IPF či GPC

4 příspěvky
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

IPF či GPC

#1

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jestli byste mi pomohli se rozhodnou, kterou federaci na rawku zvolit. Slyšel jsem, že v GPC se vůbec neřeší sypka, kdežto v IPF jsou témeř pravidelné kontroly. Chtěl bych se tedy zeptat jestli to je pravda.. Ještě jsem slyšel, že jsou něaké rozdíly v pravidlech např hloubka dřepu a podobně. Díky za odpovědi :)

Rudolf Špaček Offline

RudolfS

12.09.2017 16:31

Odpovědět

Re: IPF či GPC

#2

Prioritní federací, ač přes svojí buzeraci, je IPF.

Kontroly dopingový v ní jsou (např. Lupače testovali klidně i v noci).

Hloubka dřepu, pokud se nepletu, se neliší, jen se odlišuje, myslím, to, že v GPC můžeš bejt při mostování na špičkách, kdežto v IPF musíš mít celý chodidlo na zemi.

Nicméně platí, že lift je nevděčnej sport - nevrátí se ti ani půlka toho, co vložíš do přípravy, a jako eventuální vítěz obdržíš jen diplom a pixlu s proteinem, což je výsměch.

Jiří Vlk Offline

Roper

12.09.2017 20:34

Odpovědět

Re: IPF či GPC

#3

K tomu dopingu - od nás jezdí pravidelně na závody IPF dost borců a minimálně půlka z nich je nasypaná. A nevím, že by někoho někdy chytili.

Pavel Pajma Offline

POBI607

13.09.2017 08:54

Odpovědět

Re: IPF či GPC

#4

POBI607: K tomu dopingu - od nás jezdí pravidelně na závody IPF dost borců a minimálně půlka z nich je nasypaná. A nevím, že by někoho někdy chytili.
Ono jde mj. taky o to, jak jsou úspěšní/neúspěšní. Pokud případně nic významnějšího ve světě nevyhrávají, tak četnost kontrol bude hodně malá. Musejí být vidět.

Jiří Vlk Offline

Roper

13.09.2017 15:40

Odpovědět

4 příspěvky
Strana 1 z 1

Vytisknout