Proteinové tyčinky

4 příspěvky
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Proteinové tyčinky

Super recept ...trochu jsem si to upravil podle sebe a nebylo by špatné to osladit nějakým práškovým sladidlem, protože samotný protein to až tak neosladí

Maty

21.07.2016 22:43

Odpovědět

Re: Proteinové tyčinky

Maty: Superrecept...trochu jsem si to upravil podle sebe a nebylo by špatné to osladit nějakým práškovým sladidlem, protože samotný protein to až tak neosladí
hele co mám zkušenost s tyčinkama z burákovýho másla, tak se pak děsně lepí po hubě a je trochu obtížný je sníst. Je to u tohoto receptu taky?

Jinak nejlepší, co jsem si kdy udělal byly "Jamie Eason's pumpkin protein bars"...chutná to trochu jako perník díky tomu koření, jsou trochu pracnější ale.

Pak taky dobrý byly PB+avokádo+kakao+protein (a ještě něco)...dá se pak zalejt hořkou čokoládou...ale zase ti to zalepilo pusu.

Venec

22.07.2016 09:01

Odpovědět

no hlavně se to lepí v rukách když to promícháváš, ale hubu to zas tak moc nelepí ale jsou docela tuhé tak se musí pořádně rozkousat...výhoda je že se nepečou a vydrží dlouho, já tam přidal kokos a skořici a to s tím avokádem taky nemusí být špatné ale asi to nevydrží tak dlouho

Maty

22.07.2016 09:11

Odpovědět

Když jsem měl čas a pomocnou ruku tak jsem zkoušel různé úpravy toho receptu a docela úspěch. Přepočítal jsem to na menší množství, něco ubral/přidal.

160g vloček
130g araš. másla
80g proteinu
40g kokosu
40g 70% čokolády
100-120g kokosového mléka
15g želatinový ztužovač

1)V mléku rozmíchat protein, ztužovač.
2)Pak přidat máslo.
3)Nasypat vločky a 20-30g kokosu.
4)Dát na plech.
5)Rozpustit čokoládu, potřít tyčinky a posypat zbytkem kokosu.

Ztužovač nebude asi nutný, ale mě se dostal pod ruku tak jsem ho tam trochu dal. Mléka jsem měl jenom 100g a potom se to míchalo dost blbě tak je lepší přidat.

Při 16 kusech má jeden 145 kcal 7g bílkovin, 9g sacharidů a 8g tuků.

Maty

27.08.2016 13:00

Odpovědět

4 příspěvky
Strana 1 z 1

Vytisknout