První kúra pro úplného začátečníka

16 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

První kúra pro úplného začátečníka

Ahoj,

posiluji s přerušováním tak cca 3 roky. Je mi 31 let, měřím 182cm a vážím cca 78-80 kg. Cvičím split 4x týdně + se věnuji ostatním sportům, běh a brusle.
Co jsem si začal počítat stravu, tak mi vychází hodnoty třeba pro dnešek:

15 561 kJ
218g bílkoviny
353g sacharidů (mám jich málo o tom vím)
165g tuků
28,2g vlákniny

Rád bych zkusil nějakou svou první kúru a nabral cca 5-7 kg. Rozpočet je tak v rozmezí 8-10 tis. . Upřímně raději naberu krapet míň, ale rád aby mi z toho pak něco zůstalo po vysazení.

Zatím jsem ve fázi rozhodování se a snažím se pročítat informace, proto prosím o nějakou toleranci k mému dotazu.

Děkuji

J.

Jakub S Offline

bukaj

17.10.2016 18:16

Odpovědět

Re: První kúra pro úplného začátečníka

off topic, ty bílkoviny jsou masakr...

Waffels

17.10.2016 20:11

Odpovědět

Bílkoviny ubrat?

Jakub S Offline

bukaj

17.10.2016 20:13

Odpovědět

180 g bílkovin Ok a pak přidávat volný aminokyseliny (AMG, BCAA)

Kůra za 8-10 tisíc má být na jak dlouho?

Kamil Fila Offline

Tetsuo

18.10.2016 01:54

Odpovědět

Tetsuo: 180 g bílkovin Ok a pak přidávat volný aminokyseliny (AMG, BCAA)
Kůra za 8-10 tisíc má být na jak dlouho?
Osobně nevím na jak dlouho je vhodná první kůra. 7 týdnů? Je pak ta částka málo?

Jakub S Offline

bukaj

18.10.2016 07:17

Odpovědět

První 6-8 týdnů

Záleží na tom, co bereš, jak je to kvalitní apod. Dražší jsou kůry na rýsování než na objem

Kamil Fila Offline

Tetsuo

18.10.2016 21:01

Odpovědět

To je mi právě jasná, ale jak jsem psal, jsem na hlubokém začátku a sám nedokážu říct jestli bych si dokázal nějakou kůru postavit. Rád bych nabral jak jsem psal a po kůře krapet vyrýsoval.

Jakub S Offline

bukaj

18.10.2016 21:48

Odpovědět

Ahoj,

předně se omlouvám, že ti narušuju téma, ale nechtěl jsem zakládat nový a potřeboval bych radu. A třeba ti to malinko pomůže :))

Po cca 5,6 letech tréninku jsem skočil do 1.kůry. Jednalo se o:

250mg sustanonu E5D - 8 týdnů
Stanozolol pyramidově - 7 týdnů - 20,30,40,40,30,20,20

Z 98kg jsem šel na 108-9, silově taky něco nahoru, takže poměrně spokojenost. Otázka však směřuje k pct. Bylo mi porazeno, ať po poslední inj. sust dávám 20mg Stanu dál 2 týdny a následně přešel na 2Omg Oxandrolonu a 25mg Provironu denně. To jsem udělal a zhruba týden takto pokračuju. Hmotnostně jsem šel za ty 3 týdny od poslední inj dolu asi cca o 3 kg, což mi nějak extra nevadí, síla zůstává stejná, stejně tak chuť do cvičení a celkově se cítim v pohodě. Poradíte mi, jak dlouho bych měl v tom oxandrolonu s provironem pokračovat?

Z doplňků, co momentálně užívám: Vitamin C, zinek, lecitin, lysin, ostropestřec, essentiale forte, piju ječmen, omega3 a česnek. Plánuju zařadit tribulus s macou k tomu.

Díky za odpověď a předem hlásim, že pokud dělám něco špatně ( místo pct vyklesání na oxandrolonu ), tak bez urážek :))) haha díky

H_

19.10.2016 12:59

Odpovědět

sám nedokážu říct jestli bych si dokázal nějakou kůru postavit. Rád bych nabral jak jsem psal a po kůře krapet vyrýsoval.
Tohle si musíš ujasnit. Nejlíp se samozřejmě rýsuje na steroidech, nikoli po jejich braní. To budeš mít spíš problém hmotu udržet.

Čili musíš mít jasně dáno (vnitřně rozhodnuto), kolik máš teď tuku, a jak to shodit, a za jak dlouho. Buď před kůrou, protože pak AAS líp zabírají (čím méně tuku, tím lepší odezva), nebo pomocí kůry, která bude dražší, protože věci na rýsování (oxandrolon, primobolan, boldenon, stanozol) jsou dražší než objemové věci (sustanon, nandrolon, methadienon).

Takže přemýšlej, co a jak a proč, hlavně. Vstupem na tuhle půdu se dost mění pravidla hry.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

19.10.2016 15:06

Odpovědět

250mg sustanonu E5D - 8 týdnů
Stanozolol pyramidově - 7 týdnů - 20,30,40,40,30,20,20

Stan máš tabletový, denně?

Vyklesávat pomocí oxandrolonu je možné, proviron se nasazuje celkem běžně.
Tribulus, macu případně fenugreek dej po kůře.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

19.10.2016 15:08

Odpovědět

ano, tabletky denně.

Děkuju za odpověď a za tvojí práci. :))

H_

19.10.2016 19:38

Odpovědět

Tetsuo: Tohle si musíš ujasnit. Nejlíp se samozřejmě rýsuje na steroidech, nikoli po jejich braní. To budeš mít spíš problém hmotu udržet.
Čili musíš mít jasně dáno (vnitřně rozhodnuto), kolik máš teď tuku, a jak to shodit, a za jak dlouho. Buď před kůrou, protože pak AAS líp zabírají (čím méně tuku, tím lepší odezva), nebo pomocí kůry, která bude dražší, protože věci na rýsování (oxandrolon, primobolan, boldenon, stanozol) jsou dražší než objemové věci (sustanon, nandrolon, methadienon).
Takže přemýšl...
Asi bych volil pomocí kůry. Co si myslel tím "Vstupem na tuhle půdu se dost mění pravidla hry" ?

Jakub S Offline

bukaj

26.10.2016 18:08

Odpovědět

Mění se to, že jednou kůrou to obvykle nekončí a dostaneš se do spirály více cyklů, kdy se neustále snažíš nabírat ztracené svaly nebo udržet určitou formu a pokud se chceš zlepšovat, tak samozřejmě zvyšuješ dávky.
K tomu připočítej nějaké zdravotní důsledky a nutnost zdravotní prevence, která zesložiťuje celkový životní styl. A taky to, že bez AAS tě trénink může bavit o dost méně.
Čili ten vstup na tuhle stranu si dost rozmysli.

Naposledy upraveno 27.10.2016 01:07

Kamil Fila Offline

Tetsuo

27.10.2016 01:05

Odpovědět

Tetsuo: Čili ten vstup na tuhle stranu si dost rozmysli.
Zvlášť pokud je úplný začátečník, jak píše.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Venec

27.10.2016 10:04

Odpovědět

Se třemi roky tréninku není úplný začátečník, ale samozřejmě každý rok navíc pomáhá. Čím větší naturálně vybudovaný základ, tím lepší efekt u kůry AAS.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

27.10.2016 11:44

Odpovědět

Venec: Zvlášť pokud je úplný začátečník, jak píše.
naprostý souhlas. pokud jsi začátečník, tak o steroidech ani neuvažuj ;)

Stanislav K. Offline

Standa

27.10.2016 18:27

Odpovědět

16 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout