Sofia Loft

10 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Sofia Loft

Zajmal by mě jaký názor máte na powerlifterky a pak konkrétně na Sofiu Loft závodnici, která je pod federací IPF do 52Kg.

Marek Záruba Offline

Markus93

09.07.2017 18:52

Odpovědět

Re: Sofia Loft

Sem fanda. Jednak se mi ten sport sám o sobě zdá smysluplnej a líbí, takže držim palce komukoli, kdo se nebojí začít trénovat. O to víc holkám, který od něj spousta lidí odrazuje a nemaj k němu tak snadnou cestu. A jednak, co koukám kolem sebe, tak holky, co se nebojej zvedat, ale přitom se nenechaj strhnout na typickej "lifterskej" jídelníček a držej si tyhle nizší váhovky, tak podle mě vypadaj moc dobře.

Konkrétně tuhle borku neznám, letos na MS, myslim, nebyla. Ale co se dá říct na ty výkony, jedině masakr :)

Adam J. Nave Offline

adamnu

09.07.2017 21:03

Odpovědět

Markus93: Zajmal by mě jaký názor máte na powerlifterky...
Základ je, aby měla dobrou stavbu těla pro lift - malá a podsaditá postava, krátký končetiny. A aby nebyla z Česka, protože tady nemá obecně powerlifting status.

Jinak pořád platí to, že třeba crossfiter/ka je sledovanější/populárnější, než powerlifter/ka. O finanční stránce ani raději nehovořím.

Jiří Vlk Offline

Roper

09.07.2017 22:12

Odpovědět

Roper: Jinak pořád platí to, že třeba crossfiter/ka je sledovanější/populárnější, než powerlifter/ka. O finanční stránce ani raději nehovořím.
Asi lidi nebaví se dívat na 140kg vážícího chlapa, který si 3x dřepne, 3x zatlačí a 3x něco zvedne.

Marek Záruba Offline

Markus93

09.07.2017 22:20

Odpovědět

Jo a ty finance v Americe nebo vůbec po světě se powerliftingem nejspíš nedá živit i když patříš k nejlepším.

Marek Záruba Offline

Markus93

09.07.2017 22:22

Odpovědět

Markus93: Asi lidi nebaví se dívat na 140kg vážícího chlapa, který si 3x dřepne, 3x zatlačí a 3x něco zvedne.
To je jedna strana mince - neatraktivita. Ale prostě ten sport je nevděčnej z více důvodů. Za vítězství dostaneš jen protein/diplom; nevrátí se ti ani půlka z toho, co vrazíš do přípravy; být šampión republiky u nás nepředstavuje prestiž apod.

Nejtrefnější příklad je ten, že hvězda v NFL za reklamu na Coca-Colu, nepřekračující 15 sekund, dostane klidně 25-30000$, kdežto powerlifter nic závratnýho nedostane a ještě musí de facto škemrat o sponzoring.

Kdybych byl obdařenej dobrou silou, jak maximální, tak dynamickou, kdybych měl rychlej sprint na 60m, jednoznačně volím atletiku/americkej fotbal. To je špička ledovce. Nicméně na slovo „kdyby“ se nehraje.

Naposledy upraveno 09.07.2017 22:39

Jiří Vlk Offline

Roper

09.07.2017 22:38

Odpovědět

Markus93: Jo a ty finance v Americe nebo vůbec po světě se powerliftingem nejspíš nedá živit i když patříš k nejlepším.
Tak jasně, že nedá. Nebo ty jsi žil v domnění, že dá? I takovej Malanichev má normálně vedlejší práci, i Sarychev, respektive on moc vlastně ne, jelikož je na 99% mafián. :D

Jiří Vlk Offline

Roper

09.07.2017 22:48

Odpovědět

Roper: To je jedna strana mince - neatraktivita. Ale prostě ten sport je nevděčnej z více důvodů. Za vítězství dostaneš jen protein/diplom; nevrátí se ti ani půlka z toho, co vrazíš do přípravy; být šampión republiky u nás nepředstavuje prestiž apod.
To mě taky vytáčí, že lifter kterej se připravuje 3 měsíce na 1 soutěž dostane protein. A pak vydíš jak fotbalista(nemyslím americkej)se válí na zemi a simuluje, že ho protihráč srazil ,když byl od něj 3 metry a za tohle dostávají miliony ročne i víc.

Marek Záruba Offline

Markus93

09.07.2017 22:54

Odpovědět

Markus93: To mě taky vytáčí, že lifter kterej se připravuje 3 měsíce na 1 soutěž dostane protein. A pak vydíš jak fotbalista(nemyslím americkej)se válí na zemi a simuluje, že ho protihráč srazil ,když byl od něj 3 metry a za tohle dostávají miliony ročne i víc.
*vidíš

Protože to sleduje téměř každej. De facto každej člověk na světě může čutat do mičudy. I absolutní laik, kterej sport vůbec nesleduje, ví, kdo je třeba Messi, C. Ronaldo, Neymar apod.
Kdežto powerlifting tolik lidí dělat nemůže. Když se zeptáš obyčejnýho Čecha, kdo je kupříkladu D. Lupač, tak odpoví: "Nevím, nemám tušení."

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Jiří Vlk Offline

Roper

09.07.2017 23:07

Odpovědět

Markus93: To mě taky vytáčí, že lifter kterej se připravuje 3 měsíce na 1 soutěž dostane protein. A pak vydíš jak fotbalista(nemyslím americkej)se válí na zemi a simuluje, že ho protihráč srazil ,když byl od něj 3 metry a za tohle dostávají miliony ročne i víc.
Proč do toho tahat fotbalový herečky :-)

Stanislav K. Offline

Standa

11.07.2017 13:55

Odpovědět

10 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout