Orální kůra úplně první kůra z AS

18 příspěvků
Strana 1 ze 2

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Orální kůra úplně první kůra z AS Stanazol+ methandienone

Čaute chlapy potřebuju poradit co se týče orální kůry stanazol 200 tablet 1x 10 mg+ methandienone 200 1x10mg ....je dobré už při takové první kůře nasadit na konci clomid bude ten testosteron v koulích už nějak ovlivněny? a na játru samarin at je nějaká ochrana nebo za to zbytěčně platim ?nechci slyšet že je lepší sypat hned injekcema a že orální kůry jsou na hovno.... potřeboval bych jenom prostě poradit jaké doplnky nejlépe při takové kůře jist a jestli vůbec se něco jí díky moc předem....

Naposledy upraveno 01.01.2018 14:37

david123456

01.01.2018 14:21

Odpovědět

Re: Orální kůra úplně první kůra z AS

AAS

Naposledy upraveno 01.01.2018 19:39

Rick Sanchez Offline

KrystofK

01.01.2018 17:43

Odpovědět

Měl sem namysli jakože 1 tableta ma 10 mg :D davkovaní bych jel pyramidu spíš kurde už několik dní sedím na internetu a čtu otom všelico beru informace kde se da .... jenže na internetu je tolik nazoru plno příspěvku zrovna na tyhle dvě látky pro první kůru ..... jde vidět že na netu se nedozvíš přešně to co chceš dokut se někoho nezeptáš .... chci zkusit první kůru tak se snažím zjistit co nejvíce jde než do toho vlítnu nechci skákat tupě po hlavě .... jak by si mi poradil co se týče oralní kůry...? potřeboval bych spálit tuk a nabrat sval nechci jestě zkouset injekce vím že je to nejlepší akorat nechci domu hned dotahnout jehly a nádobičko....nepřečetl sem toho málo a zjistil sem že na tom netu to placaji páte přes deváté

david123456

01.01.2018 18:33

Odpovědět

všude na netu píšou že se potom nabírá dokonce sem našel aj jak začít sypat tež tam tyhle dvě složky do startu radí.... plno takovích příspěvků.... já nevím porad mi ;) od toho sem právě dal tuhle konverzaci nejsem tak blby abych se skurvil vím co to obnáší a jelikož je to první kůra tak radší zjistim otom vše co se dá než se dojebat a mit po cvičení jelikož mám 86 kg a naturálně nedojedu ve 24 rokách dejme tomu na tech 95 aspon ....mám velké spalovaní pracuju ve stavařině dotoho stavím barak a nabíral bych 10 kilo minimalně tak ze 7 roku jestly ne víc možná tak až ve 30 jak se mi začne měnit metabolismus :D

david123456

01.01.2018 18:43

Odpovědět

porad mi prosimtě nějaký postup a přinejlepším látky .... nebo mám koupit na netu balíček kde maji komplet sestavene balicky na nabraní hmoty ? já tež než sem našel nějakou důveryhodnou stránku tak to trvalo všude samí ojeb....

david123456

01.01.2018 18:47

Odpovědět

vím že by tam měl být testak no ... já musím sehnat někoho kdo se fakt vyzná....

Naposledy upraveno 01.01.2018 19:22

david123456

01.01.2018 18:58

Odpovědět

Ok, jelikož se to s podobným tématem většinou rozjede i do mojí schránky a je to pak nekonečné.

1. V naprosto každé kůře by měl být injkeční testosteron (typ esteru je relativně nepodstatný, nicméně kdybych byl v první kůře já, zvolil bych enan/cyp). Testosteron nemá pouze funkci anabolického komponenta ale je to základní mužský hormon zodpovědný za prakticky všechny procesy v tělě. A co je ještě podstatnější - mnoho AS (ať už to jsou deriváty tst jako boldenon, nebo nor látky jako deca) snižují TST, a bez jeho externího doplnění se pak (nejen) prvosypači potýkají s dost nepříjemnýma stavama, povětšinou s absolutním vypnutím erekce.

