Tenisový a oštěpařský loket trénink

2 příspěvky
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Tenisový a oštěpařský loket trénink

Ahoj,

mám chronický tenisovy a osteparsky loket, rad bych prosím vynechal diskuzi o lecbe, lecbu ktera jakkoliv probehla u profesionalu se mi u cviceni vratila, navic prace s PC mi tomu taky nepridava. ( trv to jiz dele nez 4 roky )

Abych tedy cvicil, chtel bych sepsat co mozna nejvice cviku ktere by nezatezovali tyto partie a zaroven procvicil co nejvice partii na tele zda je to mozne.

V planu mam chodit treba 2 x tydne...jednou mohu zaradit cviky na nohy coz je fajn ale dale bych chtel i na horni cast tela....prosim tedy o pomoc.

Michal Beran Offline

underoathqx

05.08.2017 11:12

Odpovědět

Re: Tenisový a oštěpařský loket trénink

underoathqx: Ahoj,
mám chronický tenisovy a osteparsky loket, rad bych prosím vynechal diskuzi o lecbe, lecbu ktera jakkoliv probehla u profesionalu se mi u cviceni vratila, navic prace s PC mi tomu taky nepridava. ( trv to jiz dele nez 4 roky )
Abych tedy cvicil, chtel bych sepsat co mozna nejvice cviku ktere by nezatezovali tyto partie a zaroven procvicil co nejvice partii na tele zda je to mozne.
V planu mam chodit treba 2 x tydne...jednou mohu zaradit cviky na nohy coz je fajn ale dale bych chtel i na ...
Vršek asi moc neprocvičíš bez ruky, možná nějaký pumpování s opravdu lehkou váhou, musíš vyskoušet váhy a cviky abys věděl co si můžeš a nemůžeš dovolit.

Marek Záruba Offline

Markus93

05.08.2017 14:49

Odpovědět

2 příspěvky
Strana 1 z 1

Vytisknout