Zajímavé články

332 příspěvků
Strana 8 ze 21

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Zajímavé články

Mně přijde docela vtipné, jak bezmezně Orava věří Poliquinovi, že mu stačí jeden článek, aby kompletně změnil pohled na věc.

Ragu Offline

ragu

10.09.2014 16:14

Odpovědět

Syntetické antioxidanty ... - pokud má antioxidační efekt mít nějaký vitamín, tak většina vitamínů v suplementech jsou syntetické.

Přírodní extrakty jsou dost drahé.

Jinak, proto taky dáváme do vitamínů byliny a doporučujeme brát látky s vysokým obsahem fytoživin, jako jsou chlorella a spirulina.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

10.09.2014 16:42

Odpovědět

http://www.strengthsensei.com/the-meat-and-nut-breakfast/

Co si o tom myslíte ? :-)

Naposledy upraveno 11.09.2014 00:43

Pepíček Offline

Ryflajz

11.09.2014 00:43

Odpovědět

Ryflajz: http://www.strengthsensei.com/the-meat-and-nut-breakfast/
Viz tenhle článek - ráno je potlačená produkce HCl v žaludku, tudíž se maso dostatečně nenatráví a ve střevech už pak jenom zahnívá.

Jiří Mráz Offline

Frost

11.09.2014 15:04

Odpovědět

Frost: Viztenhlečlánek - ráno je potlačená produkce HCl v žaludku, tudíž se maso dostatečně nenatráví a ve střevech už pak jenom zahnívá.
Sorry, ale v tom článku není jediná citace. Nebudu zpochybňovat zkušenosti a znalosti pana Nováka, ale když už něco tvrdí, mohl by taky občas ukázat, jak k tomu přišel. Stejně tak si nepamatuju, že bych se někdy v nějaké literatuře setkal s pojmem "trávící vrcholy".

Naposledy upraveno 11.09.2014 15:31

Ragu Offline

ragu

11.09.2014 15:21

Odpovědět

ragu: Sorry, ale v tom článku není jediná citace. Nebudu zpochybňovat zkušenosti a znalosti pana Nováka, ale když už něco tvrdí, mohl by taky občas ukázat, jak k tomu přišel.
Proti tomu rozhodně nic nenamítam. Když někdo (třeba Novák osobně) přijde s jasnými podklady, že/proč tomu tak je, budu jenom rád. Stejně jako když to někdo obdobným způsobem vyvrátí.
Do tý doby je to asi na každým, zda si vezme k srdci Novákovo názor a nebo jestli bude snídat dle doporučení v onom článku. (samozřejmě teď neuvažuju libovolný další varianty).

Jiří Mráz Offline

Frost

11.09.2014 16:07

Odpovědět

Já teda maso snídat neplánuju a tady Patrik, kterej fňuká i nad vločkama nebo vajíčkama, myslím taky ne. Nicméně stavět všechno na tom, že Novákovi se věří, protože: -dosaď všechny možné superlativy-, mi prostě nestačí. Podobné superlativy tady můžu vypsat třeba o Roubíkovi, znamená to, že budete cvičit korte 5x5 a jíst kuře s rýží?

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Ragu Offline

ragu

11.09.2014 16:14

Odpovědět

Ryflajz: http://www.strengthsensei.com/the-meat-and-nut-breakfast/
Já to tak praktikuju,lidi mě maj za debila když vidí že jím mandle a kuřecí,ale mě to začalo dost vyhovovat.Poté tak za hodku a půl za dvě dám normální snídani.

Sebastián Offline

Peck-Deck

11.09.2014 22:16

Odpovědět

Ono lze jíst po ránu cokoli. Jde o to, jak chceš, aby to bylo natrávené a šlo to do krve. Nic jiného.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

11.09.2014 22:35

Odpovědět

Jiří Vlk Offline

Roper

12.09.2014 12:08

Odpovědět

tak ja nevjem uš
http://evidencemag.com/bpa

mimochodem supr web, doporučuju pročíst, kdo umi anglicky

Naposledy upraveno 12.09.2014 15:01

Michal Vašíček Offline

mclama

12.09.2014 15:00

Odpovědět

mclama: tak ja nevjem ušhttp://evidencemag.com/bpamimochodem supr web, doporučuju pročíst, kdo umi anglicky
Uff. Uz jsem se skoro bal, ze me tech 5 bilych plomb s 5% podilem BPA trvale ohrozuje :-)

Martin Pop Offline

mpop

12.09.2014 15:24

Odpovědět

Už dlouho plánuju sepsání článku, kde bych rozvíjel teorii, že můžeš zvýšit anabolický potenciál stravy tím, že do ní nastrouháš mýdlo s jelenem. Pak už bych jenom sledoval, kolik lidí to vyzkouší.

Naposledy upraveno 12.09.2014 15:58

Ragu Offline

ragu

12.09.2014 15:37

Odpovědět

ragu: Už dlouho plánuju sepsání článku, kde bych rozvíjel teorii, že můžeš zvýšit anabolický potenciál stravy tím, že do něho nastrouháš mýdlo s jelenem. Pak už bych jenom sledoval, kolik lidí to vyzkouší.
To uz je moc velkej prestrel, chytne se jich min. Neco mezi by to chtelo. Blbost, ale jeste ne na prvni pohled :-)

Martin Pop Offline

mpop

12.09.2014 15:41

Odpovědět

Našel jsem tento článek od Poliquina na jeho webu. Zajímá mě #3 a #5, příjem syrovátkového proteinu IHNED po cvičení a tvrzení, že sacharidy nehrají roli...? Máte k tomu někdo něco? Díky

Naposledy upraveno 20.09.2014 08:59

Tomáš Offline

Primeape

20.09.2014 08:58

Odpovědět

To není žádná novinka, nejsou potřebné k proteosyntéze. Důvody, proč se tam dávají, jsou jiné: Inzulín (tam vlastně taky nejsou potřeba) a zabránění glukoneogeneze. Já to vnímám jako zbytečnost, ale pokud to někomu vyhovuje, ať to klidně dělá.

Nutrient timing revisited: is there a post-exercise anabolic window?

Ragu Offline

ragu

20.09.2014 09:07

Odpovědět

332 příspěvků
Strana 8 ze 21

Vytisknout