Ocením každou radu (duležite)

7 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Ocením každou radu (duležite)

Zdravím, mám kamošku... která minuly rok leto jela oxan plus t3 a vysoke bilkoviny byla na bikinach. Byla to její první a poslední zkušenost. A od te doby má problem drží jídelníček na sto procent, ale neustále se ji po jídle nebo více jidlech nafoukne břicho a je jak těhotná. Zkoušela ted nedávno keto dietu na shakes a zelenina s balzamikem nebo špenat a furt se ji nafukovalo břicho. Takže mi přijde že to má z bílkovín. Má na ženu fakt hodně svalu ale i nějaky tuk, ktery by chtěla shodit a spálit trochu svalu na nohách. Zkoušeli jsme sacharidy po kterych se ani nenafoukla. Zajímalo by mě netušite čím by to mohlo byt ? je to vážne bilkovinama ? Pokud ano, jak ji nastavit B/S/T aby tuk šel dolu a neměla nafoukle břicho. Díky předem za rady. To nafoukle břicho je pro ženu opravdu strašne psychicky demotivující, když drží jidlo na sto procent... váží si vše počítá rád bych ji s tím nějak pomohl.

brasco

26.02.2018 18:45

Odpovědět

Re: Ocením každou radu (duležite)

Hele mě když se pořádně najím tak se taky nafoukne břicho a jsem jak těhotnej :D tak to prostě je. Jestli nechce být nafouklá, tak ať nejí :D

Jan Navrátil Offline

Dixxik

27.02.2018 19:52

Odpovědět

já se to nafoukne i z 20g proteinu shake je to dívny

brasco

28.02.2018 13:37

Odpovědět

Zkusil bych experimentovat. S bílkovinama - měsíc požívat jen RAW - nedochucovaný nevylepšovaný protein typu CFM případně mix CFM a Hydrokaseinu
Experimentovat s množstvím vlákniny (ubrat zeleninu/přidat)
Experimentovat se sacharidy, např dávat je jen do jídel kolem tréninku nebo nejlépe jen po něm. Zkusit si nějaký sytém IF, třeba 10/14.
Nezkoušel bych všechno naráz, ale vždycky změnil jednu věc a pak to nechal měsíc tak a teprve po měsíci vyhodnotil jestli se to zlepšuje nebo ne, aby měl metabolismus čas na to vůbec reagovat. Může být rozhozený střevní biom a oprava vby v tom případě taky chvíli trvala.

Naposledy upraveno 01.03.2018 06:43

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Martin Prchal Offline

checht777

01.03.2018 06:42

Odpovědět

checht777: Zkusil bych experimentovat. S bílkovinama - měsíc požívat jen RAW - nedochucovaný nevylepšovaný protein typu CFM případně mix CFM a Hydrokaseinu
Experimentovat s množstvím vlákniny (ubrat zeleninu/přidat)
Experimentovat se sacharidy, např dávat je jen do jídel kolem tréninku nebo nejlépe jen po něm. Zkusit si nějaký sytém IF, třeba 10/14.
Nezkoušel bych všechno naráz, ale vždycky změnil jednu věc a pak to nechal měsíc tak a teprve po měsíci vyhodnotil jestli se to zlepšuje nebo ne, aby měl met...
To zní dobře, Vyzkoušíme. Jinak ten system if je co ?

brasco

01.03.2018 11:41

Odpovědět

https://aktin.cz/intermittent-fasting-aneb-prerusovane-hladoveni

Martin Prchal Offline

checht777

01.03.2018 12:48

Odpovědět

lol ta gramatYka
xdd