Koreň maralu a vňať kotvičníku

6 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Koreň maralu a vňať kotvičníku

Čo poviete na tieto byliny ? Moj znamy my to odporučil, že vraj to má veľa pozitívnych účinkov od regenerácie, nárast sily a svalov som zvedavy na Váš názor ?? Pije sa to ako čaj len sa to necháva luhovať cca. pol hodiny.

Jozef Nový Offline

999JOZEF999

10.04.2014 10:27

Odpovědět

Re: Koreň maralu a vňať kotvičníku

S kořenem maralu ti neporadím, ten jsem nezkoušel. Kotvičník jsem měl doma cca 500g natě z které jsem pravidelně dělal vývar a fungovalo to dost. Nevím jak moc na produkci testosteronu, to jsem nemohl ověřit. Ale z těch alkaloidů jsem byl dost nadrženej a měl takové euforické stavy, i při cvičení. V našich letech je ale potřeba to dávkovat mnohem mnohem víc než je doporučené dávkování (které by možná fungovalo u nesportujícího 50níka). Lžička a půl na 30kg váhy (jak se doporučuje) ti fakt nepomůže. Já dával celkově 12 lžiček a pil průběžně během dne z termosky

Naposledy upraveno 10.04.2014 10:38

Jakub Mach Offline

Esak

10.04.2014 10:37

Odpovědět

Takže by som mal toho davť približne 10 čajových lyžičiek až to má niaky účinok skusim to tak dávkovať aspoň 2 týždne a uvidim.

Naposledy upraveno 10.04.2014 10:41

Jozef Nový Offline

999JOZEF999

10.04.2014 10:40

Odpovědět

No, nejlepší je to vyzkoušet. Začít na základní doporučované dávce a pokud to nefunguje (ty dlouhodobé účinky chvilku trvají než se projeví...cca týden) tak přidat. Pokud jsi mladý a nemáš vyloženě problémy s testosteronem, libidem, tak bych začal na mírně zvýšené dávce a pokud se do týdne neobjeví nějaké změny tak zvednout a dokola

Jakub Mach Offline

Esak

10.04.2014 10:55

Odpovědět

Esak: No, nejlepší je to vyzkoušet. Začít na základní doporučované dávce a pokud to nefunguje (ty dlouhodobé účinky chvilku trvají než se projeví...cca týden) tak přidat. Pokud jsi mladý a nemáš vyloženě problémy s testosteronem, libidem, tak bych začal na mírně zvýšené dávce a pokud se do týdne neobjeví nějaké změny tak zvednout a dokola
kořen maralu mám doma, jen jsem ho nikdy neužíval nějak pravidelně, takže nemůžu dát pořádnou recenzi. Ještě nějaký mám, takže bych to mohl zkusit. Tribulus mám ještě pár kapslí extraktu. Pak sem hodím nějaký report asi :)

Venec

10.04.2014 12:44

Odpovědět

Docela by mě zajímalo, jestli se finančně a účinkem vyplatí spíš extrakty v suplementech a nebo přímo sušené byliny. Příkladem vezmu třeba 1000 mg beta-ekdysteronu/den vs odvar z maralího kořene.

Big Muscle Offline

Big-Muscle

14.08.2014 16:29

Odpovědět

6 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout