Nootropika

7 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Nootropika

Ahoj, začal jsem se zajímat o látky, které by měly zlepšit soustředění, kognitivní funkce, náladu atd. atd. Rád zkouším nové věci a tohle mě hodně zaujalo, nicméně nevím kde začít. Určitě vyzkouším Piracetam normálně z lekárny spolu s koffeinem a theaninem, ale potom bych chtěl zkusit i něco složitějšího, možná si složit svůj vlastní "Nootropic stack" jak říkajíc. Nemáte někdo nějaké zkušenosti o které byste se mohli podělit? Klidně doporučit nějaký hotový supplement. Tady u nás v ČR jsem našel snad pouze BrainMax jakožto hotový supplement s tímto zaměřením, ale nevím jestli se vyplatí mu věřit. Jinak jsem našel i jiné ale ty se málokdy nedováží do ČR, např. Alpha Brain od Onnitu bych chtěl hodně zkusit, ale z jejich stránek sem neposílají a ani na Amazonu jsem to nenašel. Nemáte proto nějaký tipy? Ať už o jednotlivých látkách, kde je sehnat, odkud je objednat nebo klidně hotový supplementy a znovu, kde je objednat, cena atd. atd. Zajímá mě zkrátka všechno o tomto tématu, i vaše vlastní zkušenosti(hlavně to!).

Předem díky moc za odpovědi!

Jacob Simek Offline

JacobSimi

07.03.2017 14:57

Odpovědět

Re: Nootropika

JacobSimi: Ahoj, začal jsem se zajímat o látky, které by měly zlepšit soustředění, kognitivní funkce, náladu atd. atd. Rád zkouším nové věci a tohle mě hodně zaujalo, nicméně nevím kde začít. Určitě vyzkouším Piracetam normálně z lekárny spolu s koffeinem a theaninem, ale potom bych chtěl zkusit i něco složitějšího, možná si složit svůj vlastní "Nootropic stack" jak říkajíc. Nemáte někdo nějaké zkušenosti o které byste se mohli podělit? Klidně doporučit nějaký hotový supplement. Tady u nás v ČR jsem našel ...
Čau. Jednou jsem z US (nutraplanet.com) kupoval stack Focus XT (caffeine free verze) + Noopept. Ten Noopept jsem dával při zkouškovém a myslím, že dobrý. Minimálně pamět to, řekl bych, poznala.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Venec

07.03.2017 15:11

Odpovědět

Venec: Čau. Jednou jsem z US (nutraplanet.com) kupoval stack Focus XT (caffeine free verze) + Noopept. Ten Noopept jsem dával při zkouškovém a myslím, že dobrý. Minimálně pamět to, řekl bych, poznala.
Takže z Nutraplanet.com jde objednávat k nám, jak dlouho to trvá a kolik je poštovný? O Noopeptu jsem taky četl má to být jedno z nejlepších nootropik snad, takže dík za tip!

Jacob Simek Offline

JacobSimi

07.03.2017 15:24

Odpovědět

JacobSimi: Takže z Nutraplanet.com jde objednávat k nám, jak dlouho to trvá a kolik je poštovný?
Záleží, jak plnej košík máš. Pokud bys koupil tohle samotný kombo, tak snad se vejdeš do shippingu 7,95 $, ale taky nemusíš. To je samozřejmě economy shipping a ten může trvat něco mezi 10-20 dny ze zkušenosti. Stejně tak to pak může uvíznout na celnici a nebo to prostě pustí dál a neplatíš clo ani daň. Osobně si myslím, že čím drobnější/levnější zásilka, tím menší risk, že to půjde k celnímu řízení, ale to je pouze můj dojem.

Venec

07.03.2017 17:36

Odpovědět

Venec: Osobně si myslím, že čím drobnější/levnější zásilka, tím menší risk, že to půjde k celnímu řízení, ale to je pouze můj dojem.
Jen pokud by byl někdo zvědavý, dodám info ohledně celnice - balíčky chodí na kontrolu namátkově, čili není zase nějak velká šance, že zachytí zrovna ten Váš.

Arty64

31.05.2018 12:32

Odpovědět

jednodušší jak řešit celně řízení a objednávání ze zahraničí bude určitě objednávka z nootropika.net - spolehlivý prodejce který má sortiment jako Noopept, Piracetam, Phenibut a mnoho dalších :))))

Adrian

před 2 měsíci

Odpovědět

Máme řadu nootropik a dlouhodobě je již testuji. Klidně napiš na info@nutri-exact.cz

Jakub Lonský Offline

jakublonsky

před 1 měsícem

Odpovědět

7 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout