Chrániče holení

11 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Chrániče holení

Čím chráníte holeně při deadliftu? Máme v posilce osu, která je jak struhadlo a dost často si během cviku holeň sedřu do krve. A další týden si sedřu zas ten strup a pěkně mě to už sere. Tepláky nepomáhaj.

Majkl

11.10.2016 15:40

Odpovědět

Re: Chrániče holení

Ja mam taketo z aliexpressu: Text odkazu...
Ochrania na 100%

Naposledy upraveno 11.10.2016 18:41

ervinko

11.10.2016 18:34

Odpovědět

Taky sem s tim měl problémy, ze kterejch se nedalo prakticky dostat, protože se to hojí dlouho a jak sem to už jednou rozedřený měl, stačilo za to lehce vzít a hned se to strhlo znova (i přes lifterský podkolenky).

Pak sem si jednou vzpomněl a vyhrabal doma tuhle plastovou desku, která mi zbyla z modelování jednoho projektu do školy a vystříh si z ní dva takový ovály jako chrániče, tadyto. Teď kdyz táhám, tak si je jen vsunu pod podkolenky, to prodřít nejde. Na jedněch titan ponožkách z goodliftu mam po asi půl roce už na holeni prodřenou díru, ale kůže absolutně nedotčená. A4 tabulka, ze který si 2 takový chrániče vystříhnete, stojí 7 korun .)

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Adam J. Nave Offline

adamnu

11.10.2016 18:50

Odpovědět

Kaduhaz: Osobně přemejšlim o fotbalovejch chráničích
To nemyslíš vážně, že ne?

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Jan Kiels Offline

Kiels

12.10.2016 13:09

Odpovědět

Fotbalový chrániče mě taky napadly, ale v těch bys vypadal fakt jak blbec :D Spíš jsem přemýšlel, že by šlo někde odstřihnout kus ze starého neoprénu. Ale asi zkusím to, co posílal Ervinko, vypadá to slibně a stejně jsem chtěl na aliexpresu něco kupovat. A když to nevyjde, vyrobím si ty vložky co zminoval Adamnu :D

Majkl

12.10.2016 15:21

Odpovědět

Pouzivam ich cca pol roka a odvtedy som bez chrast na holeniach. Lepsie za cca 5€/par (postovne zdarma) som nenasiel. A nevyzeraju najhorsie, daju sa najst aj v inych farbach.

ervinko

12.10.2016 19:41

Odpovědět

Návlekové bandáže na kolena z neoprenu a je to.

Maty

12.10.2016 21:06

Odpovědět

Kiels: To nemyslíš vážně, že ne?
Co by ne? Kolem tam tancujou crosfitový šašci v růžovejch podkolenkách, čelenkách a podivně upnutejch kusech oblečení. Myslim, že vzít si na mrtvolu tlustý chrániče, ze mě největšího exota v posilce neudělá. A kdyby jo, tak je mi to asi celkem buřt :)

Ondřej Kaduhaz Offline

Kaduhaz

12.10.2016 22:26

Odpovědět

Kaduhaz: Co by ne? Kolem tam tancujou crosfitový šašci v růžovejch podkolenkách, čelenkách a podivně upnutejch kusech oblečení. Myslim, že vzít si na mrtvolu tlustý chrániče, ze mě největšího exota v posilce neudělá. A kdyby jo, tak je mi to asi celkem buřt :)
Je ti fuk i to, že tím změníš biomechaniku cviku, poněvadž ta vrstva chrániče navíc posune osu činky dopředu?

Atemlos

15.12.2017 23:11

Odpovědět

Kaduhaz: Co by ne? Kolem tam tancujou crosfitový šašci v růžovejch podkolenkách, čelenkách a podivně upnutejch kusech oblečení. Myslim, že vzít si na mrtvolu tlustý chrániče, ze mě největšího exota v posilce neudělá. A kdyby jo, tak je mi to asi celkem buřt :)
a ty se k
tem teplousum
rad pridas
xdddd

gimli7

16.12.2017 12:32

Odpovědět

proč se prostě nenaučíte to tahat 1cm od holení?

Tomáš P Offline

Tom

16.12.2017 13:20

Odpovědět

11 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout