IPF či GPC

4 příspěvky
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

IPF či GPC

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jestli byste mi pomohli se rozhodnou, kterou federaci na rawku zvolit. Slyšel jsem, že v GPC se vůbec neřeší sypka, kdežto v IPF jsou témeř pravidelné kontroly. Chtěl bych se tedy zeptat jestli to je pravda.. Ještě jsem slyšel, že jsou něaké rozdíly v pravidlech např hloubka dřepu a podobně. Díky za odpovědi :)

Rudolf Špaček Offline

RudolfS

12.09.2017 16:31

Odpovědět

Re: IPF či GPC

Prioritní federací, ač přes svojí buzeraci, je IPF.

Kontroly dopingový v ní jsou (např. Lupače testovali klidně i v noci).

Hloubka dřepu, pokud se nepletu, se neliší, jen se odlišuje, myslím, to, že v GPC můžeš bejt při mostování na špičkách, kdežto v IPF musíš mít celý chodidlo na zemi.

Nicméně platí, že lift je nevděčnej sport - nevrátí se ti ani půlka toho, co vložíš do přípravy, a jako eventuální vítěz obdržíš jen diplom a pixlu s proteinem, což je výsměch.

Jiří Vlk Offline

Roper

12.09.2017 20:34

Odpovědět

K tomu dopingu - od nás jezdí pravidelně na závody IPF dost borců a minimálně půlka z nich je nasypaná. A nevím, že by někoho někdy chytili.

Pavel Pajma Offline

POBI607

13.09.2017 08:54

Odpovědět

POBI607: K tomu dopingu - od nás jezdí pravidelně na závody IPF dost borců a minimálně půlka z nich je nasypaná. A nevím, že by někoho někdy chytili.
Ono jde mj. taky o to, jak jsou úspěšní/neúspěšní. Pokud případně nic významnějšího ve světě nevyhrávají, tak četnost kontrol bude hodně malá. Musejí být vidět.

Jiří Vlk Offline

Roper

13.09.2017 15:40

Odpovědět

4 příspěvky
Strana 1 z 1

Vytisknout