Retibolin 2.0

6 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Retibolin 2.0

Zdravím, zakoupil sem si tento produkt abych vyzkoušel jeho skvělé učinky :)) Zajímalo by mě jak bych měl dávkovat když bych to chtěl užívat jak na nakopnutí před treninkem, tak hlavně na podporu růstu svalu, je mi jasné že doporučené dávkování to nebude proto se obracím na vás :)

Karel Hůla Offline

cryptaaa

před 3 měsíci

Odpovědět

Re: Retibolin 2.0

Doporučené dávkování na etiketě slouží k nakopnutí na trénink. Cca trojnásobné dávky mají vliv na dusíkovou retenci (víc bílkovin v těle)

Kamil Fila Offline

Tetsuo

před 2 měsíci

Odpovědět

Doporučené dávkování na etiketě slouží k nakopnutí na trénink. Cca trojnásobné dávky mají vliv na dusíkovou retenci (víc bílkovin v těle)

Kamil Fila Offline

Tetsuo

před 2 měsíci

Odpovědět

Při trojnásobné dávce by to vycházelo měsíčně cca na 2230,- Kč. Je mi jasné, že na tom člověk nenabere nějaký velký množství svalů, ale dalo by se alespoň nějak přiblížit, co všechno se dá při takovém dávkování očekávat? Mám na mysli jak fyzické, tak psychické účinky. Díky :)

Karel Mencl Offline

charlie77

před 2 měsíci

Odpovědět

Ozkoušený na stovkách pokusných králíků to není, vychází to z nějakých obecných poznatků o samostatných látkách + o originálním Retibolu ze Sovětského svazu.

V zásadě se bavíme o nějakém 1-2 kilech svalů za 6-8 týdnů.

Podstatný je zvýšený příjem bílkovin a trénink vícekrát týdně. Retibolin reaguje právě na poškození svalové tkáně a přívod bílkovin. Sám o sobě vyrábět svaly nedovede.

Co se týče psychiky, pamatuju si velkou bystrost, energii a enormně zvýšené libido a pocit ustavičného prokrvení končetin i mozku.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

před 2 měsíci

Odpovědět

ještě bych se připomněl s dotazem ze sekce eshop:

jaký je rozdíl mezi arachneou (cyanotis arachnoidea) obsaženou v Retibolinu 2.0 a arachneou v Adaptobolu (latinský název: leptopus/phyllanthus cordifolius, indický název: bharti) ???

Petr Špryňar Offline

graves9

před 1 měsícem

Odpovědět

6 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout