Zimní výbava

12 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Zimní výbava

Winter is coming a u nás v gymu není topení, tak je třeba se připravit.

Kompresní hadry(Sondico)
Tento obchod je v Brně tak si to tam můžu jet vyzkoušet, má s tím někdo zkušenosti? Cena je nízká tak asi nemůžu čekat kvalitu jak Under Armour, ale pro mě je důležité aby bylo teplo a aby to vydrželo.
Rukavice
Normálně je nepoužívám, ale v zimě se můžou hodit. Jenomže zimní celoprstové rukavice na cvičení asi nejsou :D. Našel jsem tyto ale jsou drahé a ne zrovna zimní. Ideálně by měly být tenké ale teplé, tak jsem našel ještě tyto, taky levné a vypadají dobře, kdyby měl někdo jiný tip tak piště.
Hřejivá mast
Tady už jsem rozhodnutý pro tuhle.
Bandáže
Tady chci věnovat větší pozornost, prozatím chci jen kolenní bandáže. Očekávám od nich zahřátí a taky aby aspoň trochu přidaly na výkonu u dřepu.
1-o takovém typu se nemá asi cenu bavit, maximálně to jen zahřeje
2-tyto jsou už drahé, ale požadavky by asi splnily
3-dělám si srandu :D
4-o těchto uvažuju, vypadají jako zlatý střed, je to neopren a ne látka jako ty první a cena je taky dobrá...ještě tam mají další 2 typy ale zatím jsem je neporovnával 4a 4b

Maty

29.09.2016 20:20

Odpovědět

Re: Zimní výbava

Maty: Cena je nízká tak asi nemůžu čekat kvalitu jak Under Armour...
Hele mám tílko UA a o kvalitě bych raději nemluvil...hodil jsem to asi 3x do pračky a nálepky s tou značkou na prsou i zádech za krkem mi už lezou dolu. Designově mají hezký věci, ale je to předražený a šije to všechno stejně jeden Číňan :D.

Venec

30.09.2016 09:38

Odpovědět

Venec: Hele mám tílko UA a o kvalitě bych raději nemluvil...hodil jsem to asi 3x do pračky a nálepky s tou značkou na prsou i zádech za krkem mi už lezou dolu. Designově mají hezký věci, ale je to předražený a šije to všechno stejně jeden Číňan :D.
Tak jsem UA asi přecenil :D nemám od té značky žádné oblečení, ale vidím, že to má každý druhý. Ale myslím, že postačí to co jsem postoval.

Maty

30.09.2016 18:46

Odpovědět

@Maty Pakliže trénuješ silově - což trénuješ - tak rukavice používej jenom v případech, kdy si utrhneš (nebo víc natrhneš) mozol a čekají tě tahy. Jinak opravdu ne. Bohatě stačej i tyhle. Taková Čáslavská říkávala, že nikdy by nemohla cvičit v rukavicích, že zkrátka potřebovala mozoly.

Co se týče hřejivky, tak nebude lepší Perskindol? Používá ho třeba Lupač a Orság (ten je schopnej na svoje stehna vypotřeboval celou tubu při jednom natření :D). I když ta thajská zřejmě obsahuje více olejových látek, tak je ale z Aktinu, což je taková pofidérní stránka...

Co se týče návlekovejch bandáží, tak bych bejt tebou zainvestoval do těchto SBD bandáží. Levnější variantu má třeba firma Titan (na lokty jen o max. 200-300kč, na kolena už to je o pár stovek).
Jinak osobně na kolena používám jen klasický lifterský (provazový). Na lokty pak Futuro (large), který zahřívají kloub a i zároveň masírujou, což trochu pociťuju (400kč/kus). Nicméně bys neměl hlavně postrádat zápěstní bandáže.

Naposledy upraveno 03.10.2016 15:22

Jiří Vlk Offline

Roper

03.10.2016 15:17

Odpovědět

Roper: Co se týče návlekovejch bandáží, tak bych bejt tebou zainvestoval do těchto SBD bandáží.
Musím říct, že jsou fakt dobrý. Jsem s nimi spokojený.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

03.10.2016 16:18

Odpovědět

@RoperVypadají dobře ty rukavice, ale nevím jestli se dají u nás sehnat. Já rukavice ani moc nemusím, ale když bude teplota kolem nuly tak se něco bude hodit.

Na Perskindol jsem zapomněl a asi lepší bude, je i levnější. O tom Aktinu, to máš pravdu :D

SBD bandáže na kolena za 80€ ? Zas tak bohatý nejsem a navíc jsou pro mě moc dobré :D ty Titany za 50€ taky nejsou zrovna levné. Jak moc toho udělá tloušťka toho neoprenu? ten Madmax má 3mm, Rehband 5mm a Titan, SBD mají 7mm - z tohoto hlediska je asi nejvýhodnější ten Titan, kolik mi asi přidá? 10-20kg ? ...stejně mají na skladě jen XS a já mam obvod kolene 45cm :O :D

Ale na lepší výkon jsou lepší ty provazové, neoprény jsou zas dobré na zahřátí a zpevnění kloubu což by mi zatím postačovalo. Provazové si taky chci časem koupit.

Na loket si taky koupím a to Futuro vypadá ideálně. A bandáž na zápěstí mám Powersporty, jako základ to zatím stačí.

Maty

03.10.2016 22:25

Odpovědět

@Maty To už holt nezměníš. Ty návlekovky ti podle mě nepřidají moc na váze, spíš si myslím, že na psychice. S tou neustálou XS velikostí mě už taky serou, už jí tam mají tak čtyři měsíce. Známej mi říkal, že se jich ptal na nedětskou velikost návleků a prej mu odepsali, že jim do 14 dní vždycky zmizí...Zkus ale ty, který máš v plánu. Je to taková ruleta. :D Když jsem si prvně objednával opasek, tak i přes uvedený míry panovala nervozita (nakonec jsem měl docela štěstí :D).

Provazový jsou pro tebe "zbytečný", když jsi/chceš bejt strongman. Ale v přípravě je určitě můžeš využít.

Zkus třeba mrknout sem - http://power-sport.sk/bandaze/kategoria/14-bandaze-na-kolena, kde to je o něco levnější a mají pro zajímavost i 2,5 metrový bandáže, ale nemají návlekový. Mně osobně imponujou ty oranžový od Metalu (úplně dole).

Edit: Nevšiml jsem si, že už od nich bandáže na zápěstí máš, takže ten web znáš.

Jinak ty od Futuro pořídíš buď klasicky přes e-shop, nebo úplně obyčejně z lékárny (konkrétně Dr. Max).

Naposledy upraveno 05.10.2016 13:36

Jiří Vlk Offline

Roper

04.10.2016 10:21

Odpovědět

Venec: Hele mám tílko UA a o kvalitě bych raději nemluvil...hodil jsem to asi 3x do pračky a nálepky s tou značkou na prsou i zádech za krkem mi už lezou dolu. Designově mají hezký věci, ale je to předražený a šije to všechno stejně jeden Číňan :D.
Mám od nich triko už přes rok a pořád je jako nový. Máš blbou edici.

Jan Kiels Offline

Kiels

05.10.2016 17:10

Odpovědět

@Roper Ještě se porozhlédnu ale když nic tak koupím asi ty Madmaxy a ty Titany(nebo SBD) třeba do budoucna.

S provazovýma máš pravdu, ale na maximálky se to hodit může. Strongmani je třeba používají na yoke nebo farmářskou chůzi, u Šímy jsem viděl, že měl omotané stehna i kolena dvěma páry bandáží :D.

S těma bandážema na zápěstí jsem střelil trochu vedle, nemám powersporty ale powersystem, takže trochu větší rozdíl :D. To vybavení na powersportu se zdá být kvalitní, tak by asi nebylo na škodu někdy něco koupit.

Maty

05.10.2016 22:04

Odpovědět

Koupil jsem nějaké termoprádlo, to je OK a pak návlekové bandáže. Jsou tlusté 3mm a trochu smrdí čínou ale zahřejí, žádný výkon to nepřidá, teda aspoň se mi to tak zdálo.

Maty

10.10.2016 21:58

Odpovědět

Ten efekt přidání na váze je u všech návlekovejch bandáží podle mě placebo. Věřil bych pouze tomu, že přidají trochu na psychice.

Jinak ty modrý vypadají pěkně. Za kolik si je koupil?

Jiří Vlk Offline

Roper

11.10.2016 10:16

Odpovědět

Kdoví jestli i na psychice když víš, že ti to nic nepřidá :D. Stály 370 kus a koupil jsem je ve Sportsdirect.

Maty

11.10.2016 11:45

Odpovědět

12 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout