Nejlepší pre-workout

19 příspěvků
Strana 1 ze 2

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Nejlepší pre-workout

#1

Zdravím,

zajímalo by mě jaký je podle vás nejlepší pre-workout. Osobně jsem testoval jen pre-workout z místního shopu a nepřišel mě špatný jenom nemám s čím srovnávat. Máte nějaké typy na dobrý poměr "cena/výkon"?

VP Offline

8vasa8

17.07.2017 18:17

Odpovědět

Re: Nejlepší pre-workout

#2

Nejlepší je amerika i v poměru cena /výkon musí se to brát s rozumem...Ale co mám odzkoušené a není toho málo tak celkem dobrý je Od Lamky Rise and shine...co mají tady v shopu není špatný pokud toho dáš hromadu ale cena /výkon to není

Denis Offline

Denny

17.07.2017 22:31

Odpovědět

Re: Nejlepší pre-workout

#3

Díky za tip. Teď Česlík vydal brainmax3.cz který se má podobat nějakýmu pre workoutu. MYslíte, že je to dobrý složením atd?

VP Offline

8vasa8

19.07.2017 11:11

Odpovědět

Re: Nejlepší pre-workout

#4

8vasa8: Teď Česlík vydal brainmax3.cz který se má podobat nějakýmu pre workoutu. MYslíte, že je to dobrý složením atd?
Jestli si ještě neprokoukl jeho metody podnikání, tak je mi tě líto. :)

Naposledy upraveno 19.07.2017 16:08

Jiří Vlk Offline

Roper

19.07.2017 16:02

Odpovědět

Re: Nejlepší pre-workout

#5

co mají tady v shopu není špatný pokud toho dáš hromadu ale cena /výkon to není
Upřímně bych s tím moc nesouhlasil, naopak je to poměrně dost muziky. V kontextu s místním amg lidi hodně míchaj jabka s hruškama. Otázka je, co přesně člověk od "pre-workoutu" čeká. Zdejší komplex je dost kvalitní a je založený na podpoře mps, odplavování odpadních látek vzniklých svalovou prací, poskytnutí "paliva" pro energetické sytémy, dodání podceňovaných mikronutrientů... Není to jako drtivá většina ostatních výrobků - kde je to samé pořád dokola: základ prda kofeinu, taurin, kreatin, arginin = nitroboost jako prase, ale (s troškou nadsázky)vyjma nakopnutí, co dalšího ti to nabídne.
Až v poslední době se výrobci snaží taky trochu odprostit od koceptu nakopávač a skládat to chytřeji aby to opravdu pomohlo nabírat svaly, zlepšilo fyzickou výkonnost apod.

Rise and shine, so what? Takových je na trhu dalších 500.

Brainmax3. :D Česlík je marketingový génius. Kdo jiný dokáže lidem tak skvěle prodat pár rostlinných látek (extrakt je tam pokud vím snad jen jeden, což je vzhledem k ceně dost psycho) a dělat z toho legální anabolický steroid, lék na neplodnost (respektive lék prakticky na všechno), a celkově doslova magický prášek za dost přemrštěnou cenu. A hlavně kdo jiný dokáže takové masy přimět aby to kupovali.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

19.07.2017 21:23

Odpovědět

Re: Nejlepší pre-workout

#6

Díky za vyčerpávající odpověď. Samozřejmě se mě marketing Česlíka vůbec nelíbí a přijde mě občas dost přehnaný. Ale například jeho optimalizace zdraví je výborný zdroj informací.

VP Offline

8vasa8

20.07.2017 14:20

Odpovědět

Re: Nejlepší pre-workout

#7

Pokud člověk o výživě nic neví, tak je to bezpochyby relativně přínosná brožura. I když se Česlík u lidí, kteří výživě opravdu rozumí často dost zesměšňuje. Hlavně proto, že si interpretuje data tak, aby mu seděly do jeho filosofie a občasně dokáže sepsat i takový nonsens, který fakticky nemá jakýkoliv vědecký podklad. Ale zase stojí to kolik, 2000+kč? A co za to dostaneš? Pouhé shruntí jedné učebnice dietetiky a jednoho skrtipta klinické výživy pro prváky na lékařské fakultě. Ta marže za jeho "knowhow" a pěkný pdfkový design je zcestná.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

20.07.2017 18:33

Odpovědět

Re: Nejlepší pre-workout

#8

Souhlasím. Česlík v tom umí chodit. Mám od něj pár protokolů, ale s postupem času, když do toho víc pronikneš, tak ti v podstatě nic zásadního neřekne. Nehledě na to, že ho sleduju delší dobu a v něčem si dosti protiřečí. To co bylo špatný, je najednou úplně ideální a naopak.
Úplně nejvíc se bavim, když popisuje jeho euforický stavy po požití nějakých bylinek, případně slavnýho Brainmaxu nebo yerby. Shodou náhod sem pár z toho zkusil a asi sem silně imunní. A poslední věc, co mě zaráží je, že i ti nejslavnější autoři se ve svých pracích a publikacích vždy odkazují na zdroj,studii, citaci apod. U Česlíka nic. Zdá se, že má nejspíš doma malé výzkumné centrum.

David Richtr Offline

jimbo93

22.07.2017 18:52

Odpovědět

Re: Nejlepší pre-workout

#9

jimbo93: ...Mám od něj pár protokolů...
Nechápu význam a důvod, proč si jeho protokoly kupovat. Navíc, když dost čerpal, jak říká, informace od Thibaudeaua. To akorát signalizuje lenost kupujícího načíst knihy od ruskejch autorů.

Jiří Vlk Offline

Roper

22.07.2017 19:24

Odpovědět

Re: Nejlepší pre-workout

#10

Někteří čtenáři například mají i jiný věci na práci, sotva stíhají trénovat, tak se hodí mít nějaký předepsaný tréninkový plán. Konkrétně třeba teď mám jeden přímo od Thibse, a vůbec těch peněz nelituju.
Ruská literatura může být fajn, jak říkáš, ale určitě to není jedinej středobod vesmíru. A navíc, pokud si matně vzpomínám, tak si kdysi taky uvažoval o jednom z jeho protokolů..

David Richtr Offline

jimbo93

22.07.2017 21:24

Odpovědět

Re: Nejlepší pre-workout

#11

Jo, uvažoval, protože jsem neměl tehdy jinej kvalitní informační zdroj. Ovšem teď, kdy jsem si vytvořil ucelený soubor znalostí, musím říct, že toho lituji. Nechat se ovlivnit článkama, jež často ani neměly předložený vědecký potvrzení - vycházely ze subjektivního hodnocení, které se v některých částech rozporovaly a které vlastně, jak už zde na fórum bylo několikrát napsáno, predikovaly revoluci za revolucí, bylo velkou chybou.

Musím ti oponovat. 90% studií, které souvisejí s tréninkem/výživou, vzešly převážně od Sovětů/Rusů. V tréninku je jasně doložitelná situace Louie Simmonse a (ruský) konjugovaný metody.

S tím, že někdo nestíhá moc trénovat, na mě nechoď. To smrdí výmluvou. Mám známého, co se věnuje vrhačský disciplíně, přes den je u bezpečnostní složky, žije s přítelkyní, jezdí na závody a musí stíhat tréninky na oválu a v posilovně.

Naposledy upraveno 22.07.2017 23:36

Jiří Vlk Offline

Roper

22.07.2017 23:04

Odpovědět

Re: Nejlepší pre-workout

#12

Máte nějaké tipy na knížky kolem stravy?

VP Offline

8vasa8

25.07.2017 10:59

Odpovědět

Re: Nejlepší pre-workout

#13

KrystofK: Pokud člověk o výživě nic neví, tak je to bezpochyby relativně přínosná brožura. I když se Česlík u lidí, kteří výživě opravdu rozumí často dost zesměšňuje. Hlavně proto, že si interpretuje data tak, aby mu seděly do jeho filosofie a občasně dokáže sepsat i takový nonsens, který fakticky nemá jakýkoliv vědecký podklad. Ale zase stojí to kolik, 2000+kč? A co za to dostaneš? Pouhé shruntí jedné učebnice dietetiky a jednoho skrtipta klinické výživy pro prváky na lékařské fakultě. Ta marže za jeho "...
Chlape je vidět, že si ani jeden protokol od Česlíka nečetl. Zároveň postrádáš jakékoliv obchodní myšlení, které léčíš na česlíkovo údajné předraženosti. Pro boha chlape. Cenu určuje trh stejně tak jako u toho BrainMaxu 3, který na mě osobně působí skvěle. Po roce jsem měl bez jakékoliv změny v jídelníčku zase vánočku u moře. To znamená, že jestli Česlík prodává PDF dokument za 2 tis. Je fakt dobrý a něco na tom musí být. Ti nejlepší totiž vydělávají nejvíc. A musíš si tu jejich kvalitu zaplatit. Ve všech disciplínách bez vyjímky. Tak nech toho hejtu a zkus taky něco vymyslet nebo si aspoň přečíst ten jeho "výcuc skript klinické výživy". OMG.

Adam Sirotný Offline

avac

12.09.2017 17:19

Odpovědět

Re: Nejlepší pre-workout

#14

:-D :-D :-D

Naposledy upraveno 12.09.2017 18:04

Rudolf Špaček Offline

RudolfS

12.09.2017 17:19

Odpovědět

Re: Nejlepší pre-workout

#15

avac: Chlape je vidět, že si ani jeden protokol od Česlíka nečetl. Zároveň postrádáš jakékoliv obchodní myšlení, které léčíš na česlíkovo údajné předraženosti. Pro boha chlape. Cenu určuje trh stejně tak jako u toho BrainMaxu 3, který na mě osobně působí skvěle. Po roce jsem měl bez jakékoliv změny v jídelníčku zase vánočku u moře. To znamená, že jestli Česlík prodává PDF dokument za 2 tis. Je fakt dobrý a něco na tom musí být. Ti nejlepší totiž vydělávají nejvíc. A musíš si tu jejich kvalitu zaplatit...
Ještě bych dodal, že když mu komentovali lidi na FB jeho video, kde dřepoval, tak se oháněl tím, že byl první propagátor ATG dřepů u nás(dělal Low Bar dřep). Na to jsem mu tam napsal, že třeba kritici naráží na hloubku dřepu, nýbrž na ohýbání bederní páteře ve spodní fázi dřepu. Na což mi odepsal, že je to nejen v pohodě a nevadí to, ale že je to někdy dokonce žádoucí a argumentoval tím, že to dělají vzpěrači. Od té doby už ho vůbec neberu vážně.

Má na naturála, pokud vážně je, hodně solidní postavu a skvělý marketing. Te se mu musí nechat.

Lukáš Plíhal Offline

Lukias17

18.09.2017 22:12

Odpovědět

Re: Nejlepší pre-workout

#16

Lukias17: Ještě bych dodal, že když mu komentovali lidi na FB jeho video, kde dřepoval, tak se oháněl tím, že byl první propagátor ATG dřepů u nás(dělal Low Bar dřep). Na to jsem mu tam napsal, že třeba kritici naráží na hloubku dřepu, nýbrž na ohýbání bederní páteře ve spodní fázi dřepu. Na což mi odepsal, že je to nejen v pohodě a nevadí to, ale že je to někdy dokonce žádoucí a argumentoval tím, že to dělají vzpěrači. Od té doby už ho vůbec neberu vážně.
Má na naturála, pokud vážně je, hodně solidní p...
Jemu se nic neohne protože měří metr padesát.

Sebastián Offline

Peck-Deck

19.09.2017 10:13

Odpovědět

19 příspěvků
Strana 1 ze 2

Vytisknout