2. Pokud jsou v kůře dlouhé estery, měla by se její délka pohybovat od 12týdnů do 16/20/24, dle typu látek. Kratší kůry i na kratších věcech jsou většinou neefektivní.

3. ČISTĚ ORÁLNÍ KŮRY jsou ten největší shit jaký kdy kdo vymyslel. Prakticky nikdo je reálně nejezdí, pouze naprostí začátečníci, kteří nemají kvalitní informace nebo dealery. Orální AS jsou (vyjma oxandrolonu) extrémně toxické, právě ony (DHT deriváty) jsou zopovědné za klasické projevy jako steroidní akné a vypadávání vlasů (a co teprv, když si někdo dá kůry dva DHT bez dalších injekčních látek, které by ty hodnoty aspon trochu stabilizovaly). Orální steroidy slouží především jako složky pro synergii s injekcema. Injekce samotné udělají mnoho, orály samotné udělají nula nic (pokud se nebavíme o solidních prdách jako 200mg oxy + 100mg metanu apod.).

4. Pokud bych tedy jel první kůru a bojím se (čehokoliv), bohatě na odzkoušení bude nápomocno 250mg-500mg Tst.e E5D, na 16týdnů a k tomu (velmi jemná varianta) od 5-10 týdne denně oxan 40-80mg, nebo (tvrdší varianta) denně metan 30-50mg. K tomu samozřejmě věci na pořešení estrogenu.

5. POkud jsem jako začátečník odváženější, dám tst.e 500-750mg, decu 350-500mg - na 20týdnů, orál dle výběru na 6 týdnů a k tomu kromě látek řešící estrogen, i látku řešící prolaktin (máme tam přece decu, žejo). Klidně pak, pokud jsem gurmán ,zařadím mírné věco jako boldenon500-750mg, drostu (ale zde počítám s akné a vlasama) a třeba v prběhu kůry i něco pro metablismus (T3).

6. S adekvátní stravou se pak na těchto kůrách dá za těch 16-20 týdnů udělat poměrně slušná postava/síla, a pokud je člověk inteligentní, nechce se pak zbytečně prcat s PCT ale dá například most nebo cruise a potom další Kůru má solidně rozběhnutou sypačskou cestu.

7. Pokud ale začátečník zvolí dva nebo tři orály, které samy o sobě dělají jen velmi málo, především tahají vodu (proto pozitivní recenze ala na samotném metanu jsem nabral za týden 5kg, pochopitelně... ale to nejsou svaly, to velmi rychle odteče). Utratí nemalé peníze, poté musí projím VELMI toxickým PCT, bohužel zjistí že svalů tam bylo tak maximálně to jedno kilo, zbytek byla voda a pumpa.

--------------------------------------------------------------------

CO DVA MĚSÍCE SE CHODÍ NA TESTY - hlídá se především krevní obraz, jaterní testy, prolaktin a estrogen

VŽDY MÁME PŘI RUCE KOMPLETNÍ PCT, kdyby se cokoliv stalo a človek musel předčasně ukončit

VŽDY MÁME PO RUCE VĚCI na aromatizaci (bud na estro nebo prolatkin), takže inhibitory aromatázy, antieytrogeny, dostinex, serm...

KDYŽ CHCEME JET PO KŮŘE PCT ještě v kůře zařadíme HCG

KDYŽ JEDEME ORÁLY vždy k tomu dáváme jako prevenci TUDCA/UDCA

VŽDY ZAČÍNÁME KŮRU na co nejnižším % tuku, jelikož čím vyšší procento tuku, tím větší zátěž na srdce, větší šance dostat gyno, větší problémy s tlakem apod.

VŽDY BEREME LÁTKY od dobrého dealera a BEZ DOBRÉHO DEALERA neděláme jako prvosypači kůru.

NIKDY, NIKDY, NIKDY jako prvosypač nekupuju z internetu. Nepřijde nic, přijdou fejky...

--------------------------------------------------

NIKOHO NENABÁDÁM ANI NEPŘESVĚDČUJI ABY BRAL LÁTKY DOPINGOVÉHO CHARAKTERU, NIKOMU NIC NEDOPORUČUJI ANI NIKOMU NERADÍM, POUZE UVÁDÍM HYPOTETICKÉ SCÉNÁŘE.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

01.01.2018 19:39

Odpovědět

ty vole chlape chtěl sem se posunout ve svém životě o jeden stupen dál a za tu dobu co študuju a sedím za tím , čtu .... tak zjištuju že tahle cesta nebude lusknutím prstu....to jéště mám co dělat teda abych to dotáhl tam kde chci....

david123456

01.01.2018 19:57

Odpovědět

bydlím v největší prdeli všech prdeli... no kde já to budu shánět .... to tak do Polska a to ještě snad narazím na nějakého grázla co na mě vydělá :D:D:

david123456

01.01.2018 20:00

Odpovědět

Je to nová oblast, o které jsi doted nic nevěděl. TO je normální, stejně tak jako když přijdeš poprvé do posilovny a mate tě i takové blbost jako neutrální úchop nebo podhamt. Za pár týdnů čtení se v tom budeš adekvátně pohybovat, ale dobrého člověka co to umí, má zkušenosti a pomůže ti (třeba i tahat hnis z prdele po abscesu :D) nenahradíš.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

01.01.2018 20:03

Odpovědět

ja to prostě chci zkusit ja prostě vím že naturalně nedosáhnu toho čeho chci možná až mi bude bůch ví kolik ,,,,, prostě chci být vetší a posunout se dál .... ale zase se nechci odjebat mám rodinu,ženu,děti takže nechci skončit nějak debilne

david123456

01.01.2018 20:14

Odpovědět

já se kurva divím že je tolik online shopu nákupu steroidu mi povídej že to je fake jak je to možné to at dou do hajzlu buzeranti s takovýma obchodama

david123456

01.01.2018 20:17

Odpovědět

právě čtu na netu hodně takovích co ji methandienone a pak nasazujou i stanazol tak ja nevím .... tam je tolik toho že si můžeš vybrat....

david123456

01.01.2018 20:25

Odpovědět

třeba totu sem našel ---- ja mel methan danabol i stanozol la spolu s tst mix a za tri mesice 12 kg nahoru sila na drepech o 50kg nahodu bench 30 mrtvola 70. Ja byl v zdy spokojen ale neni to o tom jen zrat tabletky a myslet si buh vi co. mas aspon 250-300g B ? 500+ S a 100+ T denne? Mrz i me ze tu nechodi vice lidi obhajit obchod steroidy.eu si tu pripadam jako ryba v mori sem tam sem mrknu a jedine co tu vidim jsou pomluvy. Za sebe muzu rict ze sem nemel se 3 objednavkami ani jeden problem a vzdy vse jelo jak ma. ------ to je jeden z x sta dalších co sem našel

david123456

01.01.2018 20:28

Odpovědět

Však ano, měl tam tst mix. takže už to je pěkna kura.

Musiš si ale uvedomit, jak to v tomhle odvetvi je, kor na takovych strankach. Objednaš si tři ruzne oraly ale stejně tam budeš mit všude poddimenzovanou metku (takže ano, bude to rpacovat, ale někdo tě ojebe na jedne kuře třeba třeba o 2-3k,), co potom oleje, tam se nahrazuje všechno testakem a tam už nejen že bude problem v penezich ale i v dopadu na zdravi (neni zrovna idealni do sebe pouštět tydně 2g tst). Proto je lepši brat od realneho člověka, ktereho navic dobře znáš a který má dobré reference.
A když se navíc něco posere, a to se posere, tak budeš mít přístup k látkám hned, a ne až po 14 dnech.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

01.01.2018 20:53

Odpovědět

atak nesmí se posrat než něco začnu dělat pořádně to omrknu.... nesmí být žádný problém

david123456

01.01.2018 21:26

Odpovědět

18 příspěvků
Strana 1 ze 2

Vytisknout