Víceprocentní protein nad 80procent je pro dietu?

5 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Víceprocentní protein nad 80procent je pro dietu?

chci si objednat protein, nejsem v dietě ani nechci udržet svalovou hmotu, nýbrž co nejvíc jí nabrat
mám ale dotaz,

**myslel jsem, že čím více chci svalovou hmotu nabrat, tím více má být procentní

protein, tedy 80procent a výš.
Jenže dočetl jsem se toto:

Proteiny nad 65% pro nabírání a růst svalové hmoty
Proteiny nad 80% vhodné do diety

**můžete mne prosím jen vysvětlit, jakto že 80procentní protein je pro dietu místo pro nabírání a rust svalove hmoty .

Leonidas93

05.08.2017 23:21

Odpovědět

Re: Víceprocentní protein nad 80procent je pro dietu?

v dietě jde hlavně o to pálit kalorie proto 80+% protože obsahují min. sacharidu...čti složení a pak ti to dojde samo....
Nejlepší je hydro nebo isolat..

Denis Offline

Denny

06.08.2017 00:07

Odpovědět

Leonidas93: chci si objednat protein, nejsem v dietě ani nechci udržet svalovou hmotu, nýbrž co nejvíc jí nabrat
mám ale dotaz,
**myslel jsem, že čím více chci svalovou hmotu nabrat, tím více má být procentní
protein, tedy 80procent a výš.
Jenže dočetl jsem se toto:
Proteiny nad 65% pro nabírání a růst svalové hmoty
Proteiny nad 80% vhodné do diety
**můžete mne prosím jen vysvětlit, jakto že 80procentní protein je pro dietu místo pro nabírání a rust svalove hmoty .
Při tvojí váze je protein zbytečnej 110-120g bílkovin ujíš z normální stravy.
A to, že jsi někde četl,že 65% je do objemu a 80% je do diety je naprosta kravina.
A malý dodatek: Je v podstatě jedno co sníš, hlavní je kalorický výdej a příjem. Jen si hlídej bílkoviny at nejsi překyselenej.

Marek Záruba Offline

Markus93

06.08.2017 06:41

Odpovědět

Markus93: Jen si hlídej bílkoviny at nejsi překyselenej.
Jakože když sníš hodně bílkovin, tak se překyselíš?

Tomáš P Offline

Tom

06.08.2017 17:56

Odpovědět

Leonidas93: **můžete mne prosím jen vysvětlit, jakto že 80procentní protein je pro dietu místo pro nabírání a rust svalove hmoty .
Jednoduchý princip:

Abys mohl nabrat svalovou hmotu musíš sníst dostatečný množství živin (bílkovin, sacharidů a tuků). Ty pokud vážíš 65kg budeš muset jíst o dost více než jsi asi zvyklej...

Pokud chceš shazovat tuky, klíčem je omezit ve stravě sacharidy (pokud může tělo spalovat sacharidy, nemá důvod spalovat tuky). Vyšší dávky bílkovin v dietě nevadí, súpíš naopak.

Ale tohle všechno je úplně jedno, protože dokud si nesrovnáš jídelníček, tak ti to stejně k ničemu nebude. Suplementy slouží k tomu, aby jen doplnily mezery, který nejsi schopen z nějakýho důvodu ujíst.

Capita

06.08.2017 20:31

Odpovědět

5 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout