Kura

19 příspěvků
Strana 1 ze 2

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Kura

#1

Zdravím všechny ještě nemám osobní zkušenost s prohormony tak se chci zeptat vás dostal sem nabídku na dvou měsíční kůru ve složení trenavar ,epistane,halo 25,clomadex a chci se zeptat na váš názor na tyto produkty za každou normální odpověď ďekuji :)

Josef Offline

TEXSAS

26.11.2017 16:23

Odpovědět

Re: Kura

#2

Začnem Trendionem. Co si budem povídat, konverze Trenavaru na Trenbolon je v řádech jednotek procent, čili anabolický poteciál tam je, ale staojí víceméně za hovno a xkrát znatelnějšího výsledků bys dosáhl i na 100mg Tst týdně. Ale i přes ten relativně slabý účinek je po jedné kůře potlačení vlastní produkce LH i LSH tak výrazné, že pokud nedáš cruise, budeš muset dát PCT. Což je na hovno. Aby šlapal, tak těch 100mg ed.

Epistan v kombinaci s Trenavarem už bude mít solidní vliv na cholesterol a vzhledem ktomu, že dost sráží estro, tak v kombinaci s trenavarem, budeš mít libido jako frigidní jeptiška. Okolo 30mg ed by mělo být dostačující.

Nevím co chceš slyšet o clomadexu, do PCT no.

Halodrol je dle mého kravina. Hepatoxciký je stejně jako většina lehčích orálních AS, vedlejšáky jsou taky srovnatelné s orálama... Takže co z toho, proč nejít rovnou do as.

Celkově zastávám názor, že prohormony jsou víceméně kapslíky pro děcka, co se bojí jehel nebo steroidů. Vedlejšáků mají habaděj, toxické jsou také a bez opravdu precizní stravy a tréninku stojí za hovno.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

26.11.2017 17:24

Odpovědět

Re: Kura

#3

KrystofK: Začnem Trendionem. Co si budem povídat, konverze Trenavaru na Trenbolon je v řádech jednotek procent, čili anabolický poteciál tam je, ale staojí víceméně za hovno a xkrát znatelnějšího výsledků bys dosáhl i na 100mg Tst týdně. Ale i přes ten relativně slabý účinek je po jedné kůře potlačení vlastní produkce LH i LSH tak výrazné, že pokud nedáš cruise, budeš muset dát PCT. Což je na hovno. Aby šlapal, tak těch 100mg ed.
Epistan v kombinaci s Trenavarem už bude mít solidní vliv na cholesterol a v...
Dobře děkuji za názor jehel se opravdu bojím to nepopírám a toho libida sem se take bál bylomi řečeno že na to pomáhá ostropestrec je mi 22 a nerad bych něco pokazil proto se tu ptám

Josef Offline

TEXSAS

26.11.2017 17:37

Odpovědět

Re: Kura

#4

Stačí jedoduchá analogie. Každý rok zemře za volantem asi 1,3miliónu lidí, v letecké dopravě je to kolem 400-600. I tak ale mají lidé nesčetně větší a očividně silně paranoidní strach z létání. Tvůj strach z jehel je stejně úsměvný. Ne protože by samy od sebe nebyly bez rizika, ale v porovnání s látkami, které preferuješ (ať už jsou to prohormony, sarms, nebo čistě orály) jsou mnohoásobně bezpečnější a účinější(a o dost levnější).
Je ti 22, pokud ses rozhodl jít do těchto látek, stejně dříve či později přejdeš na injekční as a jenom budeš litovat domrdaného lipidového profilu, vysokých jaterních testů, problémů s trávením a promarněného poteciálu.

Libido bude po pár týdnech v kuře značně snížené ať chceš nebo ne a ostropestřec ani jiná bylina ti rozházené hormony fakt neupraví, to udělá až pct, popřípadě se to musí řešit chemicky rovnou v kuře.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

26.11.2017 18:33

Odpovědět

Re: Kura

#5

KrystofK: Stačí jedoduchá analogie. Každý rok zemře za volantem asi 1,3miliónu lidí, v letecké dopravě je to kolem 400-600. I tak ale mají lidé nesčetně větší a očividně silně paranoidní strach z létání. Tvůj strach z jehel je stejně úsměvný. Ne protože by samy od sebe nebyly bez rizika, ale v porovnání s látkami, které preferuješ (ať už jsou to prohormony, sarms, nebo čistě orály) jsou mnohoásobně bezpečnější a účinější(a o dost levnější).
Je ti 22, pokud ses rozhodl jít do těchto látek, stejně dříve č...
Aha myslel sem právě že jehly mají více negativní vliv na orgány vím že mají vetší učinek ale take sem myslel že mají větší negativní vedlejší učinky takže buď rovnou jehly nebo nic ale já jen se bojím toho míchání a taky jak to správně píchat

Josef Offline

TEXSAS

26.11.2017 19:03

Odpovědět

Re: Kura

#6

Promiň ale proč si vlastně chceš ničit tělo takovýma sr.....?Chceš na soutěže?nebo jen tě nebaví makat?po vysazení stejně spadneš tam kde jsi byl :-D

Denis Offline

Denny

26.11.2017 21:20

Odpovědět

Re: Kura

#7

Dennyho neposlouchej, očividně si neuvědomuje, že je ve špatnym tématu. Nechť mu Roper vytvoří moralistické vlákno "steroidy jsou pro závodníky a pro ty které nebaví makat(protože na gearu stačí dát tři série po 15 reps na partii týdně a jsi zvíře žejo), neičte si zdraví děti".

Tvoje otázky a představy o (injekčních) as jsou dost vágní a především už se dostáváme do dost obecných rovin, které jsou bezpředmětné. Pointou ale je, že látky o které máš zájem: Prohormony, SARMs - mají v podstatě velmi podobné dopady na zdraví ALE NAVÍC disponují jaterní toxicitou (které většina injekčních steroidů absentuje, protože játra "obcházejí"), silně nabourávají lipidový profil (zvyšují hladinu triglyceridů v krvi, snižují HDL, zvyšují LDL - znovu, při vhodném výběru látek a množství se tomu dá u injekčních roidů vyhnout), mnoha lidem z dlouhodobého hlediska způsobují nepěkné a chornické zažívací obtíže, BUDEŠ muset dát (jednou) PCT, které je více toxické než samotná kura, a především ten poměr pozitiva negativa je prostě velmi nepříznivý.
S aplikací a s podobnými věcmi ti radí dealer.

Nenabádám tě, aby jsi volil steroidy, upřímně s tvým přehledem bych se všemu nelegálnímu vyhnul (a nebo si našel velmi chytrého člověka, co tu práci udělá za tebe). Říkám jenom, že by sis měl velmi rozmyslet jak do té řeky vstoupíš.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

27.11.2017 10:54

Odpovědět

Re: Kura

#8

KrystofK: Jsem spíš zvědavý než moralista:-)..Třeba mě zajímá co vede lidí k tomu aby brali takové látky a využili to nějak v životě....Stejně bez pořádné stravy a tréninku některým nepomůže ani Sypka :-((((

Denis Offline

Denny

27.11.2017 12:26

Odpovědět

Re: Kura

#9

Denny: Třeba mě zajímá co vede lidí k tomu aby brali takové látky a využili to nějak v životě...
Když jsi např. olympijskej vzpěrač/vrhač s talentem a entuziasmem, tak tě posunou ještě do větší dimenze výkonnosti (nejen tréninkový). To naturál nikdy nemůže logicky pochopit.

Jiří Vlk Offline

Roper

27.11.2017 14:40

Odpovědět

Re: Kura

#10

No je sice pěkné, že teď uhýbáš ale ten útočný a zaujatý post hovoří jasně.

Tyhle filozofické polemiky nemají žádný smysl. Co vede drtivou část konkrétně naší domácí populace k excesivnímu a destruktivnímu pití alkoholu, co vede obézní kardiaky s diabetem k tomu, aby dál žraly jako prasata, co vede lidik překračování rychlosti, čímž riskujou že zabijou (a každý den zabíjí) sebe, svoje blízké nebo někoho jiného? Takových topiců můžeš vymyslet stovky. Mezi sypáním a třeba překračováním rychlosti není v samotné podstatě žádný rozdíl.
V sypání nejde o individuální motivaci, ale o to snažit se to dělat inteligentně, systematicky, postupně a eliminovat rizika natolik, že když nemá jedinec predispozice, může jet roky blast n´ cruise a bude na tom zdravotně mnohem lépe než podstatná část populace. Ty představy o sypání jsou fakt furt zkreslené, viz. "ničit tělo sračkam". To, že jsou hovada co jedou stylem blast blast blast a střídají oxy s trenem a na krev nejdou jak je rok dlouhý, co na to říct. Ale věř, že jsou frajeři kteří jsou pravidelně v kontaktu s doktory, neutrácejí za debility ale raději si 2x do měsíce udělaj laborky za 2 tácy, jí ukázkově, staraj se o oběhový systém, jednou ročně dají angio, prakticky nedávají orály apod. Potom je taky ten dopad diametrálně odlišný

Rick Sanchez Offline

KrystofK

27.11.2017 16:14

Odpovědět

Re: Kura

#11

Hlavně si Denny neuvědomuje, že když jsi prostě určitej typ atleta, který má v přípravě naordinovanej danej objem/load, přičemž trénuje třeba v Rusku na reprezentační úrovni, tak zmíněnej stupňující load nevydrží bez AAS, aniž by musel onu přípravu odfláknout.

Řešit, proč někdo sype, respektive brodit se v bažině nepochopení, že někdo sype, je irelevantní.

Jiří Vlk Offline

Roper

27.11.2017 17:07

Odpovědět

Re: Kura

#12

Navíc, Denny, v tom tvém „ohrazení“ vůči AAS čichám zhrzenost z těch lepších, resp. větších (svalově).

Naposledy upraveno 27.11.2017 17:21

Jiří Vlk Offline

Roper

27.11.2017 17:20

Odpovědět

Re: Kura

#13

Roper:u lidí co se živí tělem ať už sportem nebo jinak to chápu a respektují,vrásky si nedělám z toho že jsou větší:-)já mám cvičení jako koníček který miluju a po 12 letech i slušnou základnu kterou držím..

Denis Offline

Denny

27.11.2017 17:42

Odpovědět

Re: Kura

#14

Denny: Roper:u lidí co se živí tělem ať už sportem nebo jinak to chápu a respektují,vrásky si nedělám z toho že jsou větší:-)já mám cvičení jako koníček který miluju a po 12 letech i slušnou základnu kterou držím..
V tom případě nechápu, proč se pohoršuješ nad tím, že někdo "do sebe cpe sračky".

Jiří Vlk Offline

Roper

28.11.2017 16:50

Odpovědět

Re: Kura

#15

Občas debaty na internetu jsou zábavná:-)Vždyť hodně kluku nemá vyřešenou stravu ani trénink prostě základy a už uvažují že začnou nebo berou tyhle moc zdravé a tělu hodně prospěšné látky osobně znám takové...tohle mi hlava nebere to máš jako sednout do auta kde ti nefungují brzdy ...PS:ať tady nespamují to promaž děkují

Denis Offline

Denny

29.11.2017 10:48

Odpovědět

Re: Kura

#16

Mě by zajímalo, jak se rozhodl tazatel. Máš už sestaveý cyklus a víš jak na něj budeš navazovat?

Rick Sanchez Offline

KrystofK

29.11.2017 14:48

Odpovědět

19 příspěvků
Strana 1 ze 2

Vytisknout