

před 4 týdny

Odpovědět

Při efektivním dávkování může forskolin ubrat asi 3 kila tuku měsíčně a přidat přes kilo svalů měsíčně. Tohle vysoké efektivní dávkování ale dodržovat tak 6 týdnů, víc ne, je to pak zbytečný nápor na štítnou žlázu a srdce.

Bavíme se o 20% 500 mg denně až 1500 mg 10 % denně.

Ekdysteron funguje zase úplně jinak. NEjvíc je ho v cyanotis arachnea, v sumě je ho méně. Produkty na to jsou: Retibolin, Adaptobol v shopu.
Dávkování 3x tolik, co je na etiketě. Efekt kolem 1-1,5 kila svalů za první měsíc užívání.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

před 4 týdny

Odpovědět

Ahoj,

OK, díky za info ohledně Turkesteronu. Máš z Číny nějakého ověřeného dodavatele nebo se můžu spolehnout na Ebay,Alibabu ? Byl by k tomu dobrý Piperin 10-20 mg na zlepšení absorpce?

Každopádně, co si od toho můžu očekávat? Lepší regenerace a tím pádem možnost tvrději trénovat a při vyšším příjmu bílkovin nakonec i ten dopad na svalovou hmontu?

A ještě jak dlouho byse doporučil kůru? Třeba 2 měsíce v kuse a pak na stejnou dobu přestat nebo to není nutnost?

pj_blazkowicz

před 4 týdny

Odpovědět

Tetsuo: Při efektivním dávkování může forskolin ubrat asi 3 kila tuku měsíčně a přidat přes kilo svalů měsíčně. Tohle vysoké efektivní dávkování ale dodržovat tak 6 týdnů, víc ne, je to pak zbytečný nápor na štítnou žlázu a srdce.
Ekdysteron funguje zase úplně jinak. NEjvíc je ho v cyanotis arachnea, v sumě je ho méně. Produkty na to jsou: Retibolin, Adaptobol v shopu.
Dávkování 3x tolik, co je na etiketě. Efekt kolem 1-1,5 kila svalů za první měsíc u...
Ahoj, Tetsuo

Každopádně užívání Retibolinu/Adapdatbolu a Forskolinu se nevylučuje ne? Nebo je to zbytečnost?

Díky, PJ

pj_blazkowicz

před 4 týdny

Odpovědět

Kůra 6 týdnů. víc ne.
Každopádně užívání Retibolinu/Adapdatbolu a Forskolinu se nevylučuje ne?
Ne, zesiluje se to. ve firmě si děláme i směs všeho dohromady.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

před 4 týdny

Odpovědět

Takže po týdný uživání zatím pozoruju rozhodně lepší regeneraci, hlavně je to cítit po těžkém tréninku, druhý den ráno naprosto v pohodě a mohl bych jít znova.

Svaly vypadají taky plnější a to jsem ani nijak nezvyšoval příjem sacharidů.

Dávám to 250 mg ráno nalačno a 250 mg před tréninkem.

PJ

pj_blazkowicz

před 3 týdny

Odpovědět

AdnanNatsuki: Nejlepší volba je turkesterone z Číny. Vždycky chceš čistou látku. Efektivní je 300mg denně cca 10% extraktu a víc.
Forskolinu jsem bral hodně -az 500mg 20% extraktu a k tomu cca 10mg yohimbinu HCl
Nějaký vedlejší efekty tam byly,ale výsledky docela staly za to, oproti diete bez.
Ahoj,

hele tak jsem se sháněl po tom Turkesteronu z Číny - 20% extrakt Ajuga Turkestanica a uplně levný to není.
Zatím, co se mi ozvali, tak nabízí v rozmezí 450-500 USD/KG za 20% extrakt(testovací metoda HPLC, TLC)a k tomu ještě poštovný 44-50 USD. Tak snad ještě najdu nějakou lepší nabídku.

Každopádně když by mi poskytli 100 g jako vzorek, tak to je 200 dávek po 500 mg za cca 2000 kč. Ty máš nějaký ověřený zdroj?

Díky, PJ

pj_blazkowicz

před 3 týdny

Odpovědět

Tetsuo: Při efektivním dávkování může forskolin ubrat asi 3 kila tuku měsíčně a přidat přes kilo svalů měsíčně. Tohle vysoké efektivní dávkování ale dodržovat tak 6 týdnů, víc ne, je to pak zbytečný nápor na štítnou žlázu a srdce.
Dávkování 3x tolik, co je na etiketě. Efekt kolem 1-1,5 kila svalů za první měsíc u...
Mám otázku k dávkování Adaptobolu.
V popisku se doporučují maximálně 4 kapsle denně.
Pokud by se mělo dávkovat 3x tolik, pak to je 12 kapslí denně ve zhruba třech dávkách.
Takto se má dávkovat jen v den tréninku nebo i v den volna?
Je pak těch 1 - 1,5 Kg svalů za první měsíc zaručeno?

pavelpale

před 2 týdny

Odpovědět

pavelpale: Mám otázku k dávkování Adaptobolu.
V popisku se doporučují maximálně 4 kapsle denně.
Pokud by se mělo dávkovat 3x tolik, pak to je 12 kapslí denně ve zhruba třech dávkách.
Takto se má dávkovat jen v den tréninku nebo i v den volna?
Je pak těch 1 - 1,5 Kg svalů za první měsíc zaručeno?
Zaručeno není nikdy nic.

Jan Navrátil Offline

Dixxik

před 2 týdny

Odpovědět

12 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout