Co si myslíte o mých váhách po 9 měsících cvičení??

30 příspěvků
Strana 2 ze 2

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Co si myslíte o mých váhách po 9 měsících cvičení??

Řekl bych, že z fitka kde chodím a z lidí co tam znám jsem jeden z mála co cvičí naturálně (počítám ty co cvičí zhruba dlouho jak já). A ti co tam nejedou steroidy, tak berou hromadu doplňků atd. Než jdou cvičit tak stráví cca pul hodiny na baru a cpou se všelijakýma doplňkama.

Despo Fobik Offline

despo367

28.09.2016 21:28

Odpovědět

Suplementy a steroidy fakt neporovnávat. Úplně jinej level. Suplementy ti dají regeneraci, ale ne extra sílu ani svaly.
Nabereš za 2-3 roky na svoje naturální maximum, a doplňky už dál nepomáhají.
Inteligentní trénink ti pomůže posouvat váhy nahoru, svaly už moc ne. Tak to prostě je.
Prolomení té bariéry v budouvání svalů jde už jen přes steroidy.
Dohadovat se o čemkoli po 9 měsících nemá cenu. Po 3 letech konzistentního snažení a dalších 2-3 letech experimentování s tréninkovými programy jo.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

28.09.2016 23:01

Odpovědět

Že se člověk dostane za 2-3 roky svalově na svoje naturální maximum? To se mi moc nezdá. Znám lidi, kteří cvičí 7-10 let a nejlíp vypadají v posledních letech tréninku. Naopak si myslím, že naturálně ten progress právě trvá několik let, samozřejmě to pak jde pomaleji, ale neříkej mi, že se už neposuneš svalově.. Odkud máš tuhle informaci?

Karel Mencl Offline

charlie77

29.09.2016 13:24

Odpovědět

Ok, ZÁKLADNÍ stagnace začne po 2-3 letech, pak následuje zlom cca po 8 letech. Těch 5 mezitím se tak plácáš.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

29.09.2016 15:42

Odpovědět

Včera jsem jel dřep se 100 kg v 4 sériích po 7 opakování, což mě potěšilo počítal jsem tak ze 4-5 opakováníma. Myslím si že už teď bych posunul svou maximálku na 130 kg. Každopádně jak tu někdo psal, tak porovnávat váhy např. s jinýma lidma asi fakt nemá smysl, jelikož každé tělo je postavené jinak. Stejně tak nemá smysl porovnávat váhy s lidma co jsou těžší než já. nedávno se kámoš nademnou vytahoval, že zvedá na bench 120 kg 4x6. Váží 97 kg. A když jsme spolu šli na nrazdu na shyby tak se sotva 3x vytáhnul doproti mým 10 shybům.

Cvičení mě baví, zatím to jde nahoru celkem viditelně a rychle. Na benchi už tak moc ne, ale jsem rád za každé opakování v sérii navíc. Svalově vypadám taky celkem dobře, aspoň podle toho co tvrdí ostatní. Každopádně zvedání větších dodává člověku větší sebevědomí.

Despo Fobik Offline

despo367

01.10.2016 12:49

Odpovědět

Tetsuo: Suplementy a steroidy fakt neporovnávat. Úplně jinej level. Suplementy ti dají regeneraci, ale ne extra sílu ani svaly.
Nabereš za 2-3 roky na svoje naturální maximum, a doplňky už dál nepomáhají.
Inteligentní trénink ti pomůže posouvat váhy nahoru, svaly už moc ne. Tak to prostě je.
Prolomení té bariéry v budouvání svalů jde už jen přes steroidy.
Dohadovat se o čemkoli po 9 měsících nemá cenu. Po 3 letech konzistentního snažení a dalších 2-3 letech experimentování s tréninkovými programy jo.
Steroidy s doplňky neporovnávám. To je jasné. Ale myslím, si že člověk co bere hromady doplňků, má určitě větší šance na větší sílu a svalou hmotu, než člověk co bere 4 x týdně 50 g proteinu.

Hodně lidií co začínalo cvičit nemělo páru o doplňcích, pak je začalo brát a dost se posunuli.

Despo Fobik Offline

despo367

01.10.2016 12:52

Odpovědět

karlwanhov: a to mu jak pomuze srovnani s nekym, kdo cvici roky silovy trenink pod trenerem?
podle me mas po 9 mesicich supr vahy, az na ten MT. znam ty pomery sily, co kolujou po forech. jak nezvedes po 1-2 letech 140 bench, 180 drep a 200 mt tak si slaby a delas neco spatne. ale ja za par let v jedne komercni posilce nevidel nikoho, kdo by tohle tahal nebo drepoval pod paralel. holt asi spatnej oddil
Co je to paralel?? Já dřepuju zhruba do polohy kdy mám pánev a stehna vodorovně s podlahou, možná o trošku níž to hlavně u čelních dřepů. Někde jsem četl, že by se mělo dřepovat takto, kvůli kurvení kolenou.

Upraveno moderátorem jk22 17.10.2016 10:32

Despo Fobik Offline

despo367

01.10.2016 12:59

Odpovědět

Kamil Fila Offline

Tetsuo

04.10.2016 13:05

Odpovědět

Snažím se jezdit mírně pod paralel. Záleží na váze s jakou jedu.

Despo Fobik Offline

despo367

15.10.2016 16:24

Odpovědět

despo367: Snažím se jezdit mírně pod paralel. Záleží na váze s jakou jedu.
Měnám maximálku pro mrtvý tah, dnes jsem vytáhl na MT bez pásku 140 kg. Žádná sláva, ale malý posun tam je. Zkoušel jem to z páskem, ale z toho mě bolí bedra jak svině.

Despo Fobik Offline

despo367

15.10.2016 16:26

Odpovědět

despo367: Měnám maximálku pro mrtvý tah, dnes jsem vytáhl na MT bez pásku 140 kg. Žádná sláva, ale malý posun tam je. Zkoušel jem to z páskem, ale z toho mě bolí bedra jak svině.
Včera jsem dal 150 na MT. Dřep zůstává stále stejný 120 kg, snažím se překonat mrtvé body.

Despo Fobik Offline

despo367

13.11.2016 11:03

Odpovědět

despo367: ...snažím se překonat mrtvé body.
Proto trénuj jednotlivý fáze danýho cviku.

Bench press - lockouty, floor pressy, board pressy, spoto pressy, larsen pressy apod.

Dřep - pin squat, top-half front squat, 1/4 squat, box squat apod.

Tah - rack pull, paused deadlift, deadlift to knees, deadlift from boxes apod.

V neposlední řadě dost pomůžou řetězy, expandéry a třeba slingshoty.

Jiří Vlk Offline

Roper

15.11.2016 15:29

Odpovědět

ňah https://youtu.be/_QnwAoesJvQ?t=142

Štěpán Offline

Stepan

15.11.2016 16:06

Odpovědět

Měním maximálky po roce a 3 měsících cvičení. Mrtvý tah 180 kg benchpress 120 kg dřep 140 kg momentální váha 80 kg.

Naposledy upraveno 05.04.2017 19:57

Despo Fobik Offline

despo367

05.04.2017 19:57

Odpovědět

30 příspěvků
Strana 2 ze 2

Vytisknout