Kůra pro obnovu svalů a regeneraci po operaci

11 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Kůra pro obnovu svalů a regeneraci po operaci

Zdravím,

před 2 lety jsem byl na operaci s kolenem, i přes trénink se mi už na tu nohu nepodařilo obnovit svaly aby byly stejné jako na zdravé noze. Cca před měsícem jsem si koleno na již operované noze zranil a budu asi muset na operaci.

Chtěl bych tedy po operaci dát jednu kůru abych si nohu co nejdříve osvalil a urychlil regeneraci. Aby se něco takového znovu neopakovalo.

Můj dotaz zní, zda má něco takového smysl? Popř. jaké látky a v jakém dávkování zvolit? Jak daleko po operaci? Skočit do cvičení rovnou s kůrou nebo začít pozvolna a kůru nasadit po nějaké době?

V sypání jsem úplný laik, uvažoval jsem o peptidech, ale to mi tady bylo tak nějak rozmluveno :) Takže bych Vás všechny rád poprosil o radu v tomhle směru.

Díky moc.

Naposledy upraveno 28.03.2017 21:23

Sedy

28.03.2017 21:22

Odpovědět

Re: Kůra pro obnovu svalů a regeneraci po operaci

1) S peptidy je problém, že nemusí být pravé a že stojí několikrát tolik co steroidy.

2) Kůru by ti nikdo moc veřejně rozepisovat neměl. Obecně známo je, ž stanozol šlachy poškozuje, naopak nandrolon léčí. Brát samotný nandrolon je nesmysl, protože silně potlačuje vlastní produkci testosteronu.
Oblíbený prostředek na regeneraci kloubů je růstový hormon.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

28.03.2017 22:31

Odpovědět

Děkuji.

Naposledy upraveno 28.03.2017 22:46

Sedy

28.03.2017 22:41

Odpovědět

Rád bych se tomuto tématu vrátil. Mám jedno koleno po operaci menisku a druhé mě zlobí a začíná i nově to operované. Je nějaká možnost díky AS kolena rychleji osvalit? Klidně do SZ pokud to někdo nechce rozepisovat. Opravdu se v tom nevyznám.

Moc díky

Jakub S Offline

bukaj

03.04.2017 12:53

Odpovědět

Primárně se zaměř na mobilitu a rehabilizační cviky. S dopingem si dej načas, pár měsíců, možná ho pak ani nebudeš potřebovat.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

03.04.2017 15:02

Odpovědět

Na koleno jsem zaměřený již cca půl roku. Vitamíny, alavis, různý masti atd. . Toto beru čistě jako další možnost. Jde mi v podstatě o to, že když se rozhodnu, tak chci mít něco načteno a nekoupit hned první co uvidím.

Mohl bys mě prosím nasměrovat co vše si načíst? Koukal jsem na růstové hormony co si zmínil výše. Mělo by se to s něčím kombinovat? Klidně do zprávy.

Díky za vysvětlení a ochotu.

Jakub S Offline

bukaj

03.04.2017 19:30

Odpovědět

Pořád koukáš po tom, jak utišit následky-bolest, ale nestaráš se o to, jak se zbavit příčiny problémů.

Důvod je na 90 % ten, že jsi zkrácený a že máš špatnou techniku jednotlivých cviků.
Zkrácení nezlepšíš statickým strečinkem, ale mobilitou.

Kromě toho budeš mít oslabené některé podpůrné svaly, takže je musíš rehabilitovat.

Na tohle bys měl pracovat tak 3 měsíců.

Pak si můžeš zkusit nějakou lehkou kůru typu testosteron+nandrolon+GH nebo IGF nebo MGF

Naposledy upraveno 03.04.2017 23:59

Kamil Fila Offline

Tetsuo

03.04.2017 23:57

Odpovědět

Tetsuo: 1) S peptidy je problém, že nemusí být pravé a že stojí několikrát tolik co steroidy.
2) Kůru by ti nikdo moc veřejně rozepisovat neměl. Obecně známo je, ž stanozol šlachy poškozuje, naopak nandrolon léčí. Brát samotný nandrolon je nesmysl, protože silně potlačuje vlastní produkci testosteronu.
Oblíbený prostředek na regeneraci kloubů je růstový hormon.
Nic ve zlém, ale jako moderátor rozdávat takové rady, když o tom moc nevíš není nejvhodnější.
Stanozolol silně stimuluje syntézu kolagenu- na šlachy a klouby pomáhá- klouby někoho bolí, protože zároveň u někoho v kloubech vyvolává zánětlivou bolest....
Všechny steroidy potlačují produkci testosteronu- tohle není důvod proč je nandrolon samotný nevhodný k použití (i když se tak v medícíně bez problémů používá).
Nandrolon je velmi málo androgenní a stimuluje produkci prolaktinu- bez doplnění silným androgenem, způsobí impotenci a další nepříjemné příznaky nízké hladiny androgenů.

Petarosus

10.04.2017 19:49

Odpovědět

Když už je o tom řeč tak nejsou steroidy náhodou léky? :) A léky jsou od toho aby pomohly s bolestí a léčbou, kdyby bylo na mě tak bych do toho šel, na zotavení není třeba velké dávky jako toho zneužívají sypači...to je můj laický názor. Já skoro rok beru Alavis a problémy s klouby nemám, ale ani nikdy předtím jsem neměl moc problémy ani žádnou operaci, beru to preventivně.

Maty

10.04.2017 20:43

Odpovědět

Maty: ...Já skoro rok beru Alavis...
Ovšem to je těžkej androgen. :D

Jiří Vlk Offline

Roper

11.04.2017 10:31

Odpovědět

Roper: Ovšem to je těžkej androgen. :D
Při čtení to vyznívá jako bych tím myslel AS, ale inteligentní člověk pochopí jak jsem to myslel :D

Maty

11.04.2017 12:37

Odpovědět

11 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout