Total beginner program

5 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Total beginner program

Po roční pauze díky nemoci se chci vrátit k cvičení a to především ke kalistenice. Chtěl jsem začít program ze zdejších stránek, jenže obsahuje cviky jako obracne kliky, rings fly apdo. Mé nynější vysledky jsou: -17 kg, max.3 kliky, 1 shyb, 1 dip, drpey u kterých me bolí kolena a třísla apod. Jsem na pozici batolete. Proto usuzuji, ze začít programem kde jsou cviky u kterých si nedokáží nyní představit, ze je budu cvičit. Hled na netu již týden, ale nenasl jsem žádný program pro lidi v me situaci, něco na cca první 3 měsíce u kterých ziskam adekvátní silu, abych mohl opět najet na klasické kalisthenicke programy.
Dříve jste (admini) psali, ze mate připraveno mnoho článků i pro úplně zacatnciky, mate již něco napsáno? Popr. doporucite mi něco na 2-4 týdne, abych se dostal do "formy"? Mám různé exapndery, hrazdu, závaží (místo kettelbelu), díl bar, bilanční balon.
Diky

Kares

11.08.2016 15:17

Odpovědět

Re: Total beginner program

Kares: Po roční pauze díky nemoci ... -17 kg
co se ti to proboha stalo??? Já mám pořád něco, ale rok pauza a -17kg je teda palba://

Capita

11.08.2016 16:16

Odpovědět

Ahoj,
tady není co vymýšlet, trénuj 3x týdně nebo ob den, kliky,přítahy(kruhy,TRX),dřepy. Najdi si pozici ve který jsi schopen zvládnout striktně 10 opakování a tam zůstan dokud například neuděláš těch sérií 5 po 10ti. Najdeš obtížnější varantu a jdeš znovu.
Např. kliky, ruce na bedně, lavici,splníš dáš níže, dokud nebudeš na zemi, dál můžeš přejit na kruhy, zátěž atd. Podobně přítahy, pohodovej sklon a propracuj se do horizontální polohy.U dřepů se dá jít taky tak,(dosedy a postupně snižovat), ale pokud je tam nějáká bolest tak se porad osobně s někým. Nakonec vždy nějaký vis aktiv i pasiv. Pokud budeš ve fázi kdy už klikuješ na kruzích, dával bych na konec ještě výdrž v dipu v propnutých pažích.Hlavně žádnej spěch.
At už půjdeš do čehokoliv tak držím pěsti.

Naposledy upraveno 11.08.2016 16:35

MichalDee

11.08.2016 16:35

Odpovědět

Nevěděli co mi je, pak našli kronovu nemoc. Beru to jako výzvu, dokázat, ze to není limit.

MichaDee - diky

Kares

11.08.2016 17:41

Odpovědět

Kares: Nevěděli co mi je...
:// hodně štěstí a drž se!

Capita

11.08.2016 17:51

Odpovědět

5 příspěvků
Strana 1 z 1