Je PCT blbost ?

5 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Je PCT blbost ?

Jaký je váš názor na PCT ? Dokud nezaniklo skroids, tak jsem všechny informace čerpal odtud a tady se maximálně prosazovala PCT. Ovšem nedávno jsem narazil na názor, že mnohem lepší je sypat naplno a poté se jen udržovat testosteronem a pak opět najet na tvrdší sypku.V podstatě sypat bez pauz.Neutracet peníze za předražené léky do PCT, které jsou navíc i mnohem víc zdraví škodlivé než samotné steroidy.

Karel Malík Offline

snuff24

13.08.2016 13:01

Odpovědět

Re: Je PCT blbost ?

snuff24: Jaký je váš názor na PCT ? Dokud nezaniklo skroids, tak jsem všechny informace čerpal odtud a tady se maximálně prosazovala PCT. Ovšem nedávno jsem narazil na názor, že mnohem lepší je sypat naplno a poté se jen udržovat testosteronem a pak opět najet na tvrdší sypku.V podstatě sypat bez pauz.Neutracet peníze za předražené léky do PCT, které jsou navíc i mnohem víc zdraví škodlivé než samotné steroidy.
Tak zalezi prece na tobe jak velkej blazen si.

Za me je PCT a nejaka ocista dlouhodoba ,pokud nezavodis nejak systematicky, nutnost.

Sebastián Offline

Peck-Deck

13.08.2016 17:32

Odpovědět

Peck-Deck: Tak zalezi prece na tobe jak velkej blazen si.
Za me je PCT a nejaka ocista dlouhodoba ,pokud nezavodis nejak systematicky, nutnost.
Právě tam argumentoval tím, že je kravina jít do cyklu, úspěšně nabrat třeba 8 kilo poté nasadil toxickou PCT a radovat se z obnovení vlastní produkce tst, aby v zápětí člověk šel do dalšího cyklu a opět utlumil vlastní hormony (nemluvě o ztrátě většiny kilogramů co nabral). Takový začarovaný kruh.Takhle mi to dává smysl.. Nicméně já mám za sebou jen jedinou zkušenost. tst mix+ proviron poté následovala řádná PCT,ale už je to skoro rok a řekl jsem si že to ještě odložím,dojdu co nejdál naturalně a budu jen čerpat co nejvíc informací.

Karel Malík Offline

snuff24

13.08.2016 18:45

Odpovědět

To, druhý, co popisuješ, je "blast and cruise".

Cruising je udržování se na nějaké základní hladině injekčního testosteronu a blasting je přidání dalších látek.

Toto dělá většina kulturistů a závodních lifterů. Samozřejmě to je nebezpečné.

Kdo začíná na malých dávkách AAS, nepotřebuje po vysazení ani žádnou velkou PCT - normálně to jde obnovit bylinkami typu suma, maral, tribulus, reishi apod.

Kdo jede tvrdší kůry, dovede udržet většinu svalů v PCT na HCG nebo růsťáku nebo peptidech.

Každopádně, pro kondiční-nesoutěžní cvičence je PCT nejvhodnější postup a kůru dávat tak 1-2x do roka, ne víckrát. I tak se na tom dá ročně nabrat dost kilo svalů.

(Všechno, co tady říkám, mám nabriefované od lidí, co konzultovali užívání AAS velkému množství lidí v průběhu posledních 20 let.)

Naposledy upraveno 14.08.2016 10:53

Kamil Fila Offline

Tetsuo

13.08.2016 22:40

Odpovědět

Hlavne dneska se zadny toxicky davky v PCT neberou, hcg,hmg,triptotelin plus nejaky AI, to neni nic toxickyho.

Clovek si musi vybrat, bud zaplati dan z toho ze si chvili piskal a nebo bude riskovat.

Jinak svalova hmota se ztraci dost tezko, vetsina co ztratis v PCT je voda diky estrogenum a voda diky sarkoplasme co se vypusti.

To uz zalezi na cloveku jak trenuje a na co cili.

Sebastián Offline

Peck-Deck

14.08.2016 08:10

Odpovědět

5 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout