Co bude dál?

17 příspěvků
Strana 1 ze 2

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Co bude dál?

Ahoj všem, delší dobu jsem tu nebyl a pořád se zde nic nezměnilo, žádné nové články, žádné nové logy. Zajímá mě, co se zde změní k lepšímu? Stránka umírá. :-)

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

04.05.2017 18:31

Odpovědět

Re: Co bude dál?

Tak na fóru je v poslední době Tetsuo velmi aktivní. Alespoň na počáteční restart je to myslím více než dostačující, ono by to ale asi chtělo, nějaké alespoň dva trochu fundované moderátory aby to tu vedli a odpovídali na základní dotazy.
Každopádně i kdyby tu měl být jeden článek za 2 měsíce, tak vzhledem k jejich dsavadní kvalitě a obsáhlosti je to mnohem lepší, než ty "invektiva dle chutě", které fakticky každý den vychází například na supertělu.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

05.05.2017 00:02

Odpovědět

Kamil Fila Offline

Tetsuo

05.05.2017 01:18

Odpovědět

Já bych si tu třeba dál vedl log, protože je nejdelší a hodně sledovanej, jenže prakticky si tu log vedou tak nanejvýš tři lidi, což je demotivující.

Jinak mě Tetsuo požádal napsat článek o tréninku od Sheika, jenže problém tkví v tom, že jsem línej sepisovat kvalitní a delší článek, a taky to, že ten trénink je nejlíp vysvětlující v Excelu na grafech a tabulkách.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 3x.

Jiří Vlk Offline

Roper

05.05.2017 14:16

Odpovědět

Roper: Jinak mě Tetsuo požádal napsat článek o tréninku od Sheika, jenže problém tkví v tom, že jsem línej sepisovat kvalitní a delší článek, a taky to, že ten trénink je nejlíp vysvětlující v Excelu na grafech a tabulkách.
Na to si počkám.

Maty

05.05.2017 15:28

Odpovědět

Roper: tak dej odkaz na tabulky,k tomu pár slov a jak do toho.Zbytek nech na dotazech.postupem času bych nějakej trénink od něj jel.takže za článek budu rád.

A co by jako mělo se servrem bejt? článku je habakupa na foru se pár rozumnejch lidí přád najde,informací kupa.kdo chce víc číst ať si koupí knížku.

tycovy_mixer

05.05.2017 20:04

Odpovědět

U mě jde o to, že mám pořád nějaký vyřizování mimo gym a že bude složitý se k tomu dokopat, navíc psychiku a myšlení se momentálně snažím upínat k probíhajícímu makrocyklu Sheika.

Ale ok, když je zájem více osob, tak něco zkusím sepsat. Nicméně pevnej termín neumím teď říct.

Jiří Vlk Offline

Roper

05.05.2017 21:28

Odpovědět

Souhlasím, že článku je tu hromada. Jediný by možná bylo fajn, kdyby tu přibyly ty články o rostlinných extraktech, co tu myslím někde Tetsuo sliboval. Ale já osobně bez nich přežiju a chápu, že měl teď jiný starosti.
Ale ok, když je zájem více osob, tak něco zkusím sepsat. Nicméně pevnej termín neumím teď říct.
Jo, mě by to taky zajímalo. Až to budeš mít, můžeš mi to poslat. Jednak je dobrý to dát někomu, kdo má odstup a všimne si tak stylistických chyb a druhak Sheika skoro vůbec neznám, takže si na mně rovnou můžeš vyzkoušet, jestli je to srozumitelný.

Martin Štencel Offline

Torio

06.05.2017 00:02

Odpovědět

Určitě bych měl zájem o články od Ropera :)

Pavel Pajma Offline

POBI607

09.05.2017 17:11

Odpovědět

I přes časovou tísni jsem dneska Tetsuovi zaslal překlad systému bench pressu od Sheika, takže když vše bude ok, do dvou dnů by zde měl bejt novej článek.

Naposledy upraveno 10.05.2017 18:14

Za tento příspěvek bylo poděkováno 5x.

Jiří Vlk Offline

Roper

10.05.2017 16:46

Odpovědět

Jediný, co mi na tomhle webu fakt chybí, jsou články o provedení nejčastějších cviků.

mibro

11.05.2017 09:48

Odpovědět

Jako tenhle a spol?
http://www.body-test.cz/cs/clanky/144-drep-s-velkou-cinkou-na-zadech/

Kamil Fila Offline

Tetsuo

11.05.2017 12:41

Odpovědět

Aha, to jsem přehlídl, sorry :) Myslel jsem, že v článcích v rubrice cviky jsou jen odkazy na YouTube videa. :)

mibro

11.05.2017 13:43

Odpovědět

tycovy_mixer: A co by jako mělo se servrem bejt? článku je habakupa na foru se pár rozumnejch lidí přád najde,informací kupa.kdo chce víc číst ať si koupí knížku.
To sice je, ale už delší dobu nevyšlo nic zajímavého. Je žalostné, že v sekci Silový trénink jsou jenom vlastně dva tréninky. I Aktin produkuje více článků. :-)
Roper: I přes časovou tísni jsem dneska Tetsuovi zaslal překlad systému bench pressu od Sheika, takže když vše bude ok, do dvou dnů by zde měl bejt novej článek.
Super! :-)

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

11.05.2017 14:19

Odpovědět

Pořád ani jeden nový článek? :-(

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

17.05.2017 14:45

Odpovědět

Dmitry: Pořád ani jeden nový článek? :-(
Tetsuovi prej bouchnu comp a rychle si sháněl novej, takže se to nejspíš zpozdí.

Naposledy upraveno 17.05.2017 18:08

Jiří Vlk Offline

Roper

17.05.2017 18:06

Odpovědět

17 příspěvků
Strana 1 ze 2

Vytisknout