Peptidy na rupturu hamstringu

8 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Peptidy TB-500 a BPC-157 na natržený hamstring- Rady

Ahoj, chtěla bych vás poprosit o radu.
Bylo mi diagnostikována ruptura (natržení) úponu hamstringu. Stalo se mi to v září, ale jeden dobrý doktor (díky bohu za něj) na to přišel až teď. Byla jsem na rázové vlně - nepomáhá. Chci zkusit TB-500 a BPC-157. Někdo nějaké zkušenosti a rady ? Jak užívat, jestli to pomuze, za jak dlouho, budu rada za cokoliv.

Naposledy upraveno 03.01.2018 22:06

Zuzana Danihelová Offline

zuzan

03.01.2018 22:03

Odpovědět

Re: Peptidy na rupturu hamstringu

Na tyto problémy je jedna jediná zaručeně funkční věc: HGH. Žádný peptid se ani ze setiny procenta nepřiblíží účinkům růstového hormonu, tak to bohužel je. Pokud bys opravdu chtěla razantní řešení v tomto směru, tak asi jiná cesta není.

Ze zkušenosti vím, že combo TB-500 a BPC-157 spíše pomáhá ulevovat od bolesti, a myslím, že v porovnání cena-účinnost je například s tříměsiční intenzivní fyzio účinnější a vyjde na stejné peníze. Hlavně úpon hamstringu už je velice nepříjemný problém a léčí se mnohem obtížněji než úponová zranění na pažích apod., takže tam bych si účinností nebyl vůbec jist.

Pokud se rozhodneš do toho jít, tak obě dvě věci tahat alespoň tři měsíce, BPC-157 2x denně po 250mcg, TB-500 určitě na 2500mcg 2xtýdně

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

03.01.2018 23:23

Odpovědět

Každopádně děkuji, ale do růsťáku určitě nepujdu, jelikož jsem žena a mám z toho strach:/

zuzan

04.01.2018 08:13

Odpovědět

Upřímně si myslím, že ještě nemáš kompletní přehled o funkcích těchto látek, jelikož já bych osobně ženě právě peptidy, nikdy nepodal. V dávkování, v jakém je možné alespoň teoreticky dosáhnout nějakých znatelných účinků, totiž přinášejí nejeden vedlejší efekt.
Růstový horomon je oproti tomu v klinické praxi aplikován především dětem, musíš si uvědomit, že účinek léku záleží především na jeho podané dávce; a ta adekvátně funkční na léčení zranění je extrémně malá, a nedovedu si představit, že by se jakkoliv negativně projevovala.

Edit: nicméně obavy plně chápu a vždy je lepší možnost si zvolit tradiční postupy. Ale větší strach by jsi měla mít z peptidů, dosud plně klinicky neprobádaných látek, které se hojně fejkujou a pozitivně o nich mluví veskrze jen sportovci, kterým firmy za jejich reviews platí.

Naposledy upraveno 04.01.2018 09:10

Rick Sanchez Offline

KrystofK

04.01.2018 09:07

Odpovědět

Můžu se zeptat, jaké by ty peptidy měly negativní účinky? Nikde se o nich totiž nemluví a dělá se, že v podstatě žádné nemají.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Jan Navrátil Offline

Dixxik

04.01.2018 09:42

Odpovědět

[quote=KrystofK]Upřímně si myslím, že ještě nemáš kompletní přehled o funkcích těchto látek, jelikož já bych osobně ženě právě peptidy, nikdy nepodal. V dávkování, v jakém je možné alespoň teoreticky dosáhnout nějakých znatelných účinků, totiž přinášejí nejeden vedlejší efekt.
Růstový horomon je oproti tomu v klinické praxi aplikován především dětem, musíš si uvědomit, že účinek léku záleží především na jeho podané dávce; a ta adekvátně funkční na léčení zranění je extrémně malá, a nedovedu si představit, že b...[/q

Myslíž sže bych ti mohla někde osobně někde napsat? Vypadá to že tomu rozumis a jelikož studuju Tělocvik na VŠ tak to potřebuju vyřešit

zuzan

04.01.2018 11:10

Odpovědět

Peptidy jsou především experimetnální látky, které dosud nejsou klinicky prozkoumány. To mě udivuje asi nejvíce, že někdo vůbec dokáže zvažovat nasazení substance, jejíž účinky nebyly dosud plně popsány ani studovány.

Jinak vzhledem k mechanismu jejich účinku zatěžují logicky především hypofýzu. Dopad růstáku je solidně popsán a podpořen roky klinického výzkumu a praxe, u peptidů tomu tak není. Určitě bych nebral látky, které by teoreticky mohli participovat na etiopatogenezi adenomu, například.

Zuzan: máš PM :).

Rick Sanchez Offline

KrystofK

04.01.2018 20:45

Odpovědět

Ahoj. Prosím ťa, mám problém so šľachami na lakťoch... mám tam zápal a jedna aj bola natrhnutá... tiež zvažujem aplikovať peptidy TB-500, BPC-157, ale chcem k tomu pridať Ostarine a Ibutamoren. Čo si myslíš o Ibutamorene? Má to nejaký účinok, alebo radšej pridať nejaký peptid? Vyzerá, že sa vyznáš, ja by som poteboval poradiť, lebo som zúfalý z toho, že nemôžem cvičiť. Nejde mi o objem, ale iba odzraviť šľachy. Vieš mi poradiť niečo čo má potenciál pomôcť? čitam, že HCH, ale k tomu nemám prístup, takže som obmedzený na Peptidy a Sarms :D ďakujem prípadne, keby som ťa mohol do súkromnej správy kontaktovaať? :)

Marek Offline

Maro

před 4 týdny

Odpovědět

8 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout