Jaký je nejlepší cvik na záda na doma (bez hrazdy a dostatečně velkého závaží pro mrtvý tah)?

5 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Jaký je nejlepší cvik na záda na doma (bez hrazdy a dostatečně velkého závaží pro mrtvý tah)?

Moje oblíbený cviky na záda na doma (které střídám) jsou:
- inverted row
- one-arm dumbbell row
- incline bench dumbbell row
Je nějaký větší rozdíl mezi těmihle cviky v zapojení svalů?

Hrazdu zatim nemám (zatim ani nejsem tak dobrej, abych shyboval) a na mrtvý tah mám málo závaží. Na spodek zad dělám švihy s kettlebellem.

Naposledy upraveno 26.02.2017 17:05

mibro

26.02.2017 17:03

Odpovědět

Re: Jaký je nejlepší cvik na záda na doma (bez hrazdy a dostatečně velkého závaží pro mrtvý tah)?

zkus si pořídit odporový gumy . já s nima třeba jezdím nějaký přítahový cviky na záda atd.

Naposledy upraveno 28.02.2017 20:54

Luboš Levý Offline

ufolevy

28.02.2017 20:54

Odpovědět

Re: Jaký je nejlepší cvik na záda na doma (bez hrazdy a dostatečně velkého závaží pro mrtvý tah)?

A na cem mas ty gumy pridelany?

mibro

04.03.2017 00:57

Odpovědět

např. něco takového, variant je hodně. gumu můžeš zaháknout buď jenom za nohy nebo např za kliku u dveří nebo nějakou pevnou oporu co máš doma

na netu je cviků i videí mraky

Luboš Levý Offline

ufolevy

04.03.2017 07:44

Odpovědět

Vyzkoušim :) Sice spis preferuju cviky s volnyma vahama, ale asi se to vyplati koupit.

Kde jsi ty gumy kupoval?

Naposledy upraveno 05.03.2017 18:06

mibro

05.03.2017 18:05

Odpovědět

5 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout