Snídaně

19 příspěvků
Strana 1 ze 2

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Snídaně

Zdarec, mám na vás otázku týkající se snídaně. Momentálně držím jídelák, zhruba 2,8 k kalorií. Na snídani mívám vajíčka a vločky, ale znovu jsem se přesvědčil, že mi po nich bolí hrozně břicho. V jiný čas nemám problém, jen po ránu prostě nejdou.. Tak se ptám, čím nahradit tyhle věci,aby to bylo chutný, zasytilo a mělo aspon 800 kalorií :D

PR Offline

Azurit

13.07.2016 16:07

Odpovědět

Re: Snídaně

Já snídám vejce a rýži. Večer si uvařím rýži abych to nemusel dělat ráno a ráno si jen udělám mýchané vejce a ty smíchám s tou ryží co jsem si udělal den předtim.
Vejce ochucuju jen solí a pepřem.

Gramáž/nutriční hodnoty(je to upravené na mojí váhu):
100g rýže- 347Kcal, 76,8S, 0,7T
2 vejce- 151,11Kcal, 12,38B, 10,87T
Dávám i zeleninu ale tu nepočítám.(okurka, rajče,...)

Marek Záruba Offline

Markus93

13.07.2016 19:01

Odpovědět

Azurit: Zdarec, ...že mi po nich bolí hrozně břicho..
A bolí tě po vločkách, vejcích nebo po kombinaci obojího?

Capita

13.07.2016 19:17

Odpovědět

Vločky nejim. Vločky jsem jedl asi 2 roky ke snídani a znechutily se mi a taky když jsem jedl vločky tak jsem musel za 30 min. na záchod.

Když jím Vejce s Rýží a přidám zeleninu tak paráda nemusím na WC a dobře to zasytí.
A né nebolí mě břicho.

Marek Záruba Offline

Markus93

13.07.2016 19:38

Odpovědět

Bolí mě po samotných vločkách, kombinaci obojího a samotný vejce prostě nesežeru :D děsně mě to štve, ale nevoní mi a chutově taky děs :D na všechny způsoby v mým případě.

PR Offline

Azurit

13.07.2016 19:41

Odpovědět

A co vejce s chlebem?

Marek Záruba Offline

Markus93

13.07.2016 19:42

Odpovědět

Netlač do sebe pravidelně něco, z čeho je ti zle. Nemá to smysl. Jídlo musí aspoň trochu chutnat. Radši snídej něco, co neni tak trendy, ale de to (viz princip IIFYM).

Jen tak od boku.. kamarád snídá do tvarohu vmíchaný vločky, ovoce a čokoládu, já mixuju vločky do jogurtu s proteinem, dá se klidně i pečivo se sýrem, nebo pak náhrady snídaní jako optigerm. Určitě se dá vymyslet kupa dalších věcí .)

Adam J. Nave Offline

adamnu

13.07.2016 20:37

Odpovědět

Tvaroh ke snídani?

Marek Záruba Offline

Markus93

13.07.2016 20:51

Odpovědět

Nebo zkus něco podobného jak vločky...jáhly,kuskus,pohanka,krupice..

Maty

13.07.2016 20:59

Odpovědět

Co nějaké lívance/palačinky? Namazat to burákovým máslem nebo jogurtem a na to ovoce. Taky mi vločky dělají problém ale v téhle kombinaci to snáším dobře.

Nebo je dobrá pohanková kaše od "Nomina". Je to jen strouhanka z pohanky kterou zaleješ vodou Nebo mlíkem, ochutíš proteinem a potom přidáváš ovoce, ořechy podle chuti.

Kamil Kovář Offline

Kovy

13.07.2016 21:23

Odpovědět

Nebo co skus burizony. Já dával burizony s proteinem, dával jsem celý sáček ale za hodinu jsem měl hlad.

Marek Záruba Offline

Markus93

13.07.2016 21:29

Odpovědět

Kovy: Co nějaké lívance/palačinky? Namazat to burákovým máslem nebo jogurtem a na to ovoce. Taky mi vločky dělají problém ale v téhle kombinaci to snáším dobře.
Přesně, dal bych třeba rozmixované vločky s proteinem 1:1 do toho 1-2 vejce a palačinky su hotové a na ně to máslo.

Maty

13.07.2016 21:33

Odpovědět

Markus93: Nebo co skus burizony. Já dával burizony s proteinem, dával jsem celý sáček ale za hodinu jsem měl hlad.
To jedí jen lidé, kteří nehledí na svojí životosprávu. Výživový odpad moderní doby.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Jan Kiels Offline

Kiels

15.07.2016 12:27

Odpovědět

Přijde mi, že ve všech fitness snídaních jsou jen vločky nebo vajíčka. Nebo kombinace obojího :) Vločky jsou super v tom, že nemusíte nic vařit, stačí zalít mlíkem, přimíchat do toho případně další směsy, a máte rychlou snídani. Ale taky chci zkusit něco jinýho. Všechny ty alternativy vloček mi přijdou docela drahý (aspoň teda v Albertovi). Myslim drahý oproti vločkám.

BTW, takový ty krupicový kaše Basic, co se prodávaj v Albertovi za sedm korun, asi nebudou úplně ideální, co? Ale chutnaj mi (a pro chudýho studenta super cena) :)

Naposledy upraveno 20.08.2016 13:32

willy

20.08.2016 13:30

Odpovědět

Z Albertu není poslední dobou ideální nic. I třeba šunka je blivajz. Všemu nepřidává na dobru ani fakt, že 90% ženskejch na pokladnách je tam vysoce obézních, co tak vídám.

Naposledy upraveno 20.08.2016 14:58

Jiří Vlk Offline

Roper

20.08.2016 14:57

Odpovědět

V každém obchodáku se dá najít pár dobrejch věcí, ale co je průser v Albertu alespon u nás je maso. Dvakrát po sobě jsem vyhazoval vepřový játra, dle datumu expirace čerstvá a to co mají za pultem, je už od pohledu dost na hraně.

MichalDee

20.08.2016 15:12

Odpovědět

19 příspěvků
Strana 1 ze 2

Vytisknout