Stanozol - padání vlasů

3 příspěvky
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Stanozol - padání vlasů

#1

Dobrý den,

obracím se na Vás pro radu ohledně padání vlasů při a po vysazeni stanozolu. Měl jsem 1. kůru ve 21 letech na 2 měsíce samostatný stanozol. Po vysazení už cca 2 měsíce mi stále padají ve větší míře vlasy. Moc prosím o radu, jestli je možné to padání nějak zastavit. Moc díky

Naposledy upraveno 06.09.2018 19:07

Offline

Adamos

před 12 měsíci

Odpovědět

Re: Stanozol - padání vlasů

#2

Stanozol pouze urychluje vypadnutí vlasů u lidí, kteří k tomu mají genetickou predispozici a vlasy by jim vypadlo tak jako tak, jenom pomaleji. Po vysazení by se teoreticky mělo vypadávání zase zpomalit, není to ale pravidlem. Také je možné, že příčina vypadávání je jiná, např. stress atd.

Jan Navrátil Offline

Dixxik

před 12 měsíci

Odpovědět

Re: Stanozol - padání vlasů

#3

Taky se ti hodně konvertuje testosteron na DHT. Reishi, shiitake a maitake snižuje konverzi na DHT.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

před 11 měsíci

Odpovědět

3 příspěvky
Strana 1 z 1

Vytisknout