Roberts 4 day program hypertrophy mod

3 příspěvky
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Roberts 4 day program hypertrophy mod

Dobrý deň začal som cvičiť tento program momentálne som vo fáze 4 day Prep 3 týždeň chcem sa opýtať keď odcvičím túto fázu 4 day Prep mám ísť hneď na ďalšiu fázu 4 day Prepr (2) a potom na ďalšiu alebo mam dať medzi nimi niakú pauzu ?? ďakujem za poradenie.
PS: na odporúčanie ROPERA som si prečítal knižku Silový tréning praxe a věda (vlastne som ju čítal 4x a posunul som ju ďalej - veľmi dobrá knižka) podľa nej by som mal ísť ďalej aspoň tak si mýslím.
Ten program mi sem nejde vložiť lebo je v excelli hm..

Naposledy upraveno 14.07.2017 12:09

Jozef Nový Offline

999JOZEF999

14.07.2017 10:40

Odpovědět

Re: Roberts 4 day program hypertrophy mod

Nemusel jsi zakládat novej topic, je už zde:

http://www.forum.body-test.cz/cs/tema/1511-powerliftersky-program-zamereny-na-hypertrofii/?#post-29996

A ano, přípravný fáze se jedou bez pauzy i v případě, že se, jak píšeš, nacházíš ve třetí přípravný fázi a přecházíš na soutěžní. V soutěžní máš i volný dny před testem PR. Po soutěžní fázi máš mít týden volno, nicméně ten týden volna by měl představovat aktivní odpočinek (plavání, volejbal, nohejbal, fotbal apod.), jinak dojde spíš k poklesu výkonnosti.
999JOZEF999: PS: na odporúčanie ROPERA som si prečítal knižku Silový tréning praxe a věda (vlastne som ju čítal 4x a posunul som ju ďalej - veľmi dobrá knižka) podľa nej by som mal ísť ďalej aspoň tak si mýslím.
Mě taky zprvu uchvátila, jen je škoda, že na českým/slovenským trhu je snad jediná, která nepostrádá kvalitu a myšlenku.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Jiří Vlk Offline

Roper

14.07.2017 13:56

Odpovědět

Re: Roberts 4 day program hypertrophy mod

Ďakujem pekne za radu.

Jozef Nový Offline

999JOZEF999

14.07.2017 14:18

Odpovědět

3 příspěvky