Nové články - kdy? jaké?

21 příspěvků
Strana 1 ze 2

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Nové články - kdy? jaké?

Co se děje s Body-Testem? Připadá mi, že aktivita administrátorů a moderátorů prudce umírá. Dlouhou dobu nevyšel žádný nový článek. Kamil Fila, hlavní admin, sem chodí asi pouze z povinnosti, a to většinou jen do sekcí "E-shop" a "Všemožné dotazy". Nechci být špatný prorok, ale tohle je cesta ke dnu. Peace

Naposledy upraveno 28.01.2017 12:45

Za tento příspěvek bylo poděkováno 3x.

gimli7

28.01.2017 12:42

Odpovědět

Re: Nové články - kdy? jaké?

plně souhlasím, taky mě to zaráží

Stanislav K. Offline

Standa

28.01.2017 12:51

Odpovědět

No taky bych očekával větší aktivitu co se týče článků (stačily by klidně kvalitní překlady) + i nějaká propagace co se týče eshopu. Nerad bych, aby skončil, ted jsem si zvykl tu kupovat a produkty mi vyhovují :)

Pavel Pajma Offline

POBI607

28.01.2017 14:04

Odpovědět

Souhlasím, informační přínos za poslední rok nula. Fórum i články melou z posledního. Naučil jsem se kupovat tady, hlavně proto, že jsem si řekl, že tenhle projekt má cenu podpořit. Je na čase to přehodnotit...

zdravy.pacient

28.01.2017 18:02

Odpovědět

Pokud se nepletu, tak Tetsuo toho má na práci hodně, což už ale tvrdí tak rok, ne-li víc.

Jiří Vlk Offline

Roper

30.01.2017 17:52

Odpovědět

Roper: Pokud se nepletu, tak Tetsuo toho má na práci hodně, což už ale tvrdí tak rok, ne-li víc.
To nemůže stíhat ani Jekyll & Hyde.

kernel

30.01.2017 22:51

Odpovědět

Tetsuo toho má opravdu až nad hlavu jak pracovně, tak i osobně co jsem četl na FB. Bohužel si myslím, že by bylo asi nejvhodnější to správcovství předat nějakému člověku, který se tomu bude opravdu věnovat, mělo to super potenciál ale ztroskotalo to na tom, že prostě po určité době během pár týdnů tu naprosto ustala nejdříve publicistiká aktivita a potom i ta diskusní. Pochybuju, že se to nějak podaří vzkřísit, ty hlavní otěže už naprosto přebral ronnie, aktin, supertelo a youtube kanály, to samé z hlediska e-shopu, způsobu dopravy, plateb, ceny za poštovné balné, to že mi přijde balení pre-workoutu obalené v novínách aha a letácích, se špatně nalepenou etiketou, napůl oddělanou pečetí, to na úspěšných webech neexistuje. Přitom to mělo takový potenciál, takové opravdu zajímavé a skvělé články co měly hlavu a patu, dokonce i skvělé doplňky, kterým stačilo dát kromě obsahu i trochu formu. I já jsem se snažil, trochu přispět, ale myslím, že tetsuo si toho nabral prostě moc, má jiné priority, a jiné a důležitější starosti.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

31.01.2017 04:52

Odpovědět

Eshop ma sice jakoby zastaralejsi podminky , nicemen porad jsou tu produkty , ktere maji smysl. Pro me treba rhodiola, amg produkty a tak :) ja tady chci nakupovat dlouhodobe. Proto bych take rad nejake vyjadreni treba jen , ze se nemusime bat a ze se novinky a aktivita chysta :)

Pavel Pajma Offline

POBI607

31.01.2017 06:33

Odpovědět

gimli7: Co se děje s Body-Testem? Připadá mi, že aktivita administrátorů a moderátorů prudce umírá...
Bohužel, ke zmíněné aktivitě není moc prostoru. V minulosti jsem se snažil cvičencům poskytovat rady, jenže, teď už pomalu není komu, jelikož noví uživatelé nepřibývají, spíše naopak.
Bývali tady lidé, které stálo za to sledovat, teď to bohužel říct nemůžu.
POBI607: i nějaká propagace co se týče eshopu. Nerad bych, aby skončil, ted jsem si zvykl tu kupovat a produkty mi vyhovují :)
Je nesmysl spojovat neaktualizované články s chodem e-shopu, to jsou dvě různé věci, nijak provázané.
POBI607: Eshop ma sice jakoby zastaralejsi podminky , nicemen porad jsou tu produkty , ktere maji smysl. Pro me treba rhodiola, amg produkty a tak :) ja tady chci nakupovat dlouhodobe. Proto bych take rad nejake vyjadreni treba jen , ze se nemusime bat a ze se novinky a aktivita chysta :)
V prvé řadě je nutné si uvědomit, že zde nakupuješ z důvodu nabídky kvalitních suplementů. To, že zde nalezneš články a rady, to je jen bonus. Nechodíš například přece nakupovat do Lidlu jen proto, že své stránky denně aktualizují.
Roper: Pokud se nepletu, tak Tetsuo toho má na práci hodně, což už ale tvrdí tak rok, ne-li víc.
K tobě se ani nevyjadřuji.
KrystofK: ...ty hlavní otěže už naprosto přebral ronnie, aktin, supertelo a youtube kanály, to samé z hlediska e-shopu, způsobu dopravy, plateb, ceny za poštovné balné, to že mi přijde balení pre-workoutu obalené v novínách aha a letácích, se špatně nalepenou etiketou, napůl oddělanou pečetí, to na úspěšných webech neexistuje...
Souhlasím.

jk22

31.01.2017 13:07

Odpovědět

Prostě si Kamil ukousl velkou část chleba. Nepřijde mi rozumný, být v jedné roli kritik filmů, novinář, redaktor a do toho vlastnit web o posilování. Zkrátka jakýmsi „komplexem megalomanství“ netrpí v našem státě jenom Babiš. Zavání mi to nenaplněnými prioritami. Peace

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

gimli7

31.01.2017 18:36

Odpovědět

Přijde mi až směšný, že moderátor jk22, se rozhodl snad po půlroce přidat reakci na způsob, aby se neřeklo, že na moderování fóra absolutně s***.

Buďme upřímní, nikdy tady nešlo sledovat více zajímavých lidí, vždy jen malou hrstku. V tomhle ohledu bude například web Ronnie vždy suveréně napřed.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 3x.

Jan Kiels Offline

Kiels

31.01.2017 18:56

Odpovědět

Kiels: Přijde mi až směšný, že moderátor jk22, se rozhodl snad po půlroce přidat reakci na způsob, aby se neřeklo, že na moderování fóra absolutně s***.
:D Za tento recht na tebe Jiříček (jk22) nebude hodnej.

Jiří Vlk Offline

Roper

31.01.2017 21:32

Odpovědět

Kiels: Přijde mi až směšný, že moderátor jk22, se rozhodl snad po půlroce přidat reakci na způsob, aby se neřeklo, že na moderování fóra absolutně s***.
Buďme upřímní, nikdy tady nešlo sledovat více zajímavých lidí, vždy jen malou hrstku. V tomhle ohledu bude například web Ronnie vždy suveréně napřed.
Naprosto výstižné tvrzení.

gimli7

01.02.2017 18:47

Odpovědět

Tohlecto už je dlouhodobý problém těchto stránek,který se pořád bohužel neřeší. Navrhuji, aby se vytvořil úplně nový tým nižších adminů, kteří by mohli sami psát články atd.
KrystofK: Pochybuju, že se to nějak podaří vzkřísit, ty hlavní otěže už naprosto přebral ronnie, aktin,
To jako vážně? Vážně B-T přeběhl i Aktin? :-D

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

01.02.2017 18:58

Odpovědět

Dmitry: Tohlecto už je dlouhodobý problém těchto stránek,který se pořád bohužel neřeší. Navrhuji, aby se vytvořil úplně nový tým nižších adminů, kteří by mohli sami psát články atd.To jako vážně? Vážně B-T přeběhl i Aktin? :-D
Podívej se na návštěvnost těch webů, tohle je bez debat.... A tohle to nevyřeší, já myslím, že to není nekorektní ale zabývám se do určitého směru biochemií a lidskou fyziologií, sám jsem tetsuovi poslal v průběhu posledních asi 3-4 měsíců cca. 6. článků, komunikovali jsme domlouvali se a zatím stále bez výsledku, snad se to povede, myslím, že by to bylo fajn to zde oživit a sám bych chtěl tetsuovi pomoci, sami víme, že bodytest je malá hvězda v těch sračkách českého internetu.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

01.02.2017 19:14

Odpovědět

Je skoda, ze to tu umira, opravdu tu jsou k nalezeni unikatni informace.
Jinak nevim co se Tetsuovi stalo, ze uz tu moc neni, ale nedivil bych se kdyby ohledne fora vyhorel, odpovidat tady porad dokola na otazky, jestli je lepsi zinek na lacno, nebo s mrkvi by nevydrzel nikdo, on to takhle tahl, jeste se staryma forama, kolik let.
Podstoupit to adminovani vicero lidem, zvlast pokud jsou clanky, by bylo super a treba by ho to po case nastartovalo opet k vlastnimu psani a publikovani.
Tetsuo, vyser se na kinoFily, ty ses nas! :-D

Lada Offline

kripl

01.02.2017 20:26

Odpovědět

21 příspěvků
Strana 1 ze 2

Vytisknout